Dina

Website URL:

Katrs jaunais pāris vēlas atcerēties savus spožākos dzīves mirkļus bildes, tāpēc uz kāzām tiek aicināti kāzu fotogrāfi. Fotogrāfe Sintija Sandore piedāvā ļoti oriģinālas un skaistas idejas, kā noķert kāzu gredzenus, kad tie vēl nerotājas jaunlaulātajiem pirkstā. 

 

FOTO: Sintija Sandore

 

Saderināšanās gredzens ir, neapšaubāmi, viena no svarīgākajām rotaslietām ikvienas sievietes dzīvē. Lai arī parasti šīs rotas ir diezgan klasiskas, arī tām ir savas modes tendences. 2018. gadā īpaši populāri būs saderināšanās gredzeni ar 3 akmeņiem. Par to, protams, varam teikt paldies princim Harijam, kurš savu mīļoto Meganu bildināja ar iespaidīgu trīs briljantu gredzenu. Tiesa gan, šādi gredzeni, pateicoties to klasiskajam izskatam, ir bijuši modē vienmēr, princis Harijs ir tikai parūpējies, lai tiem pievērstu īpašu uzmanību.

 

Saderināšanās gredzens - juvelieris Arvis Kotins

 

Bieži topošās līgavas ļoti daudz laika tērē savas sapņu kleitas meklējumiem, bet nevajadzētu piemirst, ka līgavu vēl jutekliskāku un neatvairāmāku padarīs īpaši piemeklēta kāzu apakšveļa. Kāzu apaksveļai jābūt skaistai un izsmalcinātai, vienlaicīgi apvienojot vieglu rotaļīgumu un izaicinājumu. Pērkot šo skaisto apakšveļu nebūtu vēlams taupīt, jo nav nekas spēcīgāks un skaistāks par skaistu sievieti, skaistā apakšveļā. No vienas puses skatoties, līgavas veļai kāzu dienā ir jāpaliek nepamanāmām, bet no otras puses tā ir tik pavedinoši skaista, ka rodas vēlme to demonstrēt. Tāpēc lieliski to var izdarīt pēc kāzām, kādā jutekliskā buduāra fotosesijā? 

 

Bordelle | Luxury lingerie | Erotic lingerie | Bridal lingerie

Bordelle | Luxury lingerie | Erotic lingerie | Bridal lingerie

Aplis simbolizē kopību, pilnību, vienotību un mūžību. Aplis kā elements ietilpst daudzos svarīgos simbolos, piemēram, gredzenā, pulkstenī, ritenī, mēnesī, saulē... Tas ir kā pabeigtības simbols, kuram nav ne gala, ne sākuma, tādā veidā atspoguļojot attiecību harmoniju. Mūsdienās, dekorētāji un floristi, šo simbolu izmanto arī kāzu dekorēšanā, jo tam ir daudzpusīgas izmantošanas iespējas. Apļa konstrukcija lieliski izskatīsies dažādos kāzu dekoros un dekorācijās, jo tās lielsiki var rotāt ar dzīvajiem ziediem un dažādiem zaļumiem.

 

FOTO: Linda Lauva | www.lindabriinums.com

FOTO: Linda Lauva | www.lindabriinums.com | Kāzas rīkoja Inga Bērziņa | Bante

Meklē romantisku kāzu ceremoniju vietu vai pieturvietu fotosesijai? Ar ūdenstilpnēm, skaistu tiltiņu un saliņu? Ar dabas, meža un miera tuvumu? Ar šūpuļtīkliem, skaistiem namiņiem un koka terasēm – to visu Jūs atradīsiet ĀRPUS LAIKA sakoptajā teritorijā. Ilze Bērziņa ir šīs burvīgās teritorijas saimniece, kura par savu lolojumu saka: "Mēs radījām vietu, kur izjust mieru – nogurumu pārvēršot spēkā, laiski svinot dzīvi. Tā ir vieta ar pievienoto vērtību, jo mēs necentāmies piedalīties konkursā "lētākais piedāvājumus", bet gribējām, lai mūsu klienti būti laimīgi un apmierināti. "

 

FOTO:

FOTO: Gundega Dege | Svinību vieta | Ārpus laika 

Ir ļoti daudz dziesmu, kas pāriem asociējas vienam ar otru un ir ļoti tuvas, bet vai tieši šīs dziesmas spēs izvirzīties līdz jūsu kopīgajam kāzu valsim? Pirmajai kāzu dejai ir jābūt tādai, ko gribētos dejot gan jūras krastā, gan ziedu pļavā, mežā un pat svinību norises vietā. Dziesma, pie kuras Jūs justos kopīgi, kā viens vesels un apsolītos viens otru mīlēt un cienīt.

 

FOTO: Linda Lauva / www.lindabriinums.com, pasākumu organizēja MintDeco 

FOTO: Linda Lauva | www.lindabriinums.com | Pasākumu organizēja MintDeco

Kaligrāfija ir mākslinieciski izteiksmīga rakstīšanas māksla, kas tulkojumā no grieķu valodas nozīmē skaisti rakstīt. Tā kā ir ļoti daudz jaunie pāri, kas vēlas savas kāzas īpaši personalizēt, kaligrāfija pēdējos gados piedzīvo atdzimšanu un atkal nāk modē. Kaligrāfija nav tikai skaisti ierakstīts apsveikuma pantiņš kartiņā, kā parasti daudziem cilvēkiem liekas, mūsdienās to varētu pat saukt par eksluzīvu kāzu dizainu. Kaligrāfijas speciālistus sauc par kaligrāfiem, bet mēs viņas gribētu nosaukt par skaisto burtu pavēlniecēm. Kāpēc viņas? Tāpēc, ka Latvijā tās pārsvarā ir sievietes.

 

FOTO: Miks Sels Photography, kaligrāfija Alise Ķīnasta 

FOTO: Miks Sels Photography, kaligrāfija Alise Ķīnasta

Tā kā katram sīkumam kāzās ir svarīga loma, par kāzu dekorācijām un piederumiem vajadzētu sākt domāt laicīgi​, lai kāzu kopskats un atmosfēra izskatītos rūpīgi pārdomāta. Mūsdienās kāzu dekoru nomu piedāvātais klāst ir diez gan plašs, bet mēdz gadīties, ka dekorāciju nomās, tieši jūsu izdomātais dekors, nav pieejams vai neko līdzīgu tās nepiedāvā! Tādos gadījumos rodas vajadzība kāzu dekorus darināt pašiem, bet vai dekorācijas darināt pašiem sanāks lētāk un labāk? Par to, cik raiti tas veicās kāzu plānotājai vienās no 2017. gadam kāzām, stāsta Zane Rūdele.

 

Kā izdevīgāk? Gatvot kāzu dekorus pašiem vai nomāt?

 

Saderināšanās gredzens, iespējams, ir viena no svarīgākajām rotaslietām sievietes dzīvē - tas ir simbols attiecībām, kas izaugušas līdz laulībām, turklāt šī ir viena no tām rotām, ko, ievērojot tradīcijas, parasti izvēlas vīrietis viens pats.

 

Saderināšanās gredzens - simbols attiecībām, kas izaugušas līdz laulībām 

 FOTO: atspoguļoti juveliera Arva Kotina darbi

Viens no līgavas pamatnoteikumiem brīnišķīgam izskatam kāzās ir labs kāzu grims. Vai skaistuma pasaulē arī tiek ņemts vērā Pantone nosauktais TOP gada tonis - ultravioletais? Vai  līgavām vajadzētu to iekļaut arī kā vienu no must-have izvēloties līgavas tēlu un kāzu grimu? Ar pieredzi un jaunākajām make-up tendencēm Vedejiem.lv portāls uz sarunu aicināja vizāžisti un skaistuma blogeri – Lauru Valutu.

 

Vizāžiste un stiliste Laura Valuta 

Page 1 of 37
 

uz augšu