Dina

Website URL:

Vai zināji, ka uz dzimtsarakstu nodaļu jādodas ne ātrāk kā sešus mēnešus pirms nospraustā kāzu datuma, bet ne vēlāk kā mēnesi pirms? Tas nozīmē, ka laulību pieteikums būs derīgs sešus mēnešus.

 

 FOTO: Linda Lauva / Briinum's Weddings

 

Latvijā ir skaista tradīcija – pēc laulību ceremonijas jauno pāri sveikt ar ziediem. Atkāpe no šādas kārtības ir reta, un par to kāzu viesus pieņemts informēt jau ielūgumā.

FOTO: Linda Lauva / Briinum's Weddings

Elie Saab  | Bridal Fall 2018 | savā kolekcijā atspoguļo deviņus kāzu kleitu siluetus, kas atpoguļo sievietes mūžīgo eleganci un grandiozitāti.

 

ELIE SAAB Bridal Fall 2018

Mūsu, atradums, šī gada Pērle - Villa Santa Hotel. Ja vēl esi kāzu vietas meklējumos, tad no sirds iesakām šo brīnišķīgo vietu ar fantastisko dabas skatu, ābeļdārzu, plašo svinību zāli, kas ir uzbūvēta uz tilta un trīs villas ar luksus klases viesnīcas numuriņiem, kuros var ērti izguldīt līdz pat 70 kāzu viesu.

 

FOTO: Saiva Liepina photography,  Villa Santa Hotel

Lāsma un Renārs gribēja padalīties ar savu veiksmīgo pieredzi kāzu organizēšanā, jo visi tie, kuri tajās piedalījās, noteikti ir pieminēšanas vērti un ir pelnījuši LIELU PALDIES!  Un ar labām lietām gribas padalīties, lai arī citiem sanāk tikpat forši! 

 

Lāsma un Renārs gribēja padalīties ar savu veiksmīgo pieredzi kāzu organizēšanā, jo visi tie, kuri tajās piedalījās, noteikti ir pieminēšanas vērti un ir pelnījuši LIELU PALDIES!  Un ar labām lietām gribas padalīties, lai arī citiem sanāk tikpat forši!

Jau izsens būt par vedējiem kāzās ir liels gods. Ja jaunais pāris jūs aicina uzņemties šo atbildīgo uzdevumu, tad noteikti jūs ciena, jums uzticas un vēlas, lai esat viņu lielākais atbalsts vienā no dzīves svarīgākajiem brīžiem. Protams, tās ir nopietnas saistības un atbildība arī no vedēju puses. Vedējiem jārēķinās, ka būs jāiegulda gan zināms laiks, gan arī finanses. Tas var sagādāt zināmas raizes un problēmas, ja iepriekš viss nav noskaidrots. Lai pēdējā brīdī nebūtu jāņem ātrais kredīts jeb pikalaina, skaidrojam, ar kādiem izdevumiem tad vedējiem vajadzētu rēķināties un kāda ir viņu finansiālā atbildība šajā pasākumā.

 

Kāda ir vedēju finansiālā atbildība kāzās?

 

Kāzu plānošanas procesā ārkārtīgi svarīga ir komunikācija. Jo skaidrāk un saprotamāk spēsiet nokomunicēt savas vēlmes un vajadzības, jo būsiet tuvāk savām sapņu kāzām. Vai tas būtu florists, muzikants vai fotogrāfs, jums ir svarīgi zināt, ko Jūs vēlaties savā īpašajā dienā un darīt to zināmu pārējiem.

 

FOTO: Elīna Pekulesa Photography\

FOTO: Elina Pekulesa photography 

Šis koncepts veltīts visiem kuri izjūt pasauli savādāk un savu atšķirību ir gatavi nest lepni kā karogu, tiem kuri nebaidās sapņot un tiem kuri redz savu īpašo dienu citādi kā ierasts. Pāris, kas savu mīlestību izvēlējās nosvinēt citādāk, organizēt savu kāzu norisi uzticēja Mārai Narcisei, kas ikdienā nodarbojas ar zīmola Timeless Riga veidošanu.

 

FOTO: Elina Pekulesa

 

Izplānot vecmeitu ballīti ir patiešām sarežģīts uzdevums. Jo vairāk meiteņu, jo vairāk ideju, jo grūtāk tās visas realizēt. Mūsu vecmeitu ballītē piedalījās 14 meitenes un katrai tieka dots uzdevums, kas viņai ir jāizpilda un jāsagatvo. 

 

Ielūgums uz Vecmeitu ballīti

 

Ar savu kāzu pieredzi dalījās Agija jeb bloga KOLA.LV rakstu autore. Viņa pirms gada, gatavojos savām kāzām un šobrīd var pastāstīt, kā nosvinēt kāzas neiztērējot desmit tūkstošos. Mums beigās tas izdevās, bet tas prasīja daudz nervu un super-pacietīgu vedēju un draugu atbalstu - tā atceroties par savām kāzām stāsta Agija Kola-Kanča.   

 

FOTO: Agijas privata arhīva (Facebook.com) 

Page 1 of 35
 

uz augšu