Izveido kāzās pats savu putnu būri, kas simbolizē ģimeni un kopdzīvi
Kāzas nozīmē ne tikai salaulāšanos un pēc tam sēšanos pie kāzu galda, bet arī izklaidējošas aktivitātes visa pasākuma gaitā. Ir tradicionāli rituāli, ko mēdz darīt, kā līgavas nešana pār tiltu, kāpšana uz šķīvja ar līgavu rokās, pušķa mešana u.c. Taču vienmēr der izdomāt arī ko neparastu un oriģinālu. Iesakām kāzās izveidot īpašu putnu būri, kas simbolizēs jauno ģimeni un kopdzīvi.     Putna būra taisīšana var būt viena no vakara aktivitātēm plānojot kāzu atrakciju daļu. Putnu būris savā ziņā simbolizē ģimeni un kopdzīvi, tādēļ tas būs ļoti atbilstoši pasākumam. Jaunajam vīram tiks dota iespēja apliecināt, ka prot apieties ar āmuru un naglām un arī līgava varēs parādīt savas iemaņas ar praktiskajiem darbiem. Galu galā būrīšu taisīšanu var pat izveidot par jautru sacensību. Tas var šķist ļoti vienkāršs process, bet zināma izveicība un loģiskā domāšana šim darbiņam ir nepieciešama.      Tieši tāpēc putnumajas.lv ir sagatavoti jau gatavi komplekti, kuros iekļauts viss nepieciešamais būrīša izveidei.      Šo atrakciju var arī iekļaut vecpuišu ballītes programmā. Zināmā kondīcijā gan būrīšu veidošana varētu kļūt visai izaicinošs pasākums, bet komplektam ir pievienota detalizēta instrukcija – gadījumam, ja kāds to tomēr vēlētos izlasīt.       Starp citu – būrītis var noderēt arī kā slēptuve, kur paslēpt pirmos kopējos solījumus. Būs iemesls pēc gada atgriezties un ne tikai apskatīt solījumus, bet arī paskatīties vai nav iemājojis kāds putnu pārītis.       Ceram, ka padomi noderēs veiksmīgā kāzu plānošanā!   P.S. Putnu būrīšus var iegādāties - www.putnumaja.lv
Kāzu spēle - Vai tu mīli mani?
Vajag izveidot diva veidu komplektus ar kartītēm, kur viena komanda saņem uzrakstītas populāru pāru sievišķās, otra – vīrišķās puses. Uz kartiņām jāsaraksta slavenākie mīlas pāru vārdi, kurus ir viegli atpazīt. Tālāk pāriem jāatrod vienam otru, uzdodot pavedinošus jautājumus, neminot ne savu, ne otra vārdu konkrēti.
Kāzu slepenais spiegs
Viens no veidiem, kā kāzu svinību norisē iesaistīt visus viesus, ir amatu piešķiršana. Turklāt, šim paradumam ir sava priekšrocība – cilvēks, ticis pie sava amata, var izvēlēties, kādā mērā un kādā veidā savu uzdevumu realizēs. Līdz ar to reti gadās, ka kāds šīs kāzu aktivitātes dēļ justos neērti. Īpaši tad, ja līgava un līgavainis piešķīruši amatus atbilstoši viesu personībām (nevis, piemēram, iecerējuši amatu izlozi vai uzticējuši šo pienākumu kādam, kurš mazāk labi zina viņu tuviniekus un draugus).   FOTO: Radošā apvienība DiDi
Kāzu spēle - Aizpildi tukšās vietas
Vecais labais uzdevums, kur teikumā jāaizpilda tukšās vietas. Palūdz vedējiem, lai viņi sagatavo viesiem tekstu par jums un jūsu kāzu dienu ar dažādiem iztrūkstošiem vārdiem, kas tad nu katram viesim jāaizpilda. Piemēram, tādā veidā Jūs varēsiet noskaidrot, kā pēc viesu domām, jums vajadzētu nosaukt savus bērnus. Vai piemēram, kāda ir romantiskākā vieta, ko jums vajadzētu apmeklēt? Šo nudien būs jautri palasīt!   FOTO: Whole Picture Weddings
Spēle pāriem, kuri vēlas izprast un uzlabot savas attiecības
Galda spēli pāriem „Ceļojums mīlestībā” radījuši trīs profesionāli psihologi – Ineta Lazdāne, Iveta Kreišmane, Samuel Schrurer (Šveice) un Dace Lindberga. Darbs pie spēles izstrādes ilga vairākus gadus. Galvenais pamudinājums tās izveidei bija Inetas klientes Daces lūgums radīt viegli lietojamu instrumentu, ar kura palīdzību partneri, neatkarīgi no kopā būšanas stāža, vecuma vai dzimuma spētu stiprināt savas attiecības un ļautu attīstīt visbūtiskāko partnerattiecību nosacījumu – pieņemt otru tādu, kāds viņš ir.
Apdāvināšanas spēle kāzu viesiem
Spēles sākumā brīdināt visus, ka spēlē būs jāpiedalās 10 kāzu viesiem, t.i. piecām drosmīgām dāmām un 5 kungiem.  Otrs brīdinājums, ka spēles uzdevumi nebūs viegli un būs vajadzīga liela drosme!
Kurpju spēle jaunlaulātajiem
Jaunais pāris tiek nosēdināti ar mugurām viens pret otru, vadītājs abiem liek novilkt abas kurpes un samainīties ar vienu no tām - tā lai sievai vienā rokā būtu sava otrā vīra kurpe un otrādi. Tad jaunajam pārim tiek uzdoti dažādi jautājumi par viņu kopdzīvi piemēram - "Kurš no Jums labāk gatavo?" - ja sieva domā, ka viņa, tad paceļ gaisā savu kurpi, ja viņa uzskata, ka vīrs tad vīra kurpi un otrādi.
Šampanieša piramīda
Ja vēlies savās kāzās pats uztaisīt šampanieša piramīdu, tad tev būs nepieciešams 60 glāzes. Šampanieša piramīda atstās iespaidu un būs jautra atrakcija visiem kāzu viesiem! Bet pirms tu izdomā to darīt, Vedejiem.lv iesaka, pirms kāzām veikt pāris ģenerālmēģinājumus.
Fotobūdiņa padarīs jūsu kāzu pasākumu neaizmirstamu!
Arvien lielāku popularitāti kāzās iegūst fotobūdiņas. Tā ir lieliska ideja viesību dažādībai un izklaides nodrošināšanai viesiem. Kas tas īstenībā ir? Fotobūdiņa ir fotogrāfiju automāts, kurš taisa fotouzņēmumus, pēc tam tos izdrukā, bieži izgatavojot divas kopijas (vienu foto viesi paņem sev par piemiņu, otru var ielīmēt viesu grāmatā, pierakstot vēlējumu jaunajam pārim).
Jenga - kāzu spēle brīvā dabā
Vasaras modes kliedziens kāzās solās būt dārza spēles. Tāpēc mēs meklējām, kādu interesantu spēli, kuru var spēlēt gan laukā, gan iekšā. Mēs atradām spēli - JENGA - to var spēlēt gan bērni, gan pieaugušie un tā ir gan jautra, gan izklaidējoša.

Rakstu saraksts

Izveido kāzās pats savu putnu būri, kas simbolizē ģimeni un kopdzīvi

Kāzas nozīmē ne tikai salaulāšanos un pēc tam sēšanos pie kāzu galda...

Kāzu spēle - Vai tu mīli mani?

Vajag izveidot diva veidu komplektus ar kartītēm, kur viena komanda ...

Kāzu spēle - Aizpildi tukšās vietas

Vecais labais uzdevums, kur teikumā jāaizpilda tukšās vietas. Palūdz vedējiem, lai vi...

Amati kāzās un to apraksti

Lai kāzas būtu īpaši jautras un interesantas, tiek izvēlēti dažādi amati, kuri palīdz...

Spēle pāriem, kuri vēlas izprast un uzlabot savas attiecības

Galda spēli pāriem „Ceļojums mīlestībā” radījuši trīs profesionāli psihologi – Ineta ...

Kāzu slepenais spiegs

Viens no veidiem, kā kāzu svinību norisē iesaistīt visus viesus, ir amatu piešķiršana...

Atrakcijas kāzu ceļojumam

Kad svinīgā ceremonija laimīgi izturēta, sākas tas, ko parasti dēvē par kāzu neoficiā...

Apdāvināšanas spēle kāzu viesiem

Spēles sākumā brīdināt visus, ka spēlē būs jāpiedalās 10 kāzu viesiem, t.i. piecām dr...

Kurpju spēle jaunlaulātajiem

Jaunais pāris tiek nosēdināti ar mugurām viens pret otru, vadītājs abiem liek novilkt...

Šampanieša piramīda

Ja vēlies savās kāzās pats uztaisīt šampanieša piramīdu, tad tev būs nepieciešams 60 ...

Fotobūdiņa padarīs jūsu kāzu pasākumu neaizmirstamu!

Arvien lielāku popularitāti kāzās iegūst fotobūdiņas. Tā ir lieliska ideja viesību da...

Jenga - kāzu spēle brīvā dabā

  Vasaras modes kliedziens kāzās solās būt dārza spēles. Tāpēc mēs meklējām, kādu in...

Septiņi tilti Tukuma pusē

Vasara un rudens jau kopš senatnes Latvijā ir īstais kāzu laiks. Un tad arī viss sāka...

Septiņi tilti Valmierā

Savā kāzu dienā jaunais pāris nereti cer šķērsot vairākus tiltus īpašu kāzu uzdevumu ...

Četri tilti Sabilē

SABILES VĪNA KALNĀ ir īpašs piedāvājums jaunlaulātajiem, jubilāriem, kristāmajiem u.c...

Septiņi tilti Ogres pusē

Kāzu svinības ir viens no skaistākajiem un neaizmirstamākajiem brīžiem dzīvē. Tad kāp...

Jēkabpils septiņi tilti

Kādreiz jaunlaulātie svēti ticēja: ja kāzu dienā pāries pāri septiņiem tiltiem, tad l...

Augu burvība jaunajam pārim un vedējiem

Mani sauc Solvita Kūna, visa gada garumā es Latvijas pļavās un mežos lasu un vācu kok...

Smieklīgākās kāzu atrakcijas foto zibšņos

Visiecīnītākās kāzu spēles parasti ir tās, kuras gandrīz ikviens ir spēlējis bērnībā,...

Atrakcijas kāzās

Viens no veidiem, kā kāzu svinību norisē iesaistīt visus viesus ir kāzu atrakcijas. P...

 

uz augšu