Vecmeitu ballītes piedāvājumi
Pirms vecmeitu ballītes aktivitāšu plānošanas meitenēm vajadzētu izvērtēt savas finansiālās iespējas. Jāņem vērā zināms nosacījums, ka līgava vecmeitu ballītē nesedz nekādus izdevumus. Visu apmaksā vecmeitas, kurām nav liegts finansiālu palīdzību lūgt arī līgavainim. Pasākuma tematika noteikti ir atkarīga arī no līgavas un viņas draudzeņu gaumes un vēlmēm.
Draudzeņu ballīte kopā ar - Vecmeitu-ballite.lv
Jūsu draudzeņu ballītes ieplānotais datums tuvojas, bet joprojām neesiet īsti drošas, ko tad īsti darīt, pie kāda pasākuma scenārija un aktivitātēm pieturēties?! Kā būtu ar pikantu deju un nodarbību profesionālas dejotājas pavadībā? Jā, skan labi un kārdinoši! Kādēļ gan šoreiz Jūsu meiteņu pasēdēšanu nepārvērst par dejošanu un neievirzīt mazliet citādā gultnē? Tas ievadam.....turpinājums, protams, Jūsu ziņā...
Spēle vecmeitu ballītei - Padod paciņu
Pavasaris šogad iepriecina agrāk kā parasti un arī vasara vairs nav aiz kalniem... Tas ir laiks, ko vairākums izvēlas savu kāzu, mīlestības un draudzības svinēšanai. Ja Tev paredzēta kāda vecmeitu ballīte, ieskaties, varbūt šī spēle noderēs!
Laba vecpuišu ballītes ideja - Rembo diena
Arvien populārākas un populārākas Latvijā paliek vecmeitu un vecpuišu ballītes. Katra no šīm ballītēm cenšas izcelties ar kaut ko savu un īpašu. Bet, vai kāds ir mēģinājis Rembo tematiku iesaistīt vecpuišu ballītē?
Vedejiem.lv ieteikumi vecmeitu ballitei
Tuvojas vasara - kāzu laiks. Un tas nozīmē ne tikai kāzas, bet arī vecmeitu ballītes! Ja arī tava draudzene precas un tev jāorganizē viņas pirmskāzu ballīte, lūk daži ieteikumi.
Vecmeitu ballīte uz jahtas
Mūsu dzīvē ir neskaitāmi daudz būtisku pavērsienu, starp tiem bērnības svētki, pirmais un pēdējais septembris skolas gaitās, akadēmiskā grāda iegūšana un kāzas, bērniņa piedzimšana. Bet vispirms kopā ar savām draudzenēm jāizdzīvo Vecmeitu ballīte! Skaļa, humora pilna un nedaudz apcerīga, lai vieglu garu kopā ar mīļoto iesoļotu jaunajā dzīvē.

Rakstu saraksts

Vecmeitu ballītes piedāvājumi

Pirms vecmeitu ballītes aktivitāšu plānošanas meitenēm vajadzētu izv...

Draudzeņu ballīte kopā ar - Vecmeitu-ballite.lv

Jūsu draudzeņu ballītes ieplānotais datums tuvojas, bet joprojām nee...

Spēle vecmeitu ballītei - Padod paciņu

Pavasaris šogad iepriecina agrāk kā parasti un arī vasara vairs nav aiz kalniem... Ta...

Laba vecpuišu ballītes ideja - Rembo diena

Arvien populārākas un populārākas Latvijā paliek vecmeitu un vecpuišu ballītes. Katra...

Vedejiem.lv ieteikumi vecmeitu ballitei

Tuvojas vasara - kāzu laiks. Un tas nozīmē ne tikai kāzas, bet arī vecmeitu ballītes!...

Vecmeitu ballīte uz jahtas

Mūsu dzīvē ir neskaitāmi daudz būtisku pavērsienu, starp tiem bērnības svētki, pirmai...

 

uz augšu