Kontakti

Nosaukums: Baiba Beķere
Adrese: Kr. Barona iela 59, Rīga, LV-1001

Papildus info

Baiba par sevi: "Floristika un radošā māksla ir mana ikdiena, darbs un arī hobijs. Man tā nav tikai profesija, bet dvēseles stāvoklis".

Baiba ir diplomēta floriste ar 15 gadu ilgu pieredzi. Floras dizaina mākslu ir apguvusi Ritas Garaissils kursos, kā arī zināšanas papildinājusi igauņu florista Taivo Pillera un norvēģu floristes Lindas Johansenas organizētajos kursos Igaunijā. Piedalījusies Latvijas Floristu apvienības rīkotajās izstādēs un vairākos "Flora Magica" rīkotajos semināros, kuru laikā bija iespējams tikties ar dažādu valstu floristiem.

Tāpat pedagoģe vairākus gadus strādāja ziedu salonā, uzņēmumā LIDO un vēl joprojām individuāli noformē kāzas, svinīgus uzņēmumu pasākumus kā arī svētkus ģimenei. Viņa ir sakrājusi neatņemamu pieredzi ar ko, labprāt, dalās ar jebkuru, kam tas ir interesē. Pedagoģes mīļākā tēma par un ap kāzām – līgavas pušķis, ziedu rotas viesiem, mašīnai, viesu mājai. Baiba ir saņēmusi daudz sirsnīgas un mīļas pateicības no jaunajiem pāriem, kuriem šo burvīgo dienu ir ietērpusi ziedu rotā.

Karte:

 

uz augšu