Kontakti

Nosaukums: Zane Zaharova
Adrese: Tērbatas iela 33/35, Riga
Tālrunis: +371 29406034
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: zzfashion.wordpress.com

Papildus info

Saskaņojam individuāli

Kāzu kleitu dizaineres Zanes Zaharovas stila galvenie atslēgas vārdi ir sievišķīgi, auguma siluetu izceļoši un slaidinoši griezumi, romantiskas detaļas un smalki akcenti. Dizainere mīl strādāt ar dažādiem materiāliem ne tikai ar tradicionālo tillu un mežģīnēm, piedāvājot plašāku redzējumu par iespējām. Dizainere aicina līgavas uzdrošināties un šajā dienā izspēlēties.

Kāzu kleita ir īpaša kleita, par kuru nereti ir sapņots jau ilgu laiku. Tāpēc individuāls pasūtījums būs ļoti piemērots tādām līgavām, kas saprot kāzu kleitas nozīmību un spēj novērtēt īpašu attieksmi, un vēlas radīt kleitu, kuru kopā ar stāstu nodot nākamajām paaudzēm. Katra kleita tiek radīta tikai vienā eksemplārā, pēc klienta individuālajiem ķermeņa mēriem izstrādāta unikāla konstrukcija. Kāzu kleita ir roku darbs, katra pērlīšu podziņa un Swarovski kristāls tiek piešūts ar dizaineres rokām. Ikvienā laikošanā tiek pievērsta uzmanība vissīkakajām tērpa niansēm un pārdomātas visas detaļas. Individuāla dizaina kāzu kleitu izvēlas klienti, kuri vēlas redzēt un piedalīties sapņa realizācijā un uztver kleitas radīšanu kā svarīgu daļu no kāzu gatavošanās posma. Sapnis piepildās ar katru laikošanu un līgavai atliek tik vien kā ļauties meistaru rokām.

Zane Zaharova baltā darbnīca Rīgā ir miera osta līgavām, kur atvilkt elpu, iedzert tēju, pārslēgt savas domas no ikdienas skrejošā ritma un tikai tad laikot kleitu.

Zīds, tills, mežģīnes, pērlītes, lentītes, odziņas, tas viss sadejo ļoti organiski Zane Zaharova darinātajās kleitās un izceļ līgavas skaistumu un neatkārtojamo personību!

_____________________________

Par apmeklējuma laiku iepriekš vienojieties pa tālruni.

uz augšu