Kontakti

Nosaukums: DJ IKASS
Adrese: Visa Latvija
Tālrunis: +371 26371393
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.ikass.lv

Papildus info

Esmu Ivars Ikass jeb DJ Ikass. Kopš bērnības dzīvoju skaņu un mūzikas pasaulē, jo man ir palaimējies piedzimt mūziķu ģimenē. Pusaudža gados mūzika kļuva par manu sirdslietu un tas tā ir joprojām. Esmu DJ un saksofonists
Kā DJ esmu guvis lielu pieredzi spēlējot dažāda veida pasākumos (klubos, publiskos un privātos pasākumos), to skaitā, arī kāzās. Spēlēju arī saksofonu un, ja esmu kāzās kā DJ, tad kā bonusu varu nospēlēt saksofona solo.


Repertuārs

Kāzas ir īpašs notikums un to centrā ir jaunais pāris un kāzu viesi, tāpēc mūzikas gaumi nosakāt jūs! Paaudžu gaume ir dažāda, tāpēc kāzās var skanēt mūzika no rokenrola un latviešu estrādes līdz aktuālajiem hitiem un house deju mūzikai.
Repertuāru vēlams iepriekš izrunāt, lai varu sagatavot plejlistu, kurā dzirdamas jūsu mīļākās un īpašās dziesmas, bet nav dzirdamas tā, kas pavisam neiet pie sirds.
Esmu elastīgs un pielāgojos pasākuma formātam un publikai. Balstos uz pārbaudītām mūzikas vērtībām un piemeklēju mūziku, sajūtot un uzklausot viesus.


Skaņu un gaismu tehnika.

Katras kāzas ir atšķirīgas (telpa, vēlmes un iespējas), tāpēc arī skaņu un gaismas piemeklēju atbilstoši. Pieejami arī dažādi specefekti un atrakcijas – tādi kā, zemie dūmi, burbuļi, karaoke.
Ja esat izvēlējušies arī dzīvo mūziku, varu nodrošināt muzikantu apskaņošanu. Tādā veidā, ja ir gan grupa un dj, jūs varat ietaupīt uz tehnikas īres izmaksām.
Standarta komplektā ietilpst – universāla un kvalitatīva skaņa, gaismas deju grīdai un radio mikrofons. Spēlēju arī uz plašu atskaņotājiem.
Vairāk informācijas var atrast manā mājaslapā: ikass.lv


Cena

Cena atkarīga no vairākiem faktoriem – vēlmēm, vajadzībām, iespējām un pasākuma ilguma. Jebkurā gadījumā, mans mērķis ir, lai muzikālais noformējums patīkami papildina jūsu kāzas un iepriecina visas paaudzes.

Sazinieties ar mani un es palīdzēšu radīt patīkamu un jautru sajūtu jūsu kāzās!


Ar cieņu, DJ IkassAtsauksmes

Silvija un Eduards:

Vēlamies pateikt lielu paldies,ka šajā nozīmīgajā dienā tieši Jūs bijāt mūzikas atmosfēras radītājs! Bija ļoti viegla komunikācija,sadarbība, un galvenais, ka no vienas tikšanās reizes sapratāt ko vēlamies.Pēc kāzām apjautājām visu paaudžu cilvekus un visi piekrita,ka bija super! Milzīgs paldies Jums,ka darāt savu sirdsdarbu!


Kristaps:

DJ, kas gatavs uzlikt jūsu izvēlēto mūziku nebubinot, ka izjauks viņa playlistu. Perfekti spēja salaist kopā mūsu vēlmes ar savu izvēlēto. Ļoti pozitīvs un atsaucīgs arī cilvēciskā ziņā! Iesaku!!


Ida un Kristaps


Vēlamies pateikties, ka bijāt daļa no mūsu īpašās dienas.
Dziesmu repertuārs liels, dažādām paaudzēm un gaumei. Izdejojās visi kāzu viesi.
Viesu atsauksmes, lieliskas, teica, ka sen nav tā izdejojušies. Paldies arī par apgaismojumu!
Noteikti iesakām izvēlēties DJ Ikass savam pasākumam.
Noteikti drīz tiksimies atkal.Karte:

uz augšu