Pirts un baseins | 5 labākās Jūrmalas spa viesnīcas
Beidzot visus priecē siltums, saule un šķietami nebeidzamā vasara ar ilgi gaidītajiem notikumiem ir klāt. Šis ir laiks, ko veltīt sev - iegūt veselīgu iedegumu, bagātināt ķermeni ar D vitamīnu, relaksēties, atjaunot kopējo organisma veselību vai atzīmēt svarīgu notikumu. Lielisks veids, kā sevi palutināt - doties atpūtā uz spa viesnīcu, kur par tavu labsajūtu parūpēsies profesionāla komanda.
Ne tikai svinības, bet arī laulību ceremonija pie jūras
Kāzas pie jūras pārsvarā izvēlas pāri, kuriem tuva ir daba, romantika, kuros mīt piedzīvojumu gars – vēlme saredzēt, kas vēl ir aiz horizonta, novērojusi viesnīcas -Jūrnieka ligzda- vadītāja Liene Šalte.
Svinību vieta kāzām | Rāmavas Depkina muiža | Sadarbībā ar BalticWedding EXPO
Līdzīgi, kā daudzi pāri, kas savas kāzas sāk plānot šajā laikā, arī BalticWedding EXPO komanda uzsāka arī šo ceļu, jo svinību vietas izvēle ir viens no svarīgākajiem punktiem kāzu plānošanas procesā. Ja arī Jūs vēl esiet kāzu vietas meklējumos, tad šis BalticWedding EXPO veidotais raidījums noteikti Jums noderēs!   FOTO: Toms Valainis | Rāmavas Depkina muiža
Svinību šķūņi Latvijā | 9 Alternatīvās kāzu svinību vietas
Visai aktuāli šobrīd ir kāzas svinēt dažādās alternatīvās vietās - šķūnī. Šķūnis parasti atrodas plakus kādam viesu namam un šī ēka kādreiz ir kalpojusi, kā uzglabāšanas telpa vai noliktavam, bet tā kā šīs svinību vietas šobrīd ir diezgan pieprasītas, jo izvēloties šo svinību obciju, kāzas var svinēt gandrīz kā brīvā dabā. Mēs atradām 9 interesantus svinību šķūņus, jo šķūnis ir ideāla vieta, lai svinētu kāzas vai citus Jūs dzīves pasākumus!
Gada Pērle - Villa Santa Hotel
Mūsu, atradums, šī gada Pērle - Villa Santa Hotel. Ja vēl esi kāzu vietas meklējumos, tad no sirds iesakām šo brīnišķīgo vietu ar fantastisko dabas skatu, ābeļdārzu, plašo svinību zāli, kas ir uzbūvēta uz tilta un trīs villas ar luksus klases viesnīcas numuriņiem, kuros var ērti izguldīt līdz pat 70 kāzu viesu.
Skaistāko svinību vietu medības Latvijas laukos
Cherry Picking DECO meitenes dalījās ar savu pieredzi un meklēja skaistākās Latvijas svinību vietas.  Svinību vietu medībās viņas devās, lai zinātu ko ieteikt saviem klientiem un sajustu svinību vietu auru. Kā zināms, vieta un tās personāls veido 50%, lai varētu teikt - SVINĪBAS IZDEVĀS!      FOTO: Edgars Pohevičs
Kā izvēlēties vietu kāzu svinībām?
Šis jautājums droši vien ir sagādājis galvas sāpēs un simtiem jautājumu ļoti daudziem pāriem. Ar ko sākt meklējumus, kur meklēt, un kā atrast īsto svinību vietu? Pirms ķerties klāt pie meklēšanas ir jāsaprot dažas ļoti būtiskas lietas:
Pieredzes stāsti par Skrundas muižu
Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā. Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums kāzām piešķir svinīgu auru.
13 jautājumi izvēloties svinību vietu
Jau pašā sākumā - rīkojies pareizi, lai pārliecinātos, ka tas, ko tu saņemsi, būs katra izdotā santīma vērts. Kāzu mielasts ir tā kāzu svinību daļa, kurai jūs droši vien izdosiet visvairāk naudas. Tādēļ jums vajadzētu noskaidrot dažus jautājums pirms sakat "JĀ" vārdu svinību vietas organizētājiem.
"Rūgts!" ar skatu uz parku
“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” šefpavārs Māris Jansons ir vadījis ne vienu vien kāzu banketu. Viņa komandai ir pa spēkam realizēt jebkuru kulināro scenāriju - gan savas ēdināšanas iestādes telpās, no kuras, starp citu, paveras skats uz visskaistāko Rīgas parku, gan jebkurā citā klientu izraudzītā vietā.

Rakstu saraksts

Svinību šķūņi Latvijā | 9 Alternatīvās kāzu svinību vietas

  Visai aktuāli šobrīd ir kāzas svinēt dažādās alternatīvās vietās ...

Ne tikai svinības, bet arī laulību ceremonija pie jūras

Kāzas pie jūras pārsvarā izvēlas pāri, kuriem tuva ir daba, romantik...

Pirts un baseins | 5 labākās Jūrmalas spa viesnīcas

  Beidzot visus priecē siltums, saule un šķietami nebeidzamā vasara ar ilgi gaidītaj...

Svinību vieta kāzām | Rāmavas Depkina muiža | Sadarbībā ar BalticWedding EXPO

Līdzīgi, kā daudzi pāri, kas savas kāzas sāk plānot šajā laikā, arī BalticWedding EXP...

Gada Pērle - Villa Santa Hotel

Mūsu, atradums, šī gada Pērle - Villa Santa Hotel. Ja vēl esi kāzu vietas meklējumos,...

Skaistāko svinību vietu medības Latvijas laukos

Cherry Picking DECO meitenes dalījās ar savu pieredzi un meklēja skaistākās Latvijas ...

Kā izvēlēties vietu kāzu svinībām?

  Šis jautājums droši vien ir sagādājis galvas sāpēs un simtiem jautājumu ļoti daudz...

Pieredzes stāsti par Skrundas muižu

Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tā...

13 jautājumi izvēloties svinību vietu

Jau pašā sākumā - rīkojies pareizi, lai pārliecinātos, ka tas, ko tu saņemsi, būs kat...

"Rūgts!" ar skatu uz parku

“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” šefpavārs Māris Jansons ir vadījis ne vienu vien kāzu bank...

Laulāties brīvā dabā? Jā, tagad tas ir iespējams!

Ar šī gada 1. janvāri laulāties varēs arī ārpus dzimtsarakstu nodaļām - piemēram brīv...

Svinību vietu iespējas

Lai gan speciālas viesību zālas, viesnīcas, restorāni vēl aizvien ir populāras kāzu s...

uz augšu