Kāzu vadītāju saraksts | Kā atrast īsto vakara vadītāju?
Svētki ir tur, kur valda prieks un jautrība, jo tikai profesionāls vakara vadītājs spēj parūpēties par lielisku kāzu atmosfēru un spēj atrast kopīgu valodu ar katru viesi. Kā atrast īsto vakara vadītāju? Pirmkārt, iesakām no sākuma paskatīties un palasīt atsauksmes par kāzu vakara vadītājiem. Otrkāŗt, sarunāt tikšanos un saprast vai jums ar šo cilvēku ir patīkami kontaktēties.
Anita Skuja: kāzu vadītāja ar pozitīvu vieglumu, humoru un improvizāciju
Labam kāzu vadītājam, pirmkārt, ir jāmīl cilvēki. Jo tikai ar atvērtu un pretimnākošu sirdi, var panākt to, ka publika jūtas ērti un labi. Otrkārt, ir vajadzīga liela drosme. Drosme tādā nozīmē, ka vadītājs ir spējīgs ne tikai kaut ko droši pateikt publikas priekšā, bet viņš mērķtiecīgi tos vada. Savukārt, pašai kāzu vadīšanai ir jānorit  viegli un neuzspiesti. Lai viss notiktu pēc plāna, kāzu vadītājam  galvā ir  jāvizualizē norises secība un vadītājam ir jābūt apveltītam ar labu iztēle. Tā par pasākumu vadīšanu izsakās kāzu vadītāja Anita Skuja, kura nu jau novadījusi neskaitāmus kāzu un citus svinīgus pasākumus.
Santa Getmančuka | Kāzu vadītāja ar pozitīvu emociju gammu
Labs kāzu vadītājs nevis vienkārši iesaistās kāzu organizēšanā, bet gan ar katru jauno klientu, izdzīvo katru mirkli no jauna - atkal un atkal, jo jaunajam pārim šis notikums notiek pirmo reizi un arī vadītājs katra pāra emocijas izjūt pirmo reizi. Santa Getmančuka uzskata, ka kāzu vadītāja profesija, patiesi ir viena no skaistākajām profesijām zemes virsū - ar tik daudz pozitīvu emociju gammu vienuviet. Grūti būs sastapt kaut kur citur tik pat skaistu un pozitīvu emociju kā kāzās!
Juris Mūrmanis: pasākuma vadītājs ar labu humora izjūtu un gaumīgām izklaidēm
Labs kāzu vai jebkura pasākuma vaditājs ir tāds, kurš spēj atrast kontaku un kopīgu valodu ar jebkuru publiku. Labs vadītājs ņem vērā pasūtītāja vēlmes, izstrādā programmu, bet attiecīgās situācijās spēj improvizēt vai jau savlaicīgi paredz plānu B.     FOTO: Oskars Briedis | Kāzu pasākuma vadītājs | Juris Mūrmanis
Zigmunds Freibergs: pasākumu vadītājs ar visu savu sirdi un dvēseli
Labs kāzu vadītājs ir cilvēks, kurš patiesi mīl un izbauda pasākumu vadīšanu! Manuprāt, tā ir māksla, labi novadīt pasākumu, bet ja pasākuma vadītājs to nedara ar mīlestību, tad šāda pieeja neko labu neliecina par pašu pasākuma vadītāju.     FOTO: Kristaps Lapiks | Kāzu vadītājs | Zigmunds Freibergs
Rihards Čerkovskis: pasākuma vadītājs, kas rūpējas par katru viesi un mīl savu dzīvesveidu
Kāds ir labs pasākumu vadītājs? Tas ir dziļi filazofisks jautājums, ņemot vērā, ka mēs katrs šo pasauli uztveram pilnīgi savādāk. Kas man šķiet apbrīnojami skaists, citam liksies neaprakstāmi neglīts. Līdzīgi ir arī ar pasākumu vadītājiem, vienam es varu patikt, tik ļoti, ka esmu kļuvis jau par ģimenes locekli, jo tieku aicināts vadīt katru pasākumu, vairāku gadu garumā, citam atkal varu tik ļoti neiepatikties, ka došu iemeslu, iedvesmu un enerģiju ar anonīmu interneta komentāru palīdzību informēt visus cik slikts es esmu. Es protams, pārspīlēju, bet domas būtību Jūs saprotat.     FOTO: Einars Freimanis | Kāzu vadītājs | Rihards Čerkovskis
Padomi topošajiem vedējiem
Piedāvājam ielūkoties kāzu dienas iespaidos, kas krietni atvieglotu Jūsu vedēju pienākumus, īpaši, ja vedēju kārtā esat iecelti pirmo reizi. Ar vedējmātes padomiem dalījās Linda Strazdiņa, kura šobrīd rada burvīgas pērlīšu rotas, kuras varat atrast zem vārda Likteņzīmes.
Kāda ir vedēju finansiālā atbildība kāzās?
Jau izsens būt par vedējiem kāzās ir liels gods. Ja jaunais pāris jūs aicina uzņemties šo atbildīgo uzdevumu, tad noteikti jūs ciena, jums uzticas un vēlas, lai esat viņu lielākais atbalsts vienā no dzīves svarīgākajiem brīžiem. Protams, tās ir nopietnas saistības un atbildība arī no vedēju puses. Vedējiem jārēķinās, ka būs jāiegulda gan zināms laiks, gan arī finanses. Tas var sagādāt zināmas raizes un problēmas, ja iepriekš viss nav noskaidrots. Lai pēdējā brīdī nebūtu jāņem ātrais kredīts jeb pikalaina, skaidrojam, ar kādiem izdevumiem tad vedējiem vajadzētu rēķināties un kāda ir viņu finansiālā atbildība šajā pasākumā.
12 iemesli, kāpēc meklēt pasākuma vadītāju
Mūsdienās ir iespējams atrast fantastiskus organizatorus, moderatorus un pasākumu plānotājus pat nerēķinoties ar Gaiziņa izmēra līdzekļiem. Galu galā, Tev varbūt ir paveicies ar ļoti runātīgiem un talantīgiem draugiem, kas labprāt novadīs kādu saspringtāku dzimšanas dienas ballīti vai kāzas labākas pasaules vārdā. Pasākuma vadītājs nav tikai lielisku kāzu ekskluzivitātes garants, pasākuma vadītājs tā ir personība, kas darīs visu, lai kāzu viesi atraisītos un kāzas būtu atmiņu vērtas.
I WISH - kāzu plānošana, kas padarīs tavus svētkus neaizmirstamus!
Šoreiz Vedejiem.lv gribēja Jūs iepazīstināt ar uzņēmīgu meiteni no I WISH - Lauru Ošiņu.  I WISH ir kāzu plānotāji, kas palīdzēs noorganizēt Jūsu sapņu kāzas - romantiskas vai lietišķas, plašas vai šaurākā lokā: Jums ir tikai jāvēlas savs sapnis! Wish – Vēlos! Tas ir stāsts par sapņiem, vēlmēm un pasakainiem svētkiem.

Rakstu saraksts

Padomi topošajiem vedējiem

Piedāvājam ielūkoties kāzu dienas iespaidos, kas krietni atvieglotu ...

12 iemesli, kāpēc meklēt pasākuma vadītāju

Mūsdienās ir iespējams atrast fantastiskus organizatorus, moderatoru...

Kāzu vadītāju saraksts | Kā atrast īsto vakara vadītāju?

  Svētki ir tur, kur valda prieks un jautrība, jo tikai profesionāls vakara vadītājs...

Anita Skuja: kāzu vadītāja ar pozitīvu vieglumu, humoru un improvizāciju

Labam kāzu vadītājam, pirmkārt, ir jāmīl cilvēki. Jo tikai ar atvērtu un pretimnākošu...

Zigmunds Freibergs: pasākumu vadītājs ar visu savu sirdi un dvēseli

Labs kāzu vadītājs ir cilvēks, kurš patiesi mīl un izbauda pasākumu vadīšanu! Manuprā...

Juris Mūrmanis: pasākuma vadītājs ar labu humora izjūtu un gaumīgām izklaidēm

Labs kāzu vai jebkura pasākuma vaditājs ir tāds, kurš spēj atrast kontaku un kopīgu v...

Rihards Čerkovskis: pasākuma vadītājs, kas rūpējas par katru viesi un mīl savu dzīvesveidu

Kāds ir labs pasākumu vadītājs? Tas ir dziļi filazofisks jautājums, ņemot vērā, ka mē...

Santa Getmančuka | Kāzu vadītāja ar pozitīvu emociju gammu

Labs kāzu vadītājs nevis vienkārši iesaistās kāzu organizēšanā, bet gan ar katru jaun...

30 ieteikumi nākamajiem vedējiem

1. Pirms piekrītat būt par vedējiem, padomājiet labi! Ir grūti īsā laikā orientēties ...

Kā izvēlēties īsto kāzu rīkotāju?

Izvēle rīkot plašas un greznas kāzas prasīs ne tikai lielus finanšu līdzekļus, bet ar...

Kāda ir vedēju finansiālā atbildība kāzās?

Jau izsens būt par vedējiem kāzās ir liels gods. Ja jaunais pāris jūs aicina uzņemtie...

I WISH - kāzu plānošana, kas padarīs tavus svētkus neaizmirstamus!

Šoreiz Vedejiem.lv gribēja Jūs iepazīstināt ar uzņēmīgu meiteni no I WISH - Lauru Oši...

Esat piekrituši būt par vedējiem, ar ko sākt?

Labi, ja ir pietiekami daudz laika, lai sagatavotos kāzām. Visu var mierīgi izplānot ...

Ko lūgt par vedējiem?

Tuvākos radus? Draugus? Jaunus cilvēkus vai vecāku pieredzes bagātāku pāri? Turklāt v...

uz augšu