Pērļu kāzu jubileju
Bieži ir dzirdēts, ka par trīsdesmit gadu laulāto attiecībām saka spodras kā pērles. Pērles veidojas ilgi, bet tomēr, kad tās ir gatavas, tās ir ļoti skaistas. Arī attiecības trīsdesmit gadu laulībā ir augušas, apliecinot savstarpēju cieņu, uzticību un pielāgošanos. Savā 30 gadu kāzu jubilējā jūs droši variet kopīgi atcerēties laika gaitā piedzīvoto, gan patīkamos, gan ne tik patīkamos mirkļus, kurus tomēr kopīgi esiet pārdzīvojuši.
Svētā Valentīna Diena - visu mīlēto un mīlošo svētki
Svētā Valentīna dienu mēdz dēvēt par visu mīlētāju dienu, to svin 14. februārī, sūtot apsveikuma kartītes kā mīlestības vai pieķeršanas apliecinājumu. Tajā visbiežāk attēlo sirdis, amorus un citu simboliku, ko mēdz saistīt ar mīlestību.
Piecu gadu kopdzīve jeb koka kāzas
Šī kāzu jubileja jau tik uzkatīta par pirmo nopietno jubileju. Koks simbolizē stiprumu, bet diemžēl kokam ir tāda īpašība kā – degšana. Tas tiek pielīdzināts, ka vēl iespējami kādi ģimenes strīdi, kuri ir jāpārvar. Vēl attiecībām jāpieaug, tāpat kā to dara koks –aug!
Kā sagaidīt pirmo kāzu gadadienu
Šo dienu pieņemts atzīmēt krāšņi, uzaicināt viesus - tas ir kā kāzu atkārtojums un atgādinājums, ka laulātie būtībā joprojām ir jaunlaulātie un viņiem viss vēl tikai priekšā. Gada jubileju sauc par Katūna kāzām.
Mīlestības simboli
Sirds - pasaulē populārākais un pazīstamākais mīlestības simbols. Tas simbolizē spēka un mīlestības vienotību. Senos laikos šo simbolu pielietoja arī burvji un alķīmiķi mīlas buramvārdos. To lietoja arī burvestībās, kuru nolūks bija stiprināt kādas attiecības. Sirds jau kopš senseniem laikiem visur ir pazīstama arī kā prieka, līdzjūtības un žēlsirdības zīme. Cilvēki ticēja, ka sirds ir visu domu un jūtu centrs. Sirds, kas ir kā otrādi apgriezts trijstūris, ir simbolisks trauks, dārga, trausla ''vāze'', kurā mīlestība tiek turēta un lolota.
Kāzu jubilejas un to nozīme
Kāzu gada dienas ir lieliska iespēja arī pēc vairākiem gadiem atcerēties šo burvīgo dienu. Daudzi pāri lielu nozīmi piešķir tieši gadadienu nosaukumiem un to simbolikai. Tādēļ esmu apkopojusi dažādus materiālus par šo tēmu. Ir daudzi un dažādi varianti gadadienu nosaukumiem un svinamajiem datumiem. Šīs atšķirības ir radušās, jo dažādām tautām ir savādākas paražas un vērtības, turklāt, gadu gaitās tās sajaucas savā starpā tā, ka īsto patiesību atrast jau ir pavisam grūti.

Rakstu saraksts

Kā sagaidīt pirmo kāzu gadadienu

Šo dienu pieņemts atzīmēt krāšņi, uzaicināt viesus - tas ir kā kāzu ...

Pērļu kāzu jubileju

Bieži ir dzirdēts, ka par trīsdesmit gadu laulāto attiecībām saka sp...

Svētā Valentīna Diena - visu mīlēto un mīlošo svētki

Svētā Valentīna dienu mēdz dēvēt par visu mīlētāju dienu, to svin 14. februārī, sūtot...

Piecu gadu kopdzīve jeb koka kāzas

Šī kāzu jubileja jau tik uzkatīta par pirmo nopietno jubileju. Koks simbolizē stiprum...

Mīlestības simboli

Sirds - pasaulē populārākais un pazīstamākais mīlestības simbols. Tas simbolizē spēka...

Kāzu jubilejas un to nozīme

Kāzu gada dienas ir lieliska iespēja arī pēc vairākiem gadiem atcerēties šo burvīgo d...

uz augšu