Iedvesmoties pirms aktīvā kāzu organizēšanas procesa - Balticwedding expo 2018
Mūsdienīga līgava visu var vērtēt pēc kritērija -patīk vai nepatīk-, un pateicoties tam, viņai ir iespēja baudīt savu unikālo kāzu stāstu, tieši tādu, kā viņa ir izsapņojusi. Gluži kā gatavošanās kāzu dienai arī gatavošanās kāzu izstādei var būt emocionāli piepildīts laiks, tāpēc ja arī tu plāno šobrīd savas kāzas, atnāc uz Balticwedding expo 2018. Izstādē būs iespēja apskatīt aktuālās kāzu tendences un iedvesmoties pirms aktīvā kāzu organizēšanas procesa, kā arī varēsi satikties ar talantīgiem un atvērtiem šīs nozares pārstāvjiem, kas mīl savu darbu. Balticwedding expo komanda tieši TEV vēlas parādīt, cik skaistas var būt Tavas kāzas, tāpēc atnāc 10. februārī uz VEF Kvartāla Kamerzāli un pārliecinies, ka saturam ir nozīme. Ieeja ir Bezmaksas.
Romantiskās Rīgas kafejnīcas
Tā kā Valentīna dienā ikviena sieviete vēlas justies īpaši lutināta un romantiski pavadīt laiku ar mīļoto vīrieti, šie svētki kā reiz ir domāti, lai savai mīļotajai izteiktu neaizmirstamu bildinājmu. Bildinājumu var izteikt kādā romantiskā kafejnīcā, kur pasniedz aukstu šampanieti un tiek radīts īpaši romantisks noskaņojums. Obligāta bildinājuma sastāvdaļa ir saderināšanās gredzens, kuru pasniedz izsakot bildinājumu! Bet pats gavenais, ko nevajadzētu aizmirst - bildinājumam jābūt romantiskam, jo šis būs TAS notikums, kas tiks stāstīts ne vienu riezi vien!    FOTO Saiva Liepiņa | VIDE Butterfly Studio POP UP | MAKE UP Helga Sakne
Pirmo reizi Latvijā - kāzu performance no BalticWedding expo
BalticWedding expo aicinām Jūs nokļūt kāzu maģiskajā brīnumā un burvīgajā sapnī. Piedāvājam Jums absolūti jaunu kāzu izstādes formātu – kāzu performance, kur valdīs mistika, estētika un mūsdienīgs šiks.
Valentīndienas koncerts - CON AMORE
Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā Valentīndienas koncerts - CON AMORE. Mīlestībai ir daudz valodu, un visskaistākā no tām – mūzika. Īpašā koncerta pirmajā daļā skanēs itāļu un franču klasika un romantiskā mūzika - izcilākie operu dueti un ārijas par mīlestību. Otrajā daļā fragmenti no operetēm un mūzikliem.
Bildinājums Valentīndienā!
Meklējam VĪRIETI, kas Valentīndienā būtu gatavs pārsteigt savu mīļoto ar pašu romantiskāko bildinājumu.
Kāzu iedvesmas grāmata - noderīgi un iedvesmojoši
Ar atraktīvu atklāšanas pasāku nosvinēta izdevniecības “White Book” radītās “Kāzu iedvesmas grāmatas” izdošana. Šajā grāmatā Latvijas vadošie nozares eksperti un fotogrāfi dalās pieredzē par kāzu rīkošanu, savukārt pāri no visas Latvijas atklāj savu mīlestības svētku stāstus.
Pirmskāzu stress. Vai tiešām neizbēgams?
Ātri sarīkotas vai laikus plānotas - jebkurā gadījumā kāzas ir savdabīga krīze, kas saistīta ar stresu, steigu un virkni nepadarāmu darbu.

Rakstu saraksts

Iedvesmoties pirms aktīvā kāzu organizēšanas procesa - Balticwedding expo 2018

Mūsdienīga līgava visu var vērtēt pēc kritērija -patīk vai nepatīk-,...

Romantiskās Rīgas kafejnīcas

Tā kā Valentīna dienā ikviena sieviete vēlas justies īpaši lutināta ...

Pirmo reizi Latvijā - kāzu performance no BalticWedding expo

BalticWedding expo aicinām Jūs nokļūt kāzu maģiskajā brīnumā un burvīgajā sapnī. Pied...

Pirmskāzu stress. Vai tiešām neizbēgams?

 Ātri sarīkotas vai laikus plānotas - jebkurā gadījumā kāzas ir savdabīga krīze, ...

Bildinājums Valentīndienā!

Meklējam VĪRIETI, kas Valentīndienā būtu gatavs pārsteigt savu mīļoto ar pašu romanti...

Valentīndienas koncerts - CON AMORE

Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā Valentīndienas koncerts - CON AMORE. Mīlestībai ...

Kāzu iedvesmas grāmata - noderīgi un iedvesmojoši

Ar atraktīvu atklāšanas pasāku nosvinēta izdevniecības “White Book” radītās “Kāzu ied...

uz augšu