Ceturtdiena, 08 Februāris 2018 10:35

Iedvesmoties pirms aktīvā kāzu organizēšanas procesa - Balticwedding expo 2018

Mūsdienīga līgava visu var vērtēt pēc kritērija -patīk vai nepatīk-, un pateicoties tam, viņai ir iespēja baudīt savu unikālo kāzu stāstu, tieši tādu, kā viņa ir izsapņojusi. Gluži kā gatavošanās kāzu dienai arī gatavošanās kāzu izstādei var būt emocionāli piepildīts laiks, tāpēc ja arī tu plāno šobrīd savas kāzas, atnāc uz Balticwedding expo 2018. Izstādē būs iespēja apskatīt aktuālās kāzu tendences un iedvesmoties pirms aktīvā kāzu organizēšanas procesa, kā arī varēsi satikties ar talantīgiem un atvērtiem šīs nozares pārstāvjiem, kas mīl savu darbu. Balticwedding expo komanda tieši TEV vēlas parādīt, cik skaistas var būt Tavas kāzas, tāpēc atnāc 10. februārī uz VEF Kvartāla Kamerzāli un pārliecinies, ka saturam ir nozīme. Ieeja ir Bezmaksas.  

 

 Kāzu izstāde Balticwedding expo 2018

 

Balticwedding expo galvenā dekoratore Iveta Kokmane un režisore Tatiana Gavrilenko centīsies tevi pārsteigt un ļaus tev noticēt, ka neiespējamais ir iespējams! 

  

Balticwedding expo 2018 izstādē piedalās

 

Skrundas muiža

 

Gleznainajā Ventas upes krastā atrodas viena no skaistākajām Latvijas muižām, 19. gadsimta arhitektūras pērle Skrundas muiža! Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā. Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums kāzām piešķir svinīgu auru.

 

FOTO: Emilija Bogdanova | www.ebphotography.lv

FOTO: Emilija Bogdanova | www.ebphotography.lv 

 

Izvēloties Latvijas mazpilsētu par kāzu norises vietu, iegūstat vairākas priekšrocības - viss norit mierīgi, bez liela uztraukuma – kamēr jaunais pāris brauc fotografēties, viesi iekārtojas istabiņās, iepazīstas ar Skrundas muižas apkārtni, bauda sarūpētās uzkodas. Muižā pieejama plaša banketu zāle viesībām, iespējams uzņemt kāzu svinībās līdz pat 120 viesu. Atsevišķos gadījumos, ja kāzu organizētāji vēlas svinību rīkošanai uzstādīt arī telti, ir iespējams uzņemt lielāku viesu skaitu.

 

FOTO: Emilija Bogdanova | www.ebphotography.lv

FOTO: Emilija Bogdanova | www.ebphotography.lv 

 

Skrundas muižas svinību zāles katrā pasākumā pārtop par īpašu vietu! Muižas komandai ir plašs kontaktu loks ar uzticamiem profesionāļiem, kas kopā ar muižas kolektīvu darbosies pēc labākās sirdsapziņas un centīsies Jūsu idejas realizēt tieši tā, kā iecerēts. Tā būs jūsu skaistākā diena!

 

FOTO: Emilija Bogdanova | www.ebphotography.lv

FOTO: Emilija Bogdanova | www.ebphotography.lv 

 


  

Fotogrāfe Annija Pumpure

 

Kāzu diena ir īpaša katra cilvēka dzīvē. Šī diena, kurai mēs tik ilgi gatavojamies, paskrien ka viens mirklis. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai pēc šīs īpašas dienas mums paliek arī skaistas foto-atmiņas. Kāzu fotogrāfs ir Jūsu "memory maker" un kādas būs Jūsu kāzu atmiņas ir atkarīgs no Jūsu fotogrāfa talanta un profesionālisma. Fotogrāfe Annija Pumpure to ļoti labi zina, tāpēc katra kāzu fotosesija priekš Annijas ir unikāls piedzīvojums un izaicinājums.

 

FOTO:  Annija Pumpure | www.annijaphotography.com

FOTO:  Annija Pumpure | www.annijaphotography.com

 

Annija Pumpure fotografē jau kopš 2007. gada un 10 gadus viņas sirds pieder fotoaparāta objektīvam. Ar pilnu atdevi un mīlestību pret savu darbu, Annija ir gatava iemūžināt arī Jūsu kāzas! 

 

FOTO:  Annija Pumpure | www.annijaphotography.com

FOTO:  Annija Pumpure | www.annijaphotography.com

 


 

Allasille Jewels

 

Rotu meistare Arta vienmēr cenšas, lai katra rota būtu neatkārtojama, lai tā izceltu un papildinātu nēsātājas īpašo stilu un maģisko šarmu. Katra līgava, kura izvēlēsies Allasille Jewels, var būt pārliecināta, viņas kāzu rota būs unikāla, jo Artai nav divu vienādu rotu, katra ir īpaša un tikai vienā eksemplārā. Tieši tāpēc Allasille Jewels ar sevišķu labpatiku pieņem individuālus pasūtījumus un kopā ar līgavu izsapņo īpašo kāzu rotu un tad realizē to.

 

Kāzu rotas līgavai | Allasille Jewels


 

PieneneArt

 

PieneneArt ziedu pavēlniece ir Linda Laurīte un viņa zina, ka ziedi ir gluži kā mīlestība - tiem ir jābūt -brīviem-, vienmēr svaigiem un īpašiem. Tāpēc līgavas, kuras griežas pie PieneneArt var būt pārliecinātas par sava pušķa un pārējās kāzu floristikas plaukstošu skaistumu! 

 

FOTO: Inta Photography | Kāzu ziedi un noformējums | PieneneArt

FOTO: Inta Photography | Kāzu ziedi un noformējums | PieneneArt

 

Tie ir vairāk nekā tikai dekori un ziedi... Tā ir māksla... PieneneArt...

 

FOTO: Inta Photography | Kāzu ziedi un noformējums | PieneneArt

FOTO: Inta Photography | Kāzu ziedi un noformējums | PieneneArt

 


  

Restorāns St. Petrus 

 

Restorāns St. Petrus ir mūsdienu Latvijas virtuves restorāns ar nordiskās garšas akcentu, kurš atrodas pašā Vecrīgas sirdī. Restorānā ir divas atmosfēras pilnīgi atšķirīgai gastronomiskai pieredzei: pirmajā stāvā ir rosīga gastrobāra atmosfēra ar atvērto virtuvi, kur viesi var vērot kā top viņu ēdieni, taču otrais restorāna stāvs atspoguļo klasiskā restorāna gaisotni, piedāvājot izsmalcinātu un romantisko atmosfēru ar gleznainu skatu uz Sv. Pētera baznīcu un Vecrīgas ieliņām.

 

Svinību vieta Vecpilsētā | Restorāns St Petrus

 

Restorāns St. Petrus piedāvā iespējas sarīkot kā dažādus pasākumus, tā arī kulinārijas meistarklases, savukārt otrais restorāna stāvs vienmēr laipni uzņems 40 personas pilnvērtīgam banketam vai 70 personas kokteiļvakaram. Īpašiem pasākumiem restorānā ir slēgta tipa VIP terase 10 personām ar izeju uz jumtu, no kura skatam paveras pilsētas panorāma no putna lidojuma. 

 

Svinību vieta Vecpilsētā | Restorāns St Petrus

 


 

Vizāžiste - Adele Erta 

 

Katrai līgavai ir svarīgi izskatīties ideāli savā īpašā kāzu dienā, tāpēc atrast SAVU vizāžistu nemaz nav tik viegli. Vizāžiste Adele Erta saviem klientiem piedāvā visdažādākā stila un intensitātes make-up pakalpojumus, kā arī frizūras. Adele aktīvi piedalās dažādos projektos un sadarbojas ar fotogrāfiem. Adele atzīstas, ka līgavu pucēšana priekš viņas ir maģisks pasākums un Adele izbauda katru satraukto skatienu un mīlestības pilno atmosfēru, radot skaistus līgavas make-up un matu sakārtojumus. Kāzu grims tiek veidots ļoti noturīgs, lai tas varētu priecēt nēsātāju visas dienas garumā un visos apstākļos. 

 

Kāzu grims | Adele Erta Makeup Artist

  


 

With Lace

 

With Lace līgavu rotu radītāja ir Līga Lāce. Sapņotāja, kas uzskata, ka daba rada šedevrus formu un krāsu izpausmēs. Mums ir tikai iespēja smelties no tās iedvesmu... Rotas veido elegantai, graciozai, taču tajā pašā laikā maigai un ļoti sieviškīgai līgavai, iedvesmojoties un prātā paturot Monako princesi Greisu Kelliju. Galvenais darbības uzsvars tiek likts uz dažāda veida matu rotām no dabīgiem akmeņiem, kristāliem un pērlēm.

 

Līgavu rotas | With Lace

 


 

Purpurs

 

Foto albumi un viesu grāmatas ir rūpīgs Purpura meistaru roku darbs, tie starp savām zīdpapīra lappusēm glabās Tavas īpašās atmiņas bildēs un pierakstos. Pieskaņo albumu savu svētku noskaņai - izvēlies to kādā no 50 materiālu toņiem, piemērotāko izmēru, tradicionāli baltas vai izteiksmīgās melnās lappuses un papildini to ar personalizētu gravējumu.

 

Kāzu foto albūmi | Viesu grāmatas | Purpurs

 


 

Dikļu pils

 

Krāt var visu ko! Var krāt naudu. Zilonīšus uz kamīna dzegas. Vai Instagram draugus! Dikļu pils saimnieks Egons Mednis krāj sajūtas. Viņš tās krāj dažādu laikmetu gleznotāju ieraudzītajās krāsās, krāj senajās mēbelēs un vēsturiskajos kamīnos. Tā priekšmetu pa priekšmetam, kolekciju pa kolekcijai Egona Medņa sakrātais rod savu mājvietu Dikļu pilī, lai to varētu baudīt un novērtēt arī citi. Dikļu pilī Jūsu kāzas kļūs par unikālu piedzīvojumu, kuru Jūs nespēsiet aizmirst.

 

Svinību vieta | Dikļu pils 

 


 

Skaistas Kāzas

 

Skaistas Kāzas - Latvijā plašākais personalizēto koka dekoru un mīļlietiņu klāsts kāzām. Tie ir koka dekori, kas veidoti ar mīlestību un prieku, lai padarītu Jūsu īpašos svētkus par neaizmirstamu notikumu. Lai kāda būtu Jūsu izvēle - no amatu medaļām un viesu grāmatām līdz pat pateicības dāvaniņām viesiem, vedējiem un vecākiem, -Skaistas Kāzas- izstrādās unikālus dizainus, realizējot tieši Jūsu vēlmes.

 

Personalizēti koka dekors | Skaistas Kāzas

 

Skaistas kāzas - skaistākai dzīvei!

 


 

TERRA Restorāni

 

Veselīga un sabalansēta uztura principi + ātra apkalpošana + nebeidzamus garšu ceļojumus. Izklausās neticami? Taču tāda vieta ir! TERRA ir veselīgs ikdienas restorāns, kas jau vairākus gadus darbojas Rīgas centrā un regulāri klāj galdus dažādos pasākumos - no lietišķām uzkodām biznesa konferencēs līdz pat kāzām brīvā dabā. TERRA piedāvā izbraukuma banketus, piegādājot cienastu uz Tavu pasākuma vietu - pilsētā vai zaļā pļavā. Nelielus banketus (līdz 40 cilvēkiem) TERRAs komanda var uzrīkot arī restorānā.

 

FOTO: Raimonds Birkenfelds | TERRA Restorāni

FOTO: Raimonds Birkenfelds | TERRA Restorāni

 

TERRA Jūsu kāzās tas ir - VESELĪGI, GARŠĪGI, DAUDZVEIDĪGI UN GAUMĪGI!

 


 

Līgavnīca

 

Līgavnīca ir vieta, kas radīta ar mīlestību, domājot par līgavām. Vieta, kur piestāt un būt, sajust sevi, sakārtot domas un iegūt sirdsmieru. Vieta, kur iedomātas lomas paliek ārpusē, kur vari būt Tu pati. Vieta, kur noskaņoties, lai savu īpašo dienu varētu sagaidīt harmoniski un ik sekundi izbaudīt to ar patiesu savas sirds klātbūtni!

 

Pucēšanās vieta līgavai | Līgavnīca

 

Ietērpšana un veidols. Kopīgi izsapņosim īsto kleitu, ko radīsim un šūdināsim tieši Tev. Ietērpsim, saposīsim un atklāsim Tavu patieso veidolu, kurā jutīsies neatkārtojama, skaista un harmoniska. Apčubināšana. Relaksējoša masāža pēc izvēles, kāju un roku palutināšana un izdaiļošana, dabisks make-up un matu veidošana kāzu dienai. Lutināšana. Noskaņu guļamistaba atpūtai un nakšņošanai, relaksējoša duša, lielāka vai mazāka bauda vēderam pēc izvēles no draudzīgajiem Kolekcionārs, VillAmor, LaKanna.

 

FOTO: Sandra Jascherica |  Annija Pumpure | Pucēšanās vieta līgavai | Līgavnīca

FOTO: Sandra Jascherica |  Annija Pumpure 

 

Līgavnīca parūpēsies arī par īpašo mirkļu iemūžināšanu un ziediem Tev visapakārt.

 


 

Gardumu Avēnija

 

Neliels uzņēmums Gardumu Avēnija atdodas ēdienu un gardumiņu gatavošanai pavisam, ar visu sirdi. Gardumu Avēnijas komanda ir sākusi savu darbu nesen, bet tas nav trūkums – Gardumu Avēnija vēl nav zaudējusi degsmi un strādā ar entuziasmu! Tā par sevi stāsta paši gardumu entuziasti - mēs daudz mācamies un ļaujam vaļu savam radošumam, kas izpaužas jaunos un interesantos produktos.

 

Kāzu kūkas | Saldumi kāzām | Gardumu Avēnija

 

Gardumu Avēnija piedāvā saviem klientiem dažādus gardumus – maziem un lieliem svētkiem, uz vietas vai ar piegādi; kā arī gatavo korporatīvās dāvanas, rīko nelielus banketus un organizē meistarklases. Produktu receptēs tiek izmantotas kvalitatīvas un dabīgas izejvielas. Izcila Gardumu Avēnijas komanda pievērš lielu uzmanību detaļām, līdz ar to ēdieni var būt personalizēti un, protams, gatavoti ar mīlestību pret Jums.  

 


 

 Dekoputni

 

Skaistuma putniņi ar prieku palīdzēs radīt prieku sajūtu Jūsu svētku brīdim. Ar Dekoputniem nav jāuztraucas par Jūsu kāzu dienas vizuālo izskatu. Pilnīgi viss, sākot no līgavaiņa piespraudes, līdz pat kāzu ceremonijas un svētku vietas dekorēšanai, tiks rūpīgi saplānots un izpildīts ar īpašu attieksmi un mīlestību. 

 

FOTO: Diāna Veinberga | Kāzu dekorēšana | Dekoputni

 

Kāpēc Dekoputni, jūs jautāsiet? Atbilde būs sekojoša: "Tāpēc ka Jūsu svētki ceļ MŪS spānos!"

 

Dekoputni piedāvā kāzu un svētku vides noformēšanu, dekorēšanu, vizuālā koncepta izveidi.

 

FOTO: Diāna Veinberga | Kāzu dekorēšana | Dekoputni

FOTO: Diāna Veinberga | Kāzu dekorēšana | Dekoputni


 

Nine Black Birds

 

Nine Black Birds ir zīmols, kas tic, ka pasaule ir apaļa - viss, ko mēs darām, apiet riņķi un nāk atpakaļ savādākā formā un veidolā. Tieši tāpēc Nine Black Birds rada, lai iepriecinātu cilvēkus un dotu cilvēkiem iespēju iepriecināt vienam otru, atgādinot pavisam vienkāršas, bet ikdienā bieži piemirstas lietas.

 

Nine black birds | Ar kaut ko tik maz, pateikt tik daudz.

 

Lai kas tas būtu - sojas vaska svece burciņā ar mīļu uzrakstu vai kāda mīļtasīte, dariet labs lietas un sakiet labas lietas viens otram! Nine Black Birds produkti iepriecinās gan Jūs un Jūsu pusīti, gan Jūsu radiniekus, vedējus, draugus un kolēģus. Dažreiz ir ļoti grūti izteikt svarīgus mīlestības vai pateicības vārdus, bet tos vienmēr var uzrakstīt.

 

Nine black birds | Ar kaut ko tik maz, pateikt tik daudz.

 

 

Ar kaut ko tik maz, pateikt tik daudz!  

 


 

 KOKOS

 

KOKOS kvalitatīvu un ideāli pieguļošu uzvalku ražošana.

 

Uzvalks līgavainim | KOKOS

 


 

 

Ziedu studija Vanilla

 

No sapņiem līdz sajūtām... Ziedu Studija Vanilla prot atrast iemeslu svinībām un, protams, svinēt skaisti. Vanilla - burves zin, ka viņu aicinājums ir radīt skaistas un sīkumos pārdomās lietas, lai īpašā diena celtu spārnos! 

 

Kāzu floriistika |  Ziedu studija Vanilla

 


 

EVE 

 

Shine bright like a diamond on Your wedding day! - ar šādu noskaņojumu tika radīts brends EVE. Skaisti, izsmalcināti līgavas aksesuāri no EVE akcentē sievietes pievilcību, grāciju un apmierinātību ar sevi. EVE tie ir līgavas buduāra aksesuāri -jostiņas, prievītes, brošas- ir izgatavoti no vislabākajām franču mežģīnēm, zīda, satīna, lentēm Berisfords un Swarovski kristāliem.

 

FOTO: Galina Tcivina | Līgavas Buduāra aksesuāri | EVE

FOTO: Galina Tcivina | Līgavas Buduāra aksesuāri | EVE

 

Maigi un vilinoši, valdzinošā solī, ienāc savā īpašā kāzu dienā kopā ar EVE.

 

 Līgavas Buduāra aksesuāri | EVE

 


 

 PHOTO WOODoo

 

Skaistas lietas maina visu mums apkārt. Detaļas, kas priecē aci un raisa pozitīvās domas ir īpaši svarīgas kāzu dienā. PHOTO WOODoo veidotās gredzenu kastītes ir gluži kā grezns un tieši Jums darināts mākslas darbs.

 

Laulību gredzenu kastītes | PHOTO WOODoo

 


 

AnnaKande

 

Mākslā nepastāv standarti vai noteikumi. Katram meistaram ir savs neatkārtojams redzējums un gaume. Kāzu ielūgumi, kurus rada AnnaKande ir neatkārtojami un  tiek radīti īpaši Jūsu svētkiem ar noskaņu, ar mīlestību un ar iedvesmu.

 

FOTO: Benita Žogota | Kāzu ielūgumi | AnnaKande

FOTO: Benita Žogota | Kāzu ielūgumi | AnnaKande

 


 

Latvian Aroma-Essence

 

Latvian Aroma-Essence ir īpaši Jums radīti dabīgi kosmētikas produkti un smaržas, kā arī radošas darbnīcas topošajām līgavām! Līgavas savā vecmeitu ballītē var pagatavot savu unikālo smaržu vai ķermeņa skrubi kopā ar savam draudzenēm.

 

FOTO: Balticwedding | Latvian Aroma-Essence

FOTO: Balticwedding | Latvian Aroma-Essence

 


 

Balticwedding 

 

Stāsts ar emocijām ir dubultprieks un ja to iespējams noskatīties pēc daudziem gadiem un atkal pārdzīvot tos pašus īpašos brīžus - tas ir to vērts!!! Balticwedding vendo kvalitatīvus un interesantus kāzu video un kāzu foto stāstas.

 

Balticwedding | Kvalitatīvi un interesanti kāzu video un kāzu foto.

 


 

 

Daba rada

 

Kad dvēsele prasa ko saldu, bet īpašu, palutini sevi ar kādu dabas radīto saldumu no Daba rada. Mājražotāja Agnese no visas sirds mīl lauku dabu un vēlās, lai arī lielās pilsētas iedzīvotāji baudītu dabas veltes. Tie ir ar mīlestību loloti, veselīgi gardumi no Saukas ezera laukiem. Fantastiskās ziedu, zaļumu un augu karameles ir ideāla dāvaniņa vai kompliments mīļajiem.

 

 FOTO: Benita Žogota | Kāzu dāvaniņa | Salumi kāzām | Laba Daba

FOTO: Benita Žogota | Kāzu dāvaniņa | Salumi kāzām | Laba Daba

 

Daba rada un tās rādīto atnes Jums!

 


 

CityFlower 

 

Florists un CityFlower dibinātājs - Pēteris Mičuls ir īsts ziedu un zaļumu pavēlnieks. Pēteris ir cilvēks, kurš no visas sirds mīl savu darbu un vienmēr meklē kreatīvu risinājumu jebkuram floristiskam uzdevumam. Ziedi ir dabas skaistākie vārdi un Pēteris Mičuls prot sastādīt no tiem jutekliskus un nozīmīgus teikumus. Atzīšanās, apsveikumi, novēlējumi un līgavas cerības - visu spēs izteikt floristiskie brīnumi no CityFlower.

 

÷FOTO: Liene Leonovica | Līgavas pušķis | CityFlower

FOTO: Liene Leonovica | Līgavas pušķis | CityFlower


 

Eden Garden Jewelry

 

Eden Garden Jewelry rada saderināšanās un kāzu rotas līgavām. Šo rotu dizaineri ir Oļegs (vīrs) un Tatjana Maņerovi (sieva). Viņi dzīvo abpusējā mīlestībā, patiesi mīl viens otru un apkārtējo pasauli. Viņu juvelierizstrādājumi ir dabas iedvesmoti, kuros ir daudz ziedu, plūstošu līniju un smalku detaļu. Eden Garden Jewelry katra ziedu ziedlapiņa tiek viedotas ar rokām, izmantojot tradicionālas juvelieru tehnikas. 

 

Kāzu rotas līgavai | Eden Garden Jewelry

 

Unikāli saderināšanās gredzeni no Eden Garden Jewelry tiek veidoti no tīra zelta un papildināti ar izmeklētiem dārgakmeņiem, tādiem kā augstas kvalitātes briljanti, safīri, turmalīni un smaragdi. Līgavu galvas rotas tiek veidotas no baltā sudraba un pārsteidz ar delikātu smalkumu. 

 


 

Kāzu kleitu dizainere Inga Ezergale

 

Dizainere rada individuālās kāzu kleitas līgavām, jo katra mīloša sieviete ir neatkārtojamā un īpaša. Ingas Ezergales ekskluzīvi darinātās kāzu kleitas, akcentē katras līgavas individualitāti, skaistumu un jaunības plaukumu. Katrs kleitas diedziņš ir piesūcināts ar mieru, sirsnību un mīlestību, jo pati dizainere ir laimīga sieva un daudzbērnu māmiņa, kura atradusi savu dzīves piepildījumu radot fantastiskas kāzu kleitas.

 

FOTO: Liene Leonovica | Kāzu kleita | Inga Ezergale 

 FOTO: Liene Leonovica | Kāzu kleita | Inga Ezergale

 


 

 Jaunmoku pils

 

No -Jā- vārda līdz saullēktam... Ja, gatavojoties skaistajam notikumam, nevarat izlemt par labu romantikai vai šikam, Jaunmoku pils būs īstā izvēle – te tie ir nedalāmi, kā Jūs abi!

 

FOTO:  Andrey Osy Losevich | Vide | Jaunmoku pils

 FOTO:  Andrey Osy Losevich | Vide | Jaunmoku pils

 


 

Dekomeistars

 

Dekomeistars ir par īstām lietām, sapņiem un īstām sajūtām. Iveta Kokmane no Dekomeistars ir galvenā Balticwedding expo 2018 dekoratore. 

 

FOTO: Benita Žogota | Kāzu dekorēšana | Dekomeistars

FOTO: Benita Žogota | Kāzu dekorēšana | Dekomeistars

 


  

BG suits

 

Katrs no mums ir individuāla personība ar dažādām rakstura iezīmēm un auguma aprisēm. Lai izceltu savu personību, mēs lielu nozīmi piešķiram apģērbam ko valkājam. Tieši tāpēc BG Suits par savu misiju ir izvēlējies darināt individuāli darinātu klasisko apģērbu vīriešiem, kas būs perfekti piemērots katra klienta ķermeņa formām, dizaina prasībām un palīdzēs izpaust savu iekšējo būtību. 

 

Uzvalks līgavainim | BG suits

 


 

Mirella

 

Lai sapņi un noskaņa pārvērstos īstenībā - jāļauj tiem materializēties dekorāciju izpildījumā! Savus kāzu dekorus jūs noteikti variet uzticēt - Mirella! Mirella piedāvā dažādu stendu un dekoru izgatavošanu, dažādu izmēra putuplāstu burtus, stikla dekorus, fotosienas un daudz, daudz ko citu! 

 

Kāzu dekori | Mirella

 

Mirella šeit sapņi pārvēršas dekoros!

 


 

Fotogrāfe Marina Aleksjutina

 

Marina Aleksjutina ar mīlestību veido stāstus par kopā būšanu, emocijām, laimes brīžiem un patiesām sajūtām. Marinai ir svarīgi, lai skaistums un piedzīvotie mirkļi saglabātos arī sirdīs, atmiņās un fotogrāfijās. Ja velies uzticēt, savu sapņu kāzu dienu, Marinai, tad ar viņu iepazīties tu varēsi BalticWedding expo 2018.

 

FOTO: Marina Aleksjutina | Kāzu fotogrāfe

 


 

From Bee. With Love.

 

Olga Grigurko ir From Bee. With Love. dizainere, kas rada ekskluzīvas klasiskas, sportiskas un klatč somiņas Viņai. 

 

Līgavas asksesuārs | Klasiska rokas soma | From Bee. With Love.

 


 

Flowers element

 

Īsta, neviltota un dzīva - tāda ir Flowers element floriste-meistare Kristīne Mateviča. Vienā elpas vilcienā, ar dabu un iedvesmu reizē, top maģiski svētku noformējuma elementi. Ziedi vijas ar grezniem svečturiem un pērlīšu virtenēm tik maigi, cik jauns puisis, maigi spēj bildināt savu iecerēto. Sapņaini un sapņu pilni ir viņas veidoti darbi! Svētku reizēs visiem elementiem jābūt izciliem. Viens elpas vilciens caur meistares Kristīnes Matevičas rokām, dod ikvienam augam īpašu mirdzumu, pat ķērpim vainagā iedveš svētku stāstu, lai tas savu krāšņumu varētu sniegt tālāk! 

 

FOTO: Laura Gudzinska | Kāzu floristika | Flowers element |  Kristīne Mateviča

FOTO: Laura Gudzinska | Kāzu floristika | Flowers element |  Kristīne Mateviča

 

Uzticiet savus mīlestības stāstus Flowers element un ļaujieties meistares Kristīnes spējai - Jūsu pārdrošākās idejas savienot ar Jūsu iespējām, izkristalizēt to, kas Jūsu svētkiem ir visvairāk nepieciešams!

 

FOTO: Laura Gudzinska | Kāzu floristika | Flowers element |  Kristīne Mateviča

FOTO: Laura Gudzinska | Kāzu floristika | Flowers element |  Kristīne Mateviča

 


 

 Studio FOTIA

 

Studio FOTIA piedāvājam dažāda satura un rakstura šovprogrammas, kas lieliski iederēsies Jūsu pasākuma kopējā gaisotnē.

 

Šovprogramma kāzās | Studio FOTIA

 


 

Fotogrāfs Raivo Sarelainens

 

Raivo Sarelainens ir kāzu fotogrāfs un šajā sfērā darbojos jau 10 gadus.

 

FOTO: Raivo Sarelainens

 


 

 

A.M. dizains

 

A.M. dizains idejas autors un dibinatājs ir augu dizaineris - noformētājs Aivis Megris, kas  sevi ir pierādījis savā jomā un ir pieprasīts speciālists. A.M. dizains ir ziedu un dekorāciju, pasākumu plānošanas, un prezentāciju dizaina studija, kura ir specializējusies uz pasākumu pilnu servisu nodrošināšanu.

 

Kāzu organizators | Aivis Megris | Ziedi, dekorācijas | A.M. dizains.

 


 

SemaraH Hotel Lielupe

 

SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences atrodas vienā no skaistākajiem rajoniem Jūrmalā, piešķirot jūsu svinībām vēl romantiskāku noskaņojumu. Pēc Jūsu izvēles laulības ceremoniju var norganizēt arī viesnīcas parkā, vai 10.stāva terasē ar skatu uz jūru. 

 

Svinību vieta Jūrmalā | Lielupe by Semarah Hotels

 


 

FUN Studio

 

Foto būdiņas noma tavām kāzām no FUN Studio.

 

Fotobūdiņa | FUN Studio 

 


 

 

Precos.lv 

 

Precos.lv

 


 

Tīrs Miers 

 

Burvīga kafija ar zināmu izcelsmi no Tīrs Miers padarīs BalticWedding expo 2018 gaidīto izstādi savādāku. Viņi zin, īstas kafijas noslēmumu un katra viņu pagatvotā tasīte ir neatkārtojams māksls darbs.

 

Burvīga kafija | Tīrs miers

 


 

  

Moselweins

 

Moselweins ļaus jaunaiem pāriem BalticWedding expo 2018 nobaudit īpašos vinus un palidzēs piemeklēt labako kāzu mielastu Jūsu plānotajam pasākumam.

 

Königsbacher vīni ir lieliska,piemērota izvēle banketiem, kooperatīvu pasākumiem, kāzām kā arī citiem saviesīgiem pasākumiem par vairumtirdzniecības cenām.

 


 

 

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Iedvesmoties pirms aktīvā kāzu organizēšanas procesa - Balticwedding expo 2018

Mūsdienīga līgava visu var vērtēt pēc kritērija -patīk vai nepatīk-,...

Romantiskās Rīgas kafejnīcas

Tā kā Valentīna dienā ikviena sieviete vēlas justies īpaši lutināta ...

Pirmo reizi Latvijā - kāzu performance no BalticWedding expo

BalticWedding expo aicinām Jūs nokļūt kāzu maģiskajā brīnumā un burvīgajā sapnī. Pied...

Pirmskāzu stress. Vai tiešām neizbēgams?

 Ātri sarīkotas vai laikus plānotas - jebkurā gadījumā kāzas ir savdabīga krīze, ...

Bildinājums Valentīndienā!

Meklējam VĪRIETI, kas Valentīndienā būtu gatavs pārsteigt savu mīļoto ar pašu romanti...

Valentīndienas koncerts - CON AMORE

Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā Valentīndienas koncerts - CON AMORE. Mīlestībai ...

Kāzu iedvesmas grāmata - noderīgi un iedvesmojoši

Ar atraktīvu atklāšanas pasāku nosvinēta izdevniecības “White Book” radītās “Kāzu ied...

uz augšu