Jeļenas un Mārtiņa kāzu diena | Kāzu stāsts 2018
Mārtiņa un Jeļenas laimīgais mīlestības stāsts aizsākās 2013.gada vasarā, kad, jau no pirmā acu skatiena, -vēderā sāka dejot taureņi-. Viņi iepazinās brīdī, kad Mārtiņš atbrauca pirkt Jeļenas automašīnu un no tā brīža jaunieši bija kopā. Kopīga atpūta, izbraucieni ar kuteri, pikniki un dažādas citas aktvitātes. Abiem gribējās, lai kopā pavadītais laiks ilgst mūžību un nekad nebeidzas. Kopīgas ģimenes vērtības, bērniņi, vēlme visos pārbaudījumos būt kopā un stipra mīlestība 2016. gada Ziemassvētku vakarā pamudināja Mārtiņu bildināt Jeļenu.    FOTO: Nadja Kraukle | BalticWedding
Lienes kāzu pieredzes stāsts | Cik izmaksā kāzas, kad budžets ir ierobežots!?
Lienes kāzu stāsts iesākās diezgan līdzīgi kā Andželinai Džolijai, jo kā jau visiem bērniem pasaulē, agrāk vai vēlāk, gribās, lai abi vecāki apprecētos. Bērniem tas nozīmē ļoti daudz! Tāpēc arī Lienes un Ulda kāzu stāsts ir patiesi emocionāls un saviļņojošs.
Aristokrātiskais noslēpums | Meganas Mārklas kāzu kleita
Britu karaļnama svinīgo dienu, kad princis Harijs un amerikāņu aktrise Megana Mārkla mīs savus gredzenus, gaidīja visa pasaule. Šī aristokrātiskā kāzu ceremonija notika 2018. gada 19. maijā, Vjendoras pils Svētā Džordža kapelā un līgavu pie altāra veda pats princis Čārlzs. Elizabete II šajā dienā princim Harijam un Meganai piešķīra jaunus titulus - princis Harijs kļuva par Saseksas hercogu un Megana Saseksas hercogieni.
Elegances un sievišķības paraugi | Mūsdienu slavenākās līgavas
Tās, līgavas, kas jau ir sākušas aktīvi gatavojas kāzu sezonai, zin, ka atrast savu īsto un perfekto kāzu kleitu nav viegls uzdevums! Modernās līgavas seko līdzi katrai modes tendencei un pārzin katru sīkāko niansi, bet ko darīt līgavām, kuras vēlas savā kāzu dienā būt vienkārši eleganti skaistas? Mēs iesakām iedvesmoties no mūsdienu slavenākajām līgavām. Kāpēc? Jo viņas ir ne tikai spilgtas personības, bet arī ir bijušas līgavas un ar savu kāzu tēlu ir atspuguļojušas visu sievišķo - eleganci, grāciju, smalkumu un liktenīgo sievieti. Tāpēc piedāvājam apskatīt visu laiku skaistākās un elegantākās līgavas un graciozākās kāzu kleitas.
Ingrida Bridal | Kāzu kleitu kolekcija 2018 | Inspiration
Gaidāmo pavasara sezonu ieskandinot, pašmāju kāzu modes zīmols Ingrida Bridal piedāvā jauno un līdz šim apjomīgāko kāzu kleitu kolekciju Inspiration, ko veido 21 līdz niansēm izsmalcināta kāzu kleita un trīs piesātinātu toņu vakarkleitas. 2018. gada kāzu sezonai veltītā kolekcija tapusi, iedvesmojoties no lielpilsētas dinamiskā dzīves ritma un vispasaules aktuālākajām kāzu modes tendencēm, kas šobrīd svin savu uzvaras gājienu, pārliecinoši iekarojot topošo līgavu sirdis.
Atskats no Balticwedding expo izstādes, kurā tika prezentētas Ingas Ezergales kāzu kleitas
Pieklusināta gaisotne, meža un dabas skaņas ar īpašajām performancēm ļāva uz brīdi iejusties citā realitātē, kur valda emocijas un mīlestība. Tādā gaisotnē šogad notika kāzu izstāde BalticWedding expo 2018, kurā arī Inga Ezergale prezentēja savas fantastiskās kāzu kleitas.
Madaras un Edgara kāzu stāsts
Līgava Madara kāzas nsovinēja vasarā, bet ilgi domāja vai dalīties ar savu kāzu pieredzi vai nē, bet izlēma, ka tas tomēr ir jāizdara. Līgava gribēja pateikt lielu un sirsnīgu PALDIES visiem, kas izdabāja Bridezillas (Līgavas) untumiem un beigās radīja vislieliskāko dienu līdzšinējā dzīvē.   FOTO: Kristīne Blūma
CHANEL | Haute Couture | Spring 2018
Šī gada 23. janvārī Parīzes modes nedēļas ietvaros modes nams Chanel prezentēja savu jauno SPRING HAUTE COUTURE 2018. Kā jau ierasts zīmola dizaineris Karls Lagerfelds visai bieži ir izvēlējies ļoti dažādas un ekstravagantas modes demonstrēšanas vietas, bet šoreiz pasākums norisinājās ļoti klasiska franču stila dārzā - ar strūklaku, smilšu takām un rožu krūmu apvītām arkām - pergolēm. Modes skatē bija radīta sajūta, ka tik tiko ir atnācis pavasaris un dārzs ir sācis ziedēt un smaržot ar neaptveramu rožu smaržu.
Reem Acra | Bridal Fall 2018
Libāņu modes māksliniece Reem Acra savu 2018. gada kāzu kleitu kolekciju atrādija Ņujorkas publiskājā bibliotēkas zālē, kur fantastiskais griestu augstums un koka gravējumi asociēja lielākas jaudas un debess klāt esamības sajūti.
Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2018
Sestā kāzu izstāde WedExpo Day4you 2018 atkal vērs savas durvis vaļā 2018. gada 21. janvārī viesnīcas Radisson Blu Daugava lielajā zālē Daugava.

Rakstu saraksts

Mīlestība dažādās kultūrās

Vai esat ievērojuši, ka cilvēki dažādās valstīs mīl atšķirīgi? Vienu...

Rožu dārzs

Roze – skaista savos ziedos un ziedpumpuros, bruņota ar asiem ērkšķiem. Mīlestība...

uz augšu