Kāzu dzērienu bārs | Atsvaidzinoši dzērieni Tavām vasaras kāzām
Tā kā ikviens karstās vasaras dienās vēlas atspirdzināties ar kaut ko garšīgu un veldzējošu, tad vasaras kāzās tas ir ļoti aktuāls jautājums. Svinīgajos brīžos slāpju remdēšanai parasti lielisko noder ļoti vēss šampanietis vai prosecco, bet svinību vietā ideāls risinājums ir mobilais bārs, kurā katrs viesis var baudīt dažādus atvēsinošus dzērienu kokteiļus.     FOTO: Linda Lauva
Krāsainais dzērienu bārs kāzās
Kā aktuāls un interesants jaunums kāzās ienāk skaisti noformēts un krāsains dzērienu bārs, kur tiek pasniegti dažādi atspirdzinošie dzērieni - sulas, limonādes un ūdeņi ar dažādu augļu garšām. Skaisti noformēts dzērienu bārs, ne tikai labi izskatās, bet noteikti patiks arī kāzu viesiem - jo katrs viesis pats sev varēs ieliet tādu dzērienu, kāds nepieciešams!
Kā pareizi lietot un pasniegt alkoholu kāzās?
Mūsdienās šampanietis ir gandrīz neatņemama svētku un kāzu sastāvdaļa, bet vai mēs protam to pareizi baudīt? Tā kā ar šo ekskluzīvo dzērienu pildītas glāzes saskandina gan pēc kāzu ceremonijas, gan uzsaucot kāzās -Rūgts!-, svarīgi ir pievērst uzmanību sīkumiem un smalkām niansēm. Arī šis izsmalcinātais dzēriens prasa sīkas etiķetes zināšanas, tā pat kā visi pārējie. Ne visi svinībās prot eleganti turēt glāzi šampānieša, bet to var iemācīties! Kā pareizi dzert alkoholu kāzās, prezentācijās, viesībās un svinīgos pasākumos, stāsta jums elegances un labu manieru skolas Aristocratic rituals etiķetes eksperte Vita Nasirova.
Šampanietis un kūka pie baznīcas pēc kāzu ceremonijas
Padomājiet, cik sliktam ir jābūt šampanietim, lai to pasniegtu platmasas glāzēs? Šampanietis no plastmasas glāzēm – nekad. Ja vēlaties, lai jūsu kāzas būtu īpašas, izvēlieties īstos traukus un glāzes. Mūsdienās, taču ir tik daudz trauku nomas servisi, kas vienkārši atved un aizved jūsu izvēlētos traukus. Vislabāk pirmajam tostam un kūkai pēc ceremonijas iznomāt stikla glāzes un skaistus traukus, nevis pirkt plastmasnieces uz kātiņa. Cenas ziņā sanāk tas pats, taču izskatīsies daudz greznāk. Tāpēc dzīves īpašajos brīžos cenšamies neizmantot vienreizējos traukus un glāzes.
Bārs kāzās | Tas nozīmē, ka būs garšīgi kokteiļi un kvalitatīvs alkohols
Bārs kāzās var būt gan lielisks notikums, gan arī labs palīgs viesu interese​s un jautrības noturēšanai un arī labs palīgs patērētā alkohola kontrolēšanā. Nolīgstot pie bāra bārmeni vai bārmeņu komandu, tiks garantēts, ka viesiem tiks pasniegts kvalitatīvāks alkohols un tiks pagatavoti garšas ziņā, bagātīgi gardi kokteiļi. Izklausās šiki, bet tādā veidā Jūs kāzu viesus varēsiet noturēt labākā un mundrākā noskaņojumā visa vakara garumā.    FOTO: Kristaps Hercs
Kāzu detaļas - atspirdzinoša limonāde stikla pudelē
Plānojot kāzu svinības Vedejiem.lv aicina pievērst uzmanību detaļām, kas parasti paliek otrajā plānā. Teiksim, izvēlēties atspirdzinošu limonādi stilīgā pudelē. Mēs atradām trīs limonādes pudeles, kurām ir skaista etiķete un pudeles forma. Tās varētu būt piemērotas karstām kāzu svinībām, jo tās ir atspirdzinošas, dzirkstošas un tām ir košās krāsas.
Šampanieša sapņi
Kāzas ir nozīmīgs notikums jaunā pāra dzīvē. Tās mēģinām rīkot krāšņas, ar dažādām atrakcijām, rūpējamies par viesu labsajūtu un cenšamies, lai šī diena jaunlaulāto mūžā būtu neaizmirstama. Tieši dzirksoša dzēriena glāze visskaidrāk liecina par to, ka jūs atzīmējat īpašu notikumu. Šampanietis rada pacilātību labāk nekā jebkurš cits vīns. Tāpēc iesakām neskopoties uz šo karaļu dzēriena rēķina un ievadīt jaunlaulātos jaunā dzīvē ar patiesi izcilu šampanieti.
Vasaras karstākais piedāvājums kāzām no ealko.lv
Tev vai taviem draugiem vai kolēģiem ir kāds grandiozs notikums šovasar? Vai tās būtu kāzas, sporta spēles, dzimšanas diena, korperatīva pasēdēsāna vai izbraukuma tirdzniecība. Tad zini ka mēs piedāvājam Jums iespēju, pēc pasākuma atgriezt pilnās pudeles atpakaļ. Kā tas darbojās? Veic pasūtiju un samaksā 100% priekšapmaksu un pēc pasākuma atgriez neattaisītas pilnās pudeles un mēs tev par viņām atgriežam naudu. Vai nav lieliska iespēja, jo vienmēr ir grūti paredzēt alkohola daudzumu lielam viesu pūlkam.
Saldais medutiņš kāzās
Par saldo medutiņu sauc dzērienu, kad sajaucās maigā citronu verbēnas tējas garša ar saldeno vaniļas aromāta niansi un medu, uzburot burvīgi vilinošu mīlas dzēriena koteili. Tāpēc Vedejiem.lv iesaka šo dzērienu kā lielisku padzērienu karstām stundām divatā un arī kā atsvaidzinošu padzērienu kāzās.
Šampanieša kokteiļi kāzām
Šampanietis nenoliedzami ir īsts kāzu dzēriens, tomēr kādēļ gan tradicionālās lietas nepadarīt interesantākas, izvēloties kokteiļus. Pats svarīgākais, šampanietis nekur nepazudīs, jo ir iespēja izvēlēties šampanieša kokteiļus. Lūk trīs dažādas šādu kokteiļu receptes.

Rakstu saraksts

Šampanietis un kūka pie baznīcas pēc kāzu ceremonijas

Padomājiet, cik sliktam ir jābūt šampanietim, lai to pasniegtu platm...

Bārs kāzās | Tas nozīmē, ka būs garšīgi kokteiļi un kvalitatīvs alkohols

Bārs kāzās var būt gan lielisks notikums, gan arī labs palīgs viesu ...

Kāzu dzērienu bārs | Atsvaidzinoši dzērieni Tavām vasaras kāzām

Tā kā ikviens karstās vasaras dienās vēlas atspirdzināties ar kaut ko garšīgu un veld...

Krāsainais dzērienu bārs kāzās

Kā aktuāls un interesants jaunums kāzās ienāk skaisti noformēts un krāsains dzērienu ...

Kā pareizi lietot un pasniegt alkoholu kāzās?

Mūsdienās šampanietis ir gandrīz neatņemama svētku un kāzu sastāvdaļa, bet vai mēs pr...

Kāzu detaļas - atspirdzinoša limonāde stikla pudelē

Plānojot kāzu svinības Vedejiem.lv aicina pievērst uzmanību detaļām, kas parasti pali...

Šampanieša sapņi

Kāzas ir nozīmīgs notikums jaunā pāra dzīvē. Tās mēģinām rīkot krāšņas, ar dažādām at...

Vasaras karstākais piedāvājums kāzām no ealko.lv

Tev vai taviem draugiem vai kolēģiem ir kāds grandiozs notikums šovasar? Vai tās būtu...

Saldais medutiņš kāzās

Par saldo medutiņu sauc dzērienu, kad sajaucās maigā citronu verbēnas tējas garša ar ...

Šampanieša kokteiļi kāzām

Šampanietis nenoliedzami ir īsts kāzu dzēriens, tomēr kādēļ gan tradicionālās lietas ...

uz augšu