Radoša ideja kāzu svinību noformējumam | Stikla pudeles kā kāzu dekori
Kāzās kā orģinālu dekorēšanas elementu var izmantot tukšās vīna, šampanieša un citu dzērienu pudeles, jo nopūstas ar krāsu vai spīdumiem tās izskatās satriecoši! Tas ir ļoti vienkāršs, bet savā ziņā SKAISTS svinību vietas vai galda noformējums, kuru var pieskaņot pie daudziem kāzu stiliem. Jāizvēlas tikai pareizā krāsa, attiecīgā stila lentīte, zaļums un kāzu noformējums gatavs! Sajūtu un mīlestības stāstu fotogrāfe Laura Gudzinska dalījās savā pieredzē un pastāstīja, kā pirmskāzu gatavošanās procesu var pavadīt radoši un kā vienkāršo stikla pudeli var pārvērst gaumīgā kāzu dekorā.    FOTO: Laura Gudzinska
Īpašā kāzu monogramma - LIELIE BURTI, gravējumi un izšuvumi
Monogramma ir simbols, kas sevī ietver divu burtu salikumu, kas kopīgi izveido vienu kopīgu simbolu. Uz kāzām parasti tiek veidotas divu cilvēku vārdu pirmo burtu apvienotas kāzu monogrammas, kas atšķirībā no citiem kāzu dekoriem, spēj radīt personisku svētku vēstījumu un sajūtu. Tā kā kāzu dienā jaunā pāra attiecības pārvēršas pavisam jaunā, daudz augstākā attiecību līmenī, tad ar kāzu monogrammu simbolisko palīdzību tālāk tiek nodots vēstījums, ka tagad jaunais pāris ir viens vesels.    FOTO: Amber Phinisee | Ilze Ose | Amber Phinisee
Kāzas Rustic stilā un pašu rokām gatavoti kāzi dekori
Rustic jeb lauku stila dekoros daudz tiek izmantoti dabīgie materiāli: vecināts koks, koku ripas, lins, džutas aukles un audumi, mežģīnes, siena kaudzes, laternas, stikla burciņas un pudeles. Interesanti, ka šis kāzu stils Latvijā iegūst arvien lielāku popularitāti.
Kā pašiem radīt Rustic stila kāzās un kur iegādāties rustic stila dekorus?
Rustic jeb lauku kāzu stils ir vienkaršs, bet savā ziņā fantastiski skaists, jo var izmantot daudzus dabas sniegtos dekorēšanas elementus. Tāpēc daudzus dekorus ir diezgan viegli pieskaņot un saskaņot savā starpā, jo tie ir ļoti piekļāvīgi pie dažādiem kāzu toņiem un lieliski izskatās dažādās kāzu dekoru kombinācijas. Ar rustic stila dekoriem var panākt jauku un mājīgu dārza kāzu tematiku, jo dekori ļoti labi sader kopā arī dažādiem zaļumiem, sūnām, zariem un ziediem. Kā arī jebkurš rustic stila dekors, labi izskatīsies kopā arī ar dažādiem metāla elementiem - svečturiem, metāla kāzu arkām... Iespējas ir neierobežotas!
Harmonijas un pilnības simbols kāzās - aplis
Aplis simbolizē kopību, pilnību, vienotību un mūžību. Aplis kā elements ietilpst daudzos svarīgos simbolos, piemēram, gredzenā, pulkstenī, ritenī, mēnesī, saulē... Tas ir kā pabeigtības simbols, kuram nav ne gala, ne sākuma, tādā veidā atspoguļojot attiecību harmoniju. Mūsdienās, dekorētāji un floristi, šo simbolu izmanto arī kāzu dekorēšanā, jo tam ir daudzpusīgas izmantošanas iespējas. Apļa konstrukcija lieliski izskatīsies dažādos kāzu dekoros un dekorācijās, jo tās lielsiki var rotāt ar dzīvajiem ziediem un dažādiem zaļumiem.   FOTO: Linda Lauva | www.lindabriinums.com | Kāzas rīkoja Inga Bērziņa | Bante
Kā ir izdevīgāk - gatavot kāzu dekorus pašiem vai nomāt? Iesaka kāzu plānotāja Zane Rūdele
Tā kā katram sīkumam kāzās ir svarīga loma, par kāzu dekorācijām un piederumiem vajadzētu sākt domāt laicīgi​, lai kāzu kopskats un atmosfēra izskatītos rūpīgi pārdomāta. Mūsdienās kāzu dekoru nomu piedāvātais klāst ir diez gan plašs, bet mēdz gadīties, ka dekorāciju nomās, tieši jūsu izdomātais dekors, nav pieejams vai neko līdzīgu tās nepiedāvā! Tādos gadījumos rodas vajadzība kāzu dekorus darināt pašiem, bet vai dekorācijas darināt pašiem sanāks lētāk un labāk? Par to, cik raiti tas veicās kāzu plānotājai vienās no 2017. gadam kāzām, stāsta Zane Rūdele.
Vienkārši un skaisti - piena pudeles, kā kāzu dekors
Vienkāršībā slēpjas skaistums. Piena pudeles var izmantot arī kā dekorācijas jūsu svinībām vienkārši ieliekot tajās ziedus vai apsienot ar kādu skaistu mežģīni.  FOTO: Elina Upmane
Kādas krāsas balonus tu gribētu savās kāzās? Klasiski baltus vai košus?!
Kāzas ir īpašs un neaizmirstams notikums - tāds, kas paliek atmiņā uz mūžu, tādēļ plānojot svarīgi izvēlēties katru detaļu, lai padarītu svētkus krāšņus un neaizmirstamus.
Happily Ever After jeb tūkstoš Origami putni kāzās
Visai negaidīts un neticami aktuāls jauninājums kāzu aksesuāriem, kas parādījies pēdējos gados, ir origami stila elementi. Kā jau jūs ziniet, Origami ir tradicionāla japāņu papīra locīšanas māksla. Sens Japāņu ticējums vēsta, ka cilvēks, kurš izgatavos tūkstots origami dzērves, varēs izteikt vēlēšanos, kura noteikti piepildīsies. Japānā dzērve ir svēts putns, senos laikos uzskatīja, ka tā dzīvo tūkstots gadus. Arī mūsdienās, saskaņā ar leģendu, cilvēki tic, ka vēlēšanās piepildīsies, ja tiks izgatavotas 1000 papīra dzērves.
Kādu sveces krāsu izvēlēties kāzu ceremonijai un svinībām?
Lūk, interesanti fakti, kas varētu noderēt sveču krāsu izvēlē kāzu ceremonijai un svinībām. Sveces vienmēr izgaismos un padarīs romantiskāku jebkuru laulību ceremoniju vai svinību vietu.     Katras krāsas svece ir saistīta ar savu enerģētiku. Aizdedzinot sveci, krāsas enerģija atdzīvojas un izplatās. Atkarībā no sveču krāsas un tās radītajām vibrācijām mēs varam uzņemt enerģiju un sevi harmonizēt, noskaņot.

Rakstu saraksts

Radoša ideja kāzu svinību noformējumam | Stikla pudeles kā kāzu dekori

Kāzās kā orģinālu dekorēšanas elementu var izmantot tukšās vīna, šam...

Kā pašiem radīt Rustic stila kāzās un kur iegādāties rustic stila dekorus?

Rustic jeb lauku kāzu stils ir vienkaršs, bet savā ziņā fantastiski ...

Īpašā kāzu monogramma - LIELIE BURTI, gravējumi un izšuvumi

Monogramma ir simbols, kas sevī ietver divu burtu salikumu, kas kopīgi izveido vienu ...

Kāzas Rustic stilā un pašu rokām gatavoti kāzi dekori

Rustic jeb lauku stila dekoros daudz tiek izmantoti dabīgie materiāli: vecināts koks,...

Harmonijas un pilnības simbols kāzās - aplis

Aplis simbolizē kopību, pilnību, vienotību un mūžību. Aplis kā elements ietilpst daud...

Kā ir izdevīgāk - gatavot kāzu dekorus pašiem vai nomāt? Iesaka kāzu plānotāja Zane Rūdele

Tā kā katram sīkumam kāzās ir svarīga loma, par kāzu dekorācijām un piederumiem vajad...

Vienkārši un skaisti - piena pudeles, kā kāzu dekors

Vienkāršībā slēpjas skaistums. Piena pudeles var izmantot arī kā dekorācijas jūsu svi...

Kādas krāsas balonus tu gribētu savās kāzās? Klasiski baltus vai košus?!

Kāzas ir īpašs un neaizmirstams notikums - tāds, kas paliek atmiņā uz mūžu, tādēļ plā...

Happily Ever After jeb tūkstoš Origami putni kāzās

Visai negaidīts un neticami aktuāls jauninājums kāzu aksesuāriem, kas parādījies pēdē...

Kādu sveces krāsu izvēlēties kāzu ceremonijai un svinībām?

Lūk, interesanti fakti, kas varētu noderēt sveču krāsu izvēlē kāzu ceremonijai un svi...

Sapņu aģentūra - vieta kur sapņi pārtop īstenībā

Kāzu sezonai tuvojoties uz sarunu par kāzu noformējumu un dekorēšanu aicinājām Sapņu ...

Kāzu dekorēšanas aktualitātes

Aplūkojot kāzu fotogrāfijas daudzajos fotogrāfu blogos, sākas īstais apjukums un jo v...

Krāsainās līmlentes kāzu dekoros

Kas ir šie krāsainie, pašlīmējošie brīnumi, un kam tie domāti? Principā tas pats, kas...

uz augšu