Otrdiena, 08 Novembris 2016 15:25

Kādu sveces krāsu izvēlēties kāzu ceremonijai un svinībām?

Lūk, interesanti fakti, kas varētu noderēt sveču krāsu izvēlē kāzu ceremonijai un svinībām. Sveces vienmēr izgaismos un padarīs romantiskāku jebkuru laulību ceremoniju vai svinību vietu.

 

FOTO: Aiga Redmane Photographer

 

Katras krāsas svece ir saistīta ar savu enerģētiku. Aizdedzinot sveci, krāsas enerģija atdzīvojas un izplatās. Atkarībā no sveču krāsas un tās radītajām vibrācijām mēs varam uzņemt enerģiju un sevi harmonizēt, noskaņot.

 

 

Balta svece

 

Balta svece ir tīrības, šķīstības, garīgā spēka un skaidrības simbols. Balta krāsa ir jauns sākums un enerģija. Tā pastiprina citas krāsas sveču iedarbību, palīdz attīrīties un dod vistīrāko enerģiju, veicina jūtīgumu, līdzsvaru un intuīciju. Savalda nepacietību, palīdz palielināt iekšējos virzošos spēkus un pareizi realizēt uzkrāto pieredzi, kas noved pie pozitīvām pārmaiņām.

 

FOTO: Life is Life Photography 

 

Ja jūs moka šaubas un nepārliecinātība par sevi vai citiem vai dvēseli kaut kas nospiež, izstaigājiet savu mājokli ar iedegtu baltu sveci, izgaismojiet tumšākos stūrus. Tā var šķīstīt mājas atmosfēru un apraut neveiksmju virkni. Ja balta svece degot dūmo, tas norāda uz negatīvas enerģijas klātbūtni. Kad svece beidz dūmot, vietu var uzskatīt par attīrītu. Pēc tam pasēdiet pie sveces, ieskatieties tās liesmā un skaļi vai pie sevis izstāstiet savas šaubas. Jums kļūs vieglāk, un ātrāk atradīsiet risinājumu.

 

Sarkana svece

Simbols mīlestībai, veselībai un mērķa sasniegšanai. Sarkana svece iedvesmo, rosina prāta mundrumu, liek cilvēkam kļūt aktīvākam, uzņēmīgākam, dod enerģiju, atjauno spēkus un uzlabo pašsajūtu. Sarkanā ir pārmaiņu un drosmes, kaisles un seksuāla spēka krāsa.

FOTO: Einārs Fremanis, Zane Rūdele Event Planning

 

Apsēdies ērtā pozā un skaties sarkanās sveces liesmā. Liesmu vari iedomāties kā savu ķermeni, domā par to, kā sadeg nogurums un atgriežas fiziskais spēks, kā katra tava ķermeņa šūna piepildās ar dzīves enerģiju.

 

Dzeltena svece

 

Dzeltena svece dod dvēseles mieru, labsajūtu un siltumu. Tā aizdzen baiļu sajūtu, pauž pārliecību, uzticēšanos un pievilcību, palīdz ielāgot, mācīties un turpināt iesākto, vedina uz mieru un apceri, veicina labklājību.

 

 FOTO: Briinum's Weddings - Dzeltena svece

 

Ja tev liekas – kāds mēģina tevi negatīvi ietekmēt un atņem tev enerģiju, skaties dzeltenās sveces liesmā un iztēlojies tajā savu ķermeņi tā, lai liesmas to iekļauj no visām pusēm. Lūdz palīdzību un aizsardzību augstākiem spēkiem. Lūdz, lai tie sadedzina visus nevajadzīgos pavedienus, kas ir ap tevi. Tad iztēlojies, ka, sākot no kājām, tevi kā kūniņā ietin dzelteni zeltains pavediens un tevi apņem miers un pārliecība, ka viss būs labi.

 

Zaļa svece

 

Tā ir auglības simbols, veicina augšanu un attīstību. Tā ir naudas, veiksmes un harmonijas svece, arī izaugsmes un darbības svece, kas rada līdzsvaru starp miesu un garu. Zaļa svece palīdz atmodināt zemapziņu, kur glabājas apslēptā informācija. Tā atjauno un piesaista pārpilnību, palīdz risināt finansiāla rakstura problēmas, ievieš skaidrību, risina samezglotas dvēseles problēmas, stimulē pašapziņas veidošanos un nomierina.

 

FOTO: Liene Pētersone, MintDeco

 

Zila svece

 

Zila svece ir garīgas izpratnes, miera un samierināšanās, arī dzīvības simbols. Tā palīdz izprast sevi, pamodina iekšējās uztveres spējas, stimulē dabas doto jūtīgumu, dod līdzsvaru un morālo noturību, un to lieto dvēseles problēmu risināšanai. Zila svece noder arī tad, ja cilvēku pārņem bailes, izmisums, šaubas vai ir kāds cita veida psiholoģisks diskomforts. Noderēs, ja gribat, lai izpaužas jūsu apslēptie talanti un prasmes. Zilās sveces liesmās ļauj sadegt savām šaubām un nedrošībai. Pasaki skaļi, kas tev neizdodas, un lūdz palīdzību apzināties kļūdas un turpmāk tās nepieļaut.

 

FOTO: Life is Life Photography, MintDeco

 

Oranža svece

 

Dzīvesprieka un radošas darbības simbols, jo oranžā ir laimes, veselības, līdzsvara un dzīves jēgas krāsa. Samazina problēmu smagumu, nomāc raizes, stimulē garīgu izaugsmi, palīdz piesaistīt vēlamo, rada optimistisku noskaņojumu.

Iededzini oranžu sveci, kad ir skumji. Ieskaties liesmā un atceries kādu patīkamu notikumu, atceries to visos sīkumos. Skumjas atkāpsies, un tu iegūsi pārliecību par tāda paša prieka iespējamību nākotnē.

 

Rozā svece

 

FOTO: Sintija Erta photography - MintDeco

 

Rozā svece ir mīlestības, maigas draudzības, viesmīlības un panākumu simbols. Tā modina pašcieņu, stimulē uz pareizu rīcību un palīdz ieraudzīt lietu īsto būtību un emocionāli vājās vietas, stiprina pacietību un iecietību.

 

Brūna svece

 

Simbolizē atbalstu neveiksmēs – piesaista palīdzību sadzīves problēmu risināšanā un finansiālās krīzēs. Brūnai svecei piemīt zemes enerģija. Brūnā ir stabilitātes krāsa. Brūna svece palīdz darījumos, dod pārliecību par saviem spēkiem. Tā palīdz attīstīt vērīgumu un skaidrību.

 

Violeta un purpura krāsas svece

 

Garīguma, varenības un varas simbols. Violetas un purpura krāsas sveces piesaista veiksmi un palīdz garīgai izaugsmei, dažādu šķēršļu pārvarēšanai.

 FOTO: Sapņu Aģentūra

 
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Radoša ideja kāzu svinību noformējumam | Stikla pudeles kā kāzu dekori

Kāzās kā orģinālu dekorēšanas elementu var izmantot tukšās vīna, šam...

Kā pašiem radīt Rustic stila kāzās un kur iegādāties rustic stila dekorus?

Rustic jeb lauku kāzu stils ir vienkaršs, bet savā ziņā fantastiski ...

Īpašā kāzu monogramma - LIELIE BURTI, gravējumi un izšuvumi

Monogramma ir simbols, kas sevī ietver divu burtu salikumu, kas kopīgi izveido vienu ...

Kāzas Rustic stilā un pašu rokām gatavoti kāzi dekori

Rustic jeb lauku stila dekoros daudz tiek izmantoti dabīgie materiāli: vecināts koks,...

Harmonijas un pilnības simbols kāzās - aplis

Aplis simbolizē kopību, pilnību, vienotību un mūžību. Aplis kā elements ietilpst daud...

Kā ir izdevīgāk - gatavot kāzu dekorus pašiem vai nomāt? Iesaka kāzu plānotāja Zane Rūdele

Tā kā katram sīkumam kāzās ir svarīga loma, par kāzu dekorācijām un piederumiem vajad...

Vienkārši un skaisti - piena pudeles, kā kāzu dekors

Vienkāršībā slēpjas skaistums. Piena pudeles var izmantot arī kā dekorācijas jūsu svi...

Kādas krāsas balonus tu gribētu savās kāzās? Klasiski baltus vai košus?!

Kāzas ir īpašs un neaizmirstams notikums - tāds, kas paliek atmiņā uz mūžu, tādēļ plā...

Happily Ever After jeb tūkstoš Origami putni kāzās

Visai negaidīts un neticami aktuāls jauninājums kāzu aksesuāriem, kas parādījies pēdē...

Kādu sveces krāsu izvēlēties kāzu ceremonijai un svinībām?

Lūk, interesanti fakti, kas varētu noderēt sveču krāsu izvēlē kāzu ceremonijai un svi...

Sapņu aģentūra - vieta kur sapņi pārtop īstenībā

Kāzu sezonai tuvojoties uz sarunu par kāzu noformējumu un dekorēšanu aicinājām Sapņu ...

Kāzu dekorēšanas aktualitātes

Aplūkojot kāzu fotogrāfijas daudzajos fotogrāfu blogos, sākas īstais apjukums un jo v...

Krāsainās līmlentes kāzu dekoros

Kas ir šie krāsainie, pašlīmējošie brīnumi, un kam tie domāti? Principā tas pats, kas...

uz augšu