Jeļenas un Mārtiņa kāzu diena | Kāzu stāsts 2018
Mārtiņa un Jeļenas laimīgais mīlestības stāsts aizsākās 2013.gada vasarā, kad, jau no pirmā acu skatiena, -vēderā sāka dejot taureņi-. Viņi iepazinās brīdī, kad Mārtiņš atbrauca pirkt Jeļenas automašīnu un no tā brīža jaunieši bija kopā. Kopīga atpūta, izbraucieni ar kuteri, pikniki un dažādas citas aktvitātes. Abiem gribējās, lai kopā pavadītais laiks ilgst mūžību un nekad nebeidzas. Kopīgas ģimenes vērtības, bērniņi, vēlme visos pārbaudījumos būt kopā un stipra mīlestība 2016. gada Ziemassvētku vakarā pamudināja Mārtiņu bildināt Jeļenu.    FOTO: Nadja Kraukle | BalticWedding
Lienes kāzu pieredzes stāsts | Cik izmaksā kāzas, kad budžets ir ierobežots!?
Lienes kāzu stāsts iesākās diezgan līdzīgi kā Andželinai Džolijai, jo kā jau visiem bērniem pasaulē, agrāk vai vēlāk, gribās, lai abi vecāki apprecētos. Bērniem tas nozīmē ļoti daudz! Tāpēc arī Lienes un Ulda kāzu stāsts ir patiesi emocionāls un saviļņojošs.
Madaras un Edgara kāzu stāsts
Līgava Madara kāzas nsovinēja vasarā, bet ilgi domāja vai dalīties ar savu kāzu pieredzi vai nē, bet izlēma, ka tas tomēr ir jāizdara. Līgava gribēja pateikt lielu un sirsnīgu PALDIES visiem, kas izdabāja Bridezillas (Līgavas) untumiem un beigās radīja vislieliskāko dienu līdzšinējā dzīvē.   FOTO: Kristīne Blūma
Mārtiņa un Sandras kāzu stāsts
Kopš Sandras un Mārtiņa skaistās dienas ir pagājuši jau pāris mēneši, bet viņi, labprāt, grib padalīties ar cilvēkiem, kas palīdzēja viņu skaisto dienu padarīt tik brīnišķīgu!
Lāsmas un Renāra kāzu stāsts
Lāsma un Renārs gribēja padalīties ar savu veiksmīgo pieredzi kāzu organizēšanā, jo visi tie, kuri tajās piedalījās, noteikti ir pieminēšanas vērti un ir pelnījuši LIELU PALDIES!  Un ar labām lietām gribas padalīties, lai arī citiem sanāk tikpat forši!
Anita un Salvis - iespējams tās bija lielākās kāzas Latvijā
Iespējams, šīs bija lielākās kāzas Latvijā. Kāzas kā piedzīvojums gan jaunajam pārim, gan viesiem. No klasiskas laulību ceremonijas baznīcā līdz pilnīgi netradicionālām svinībām baltajā pilsētvides piknikā L'elegante Pop-Up Picnic - Rīga un pirmo deju 800 viesu klātbūtnē. Arī šoreiz L'elegante Pop-Up Picnic pasākuma noteikumi tika godam ievēroti un intriga par svinību vietu tika saglabāta līdz pēdējam brīdim.
Sintijas un Anrija kāzu stāsts
Sintijas kāzu stāsts sākās kādā skaistā vasaras dienā, kam viņa saņēma bildinājumu no sava mīļotā vīrieša. Viņa ir viena no tām sievietēm kas mazas būdamas sapņoja par princešu kāzām un nu bija laiks savus sapņus piepildīt. Par cik Sintijai ļoti patīk plānošana – viņa izvēlējās visu darīt pati, iztiekot bez kāzu plānotāja palīdzības.
Jēkaba un Alīnas kāzas
Svinību vieta un tās apraksts.  Seišelu republika, Siluetes sala. Seišelas ir 155 salu valsts Indijas okeānā, Siluetes sala ir dabas rezervāts, uz kuras atrodas tikai viena viesnīca - Hilton Labriz resort & Spa, un uz tās nav vietējo iedzīvotāju izņemot kā tos, kas strādā parkā vai viesnīcā.
Kaspara un Evitas kāzas
Maksima un Jutas kāzas

uz augšu