Ceturtdiena, 19 Janvāris 2017 15:00

Sintijas un Anrija kāzu stāsts

Sintijas kāzu stāsts sākās kādā skaistā vasaras dienā, kam viņa saņēma bildinājumu no sava mīļotā vīrieša. Viņa ir viena no tām sievietēm kas mazas būdamas sapņoja par princešu kāzām un nu bija laiks savus sapņus piepildīt. Par cik Sintijai ļoti patīk plānošana – viņa izvēlējās visu darīt pati, iztiekot bez kāzu plānotāja palīdzības.

 

FOTO: Uldis Lapiņš 

 

 

Sintijas kāzu stāsts

 

Uzreiz zināju, ka vēlos kāzas Siguldā, jo vienmēr esmu uzskatijusi šo par skaistāko pilsētu Latvijā, kā arī ļoti vēlējos laulāties tieši Siguldas luterāņu baznīcā.

 

FOTO: Uldis Lapiņš, Siguldas luterāņu baznīca 

 

FOTO: Uldis Lapiņš, Siguldas luterāņu baznīca

 

Pirmais ar ko sākām bija īstās kāzu vietas atrašana. Šajā ziņā mums gāja ļoti raiti, jo internetā biju noskatijusies vietu, kas ļoti iepatikās un tiklīdz aizbraucām šo vietu apskatīt dzīvē, sapratām – jā, šī ir īstā! Vairs nevienu citu viesu namu pat nebraucām apskatīt. Kāzu svinības norisinājās viesu namā – Bēršas.

 

FOTO: Uldis Lapiņš, Viesu Nams Bēršas

 

Manam vīram viena no vissvarīgākajām kāzu sastāvdaļām bija tieši ēdināšana. Šai ziņā mums sanāca lieliska sadarbība, jo viesu nama “Bēršas” komanda ieteica vairākus labus profesionāļus ar kuriem viņiem ir bijusi laba sadarbība līdz šim. Izvēlējāmies “Reiņa trases” komandu un esam ļoti apmierināti par izvēli. Viss bija patiešām lieliski un ēdieni bija ļoti garšīgi.

Ļoti uztraucāmies par to lai mūsu viesi būtu paēduši un nejustu izsalkumu līdz vakariņām tādēļ bija sarūpētas uzkodas, gan pēc ceremonijas baznīcā, gan viesiem ierodoties viesu namā. 

Vakarā bija fantastiskas vakariņas un vēlāk visa vakara garumā bija pieejams aukstais galds. Protams, nākamajā rīta bija lieliskas brokastis, kuru neatņemama sastāvdaļa bija – soļanka. :)

Rezultātā visi bija labi un garšīgi paēduši visas dienas garumā. Varam pateikt tikai lielu paldies “Reiņa trasei” par augstas klases servisu un profesionālismu.

 

FOTO: Uldis Lapiņš 

 

Kāzu torti pasūtijām no – “Mājas kūkas”. Kāzu tortes pamatā bija medus kūka ar marcipāna mastiku, dekorēta ar ziediem. Jāpiebilst ka medus kūka bija visgaršīgākā kādu savā dzīvē esmu ēdusi.

 

FOTO: Uldis Lapiņš, Kāzu torte no Mājas kūkas 

 

Nākamā mums abiem ļoti svarīgā kāzu sastāvdaļa bija mūzika. Ļoti vēlējāmies atraktīvus kāzu muzikantus – tā, lai visi dejotu! Izvēlējāmies “Tandēms trijatā” un nezinu pat kā lai izsaka savu sajūsmu par šiem kāzu muzikantiem! Pēc pirmā valša, kad muzikanti sāka spēlēt – sākās tāda balle! 

 

 

Dejoja visi – sākot ar mazākajiem viesiem, beidzot ar Omītēm. 

 

 

Dejošana ilga līdz rīta gaismai un tika pārtraukta tikai uz mirkli, kad norisinājās mičošana. Arī mičošanas laikā muzikanti piedalijās un ļoti sirsnīgi nospēlēja “Mazā bilžu rāmīti”. Jāpiebilst, ka muzikanti ne tikai nospēlēja neaizmirstamas kāzas, bet arī parūpējās par izklaidēm viesiem mirklī, kad mēs ar vedējiem bijām devušies jaunlaulāto izbraukumā.

 

FOTO: Uldis Lapiņš

 

 

Kāzu gredzenus izvēlējāmies pasūtīt pie juveliera Arvja Kotina, ļoti augstu vērtēju viņa darbus un individuālo pieeju klientiem. Tagad katru dienu priecājos par skaisto gredzentiņu kas rotā zeltnesi.

 

FOTO: Uldis Lapiņš, Juvelieris Arvis Kotins, laulību gredzeni

 

Kāzu kleitu iegādājos salonā – “Gimeneja”. Tā laikam ir taisnība kad mirklī, kad uzvelc to īsto kleitu, tu saproti - tā ir TĀ īstā. Priekš manis istā kleita bija pati pirmā kuru pielaikoju, pirms tam gan biju jau internetā kleitu noskatijusies, jo tas ko vēlējos, priekš manis, bija kas īpašs – vēlējos kleitu ļoti gaiši, maigi rozā krāsā. Uzvelkot šo kleitu tik tiešām jutos kā princese. 

 

FOTO: Uldis Lapiņš, Kāzu kleitu no salona – “Gimeneja”.

 

Vīram atradām lielisku smokingu veikalā - "Mans drēbju skapis". Mums bija lieliska konsultante kas palīdzēja sakomplektēt kāzu tēpu "no A līdz Z", ieskaitot tauriņu, jostu un aproču pogas.

 

FOTO: Uldis Lapiņš

 

FOTO: Uldis Lapiņš

 

Izvēloties fotogrāfu man bija tikai viens variants– parliecinoši zināju ka vēlos tieši Uldi Lapiņu, jo man vienmēr ir ļoti patikušas viņa bildes. 

 

FOTO: Uldis Lapiņš

 

Visā visumā plānojot kāzas bija jādomā par daudz dažādām detaļām – ielūgumiem, rotaļām, frizūrām, make-up, kurpēm, dekorācijām, apgaismojumu, transportu utt.

 

FOTO: Uldis Lapiņš

 

Tas viss tik tiešām ir darbs un prasa laiku, taču es no sirds izbaudiju šo laiku. Galu galā jūsu kāzu dienā svarīgākais ir ne šīs – kurpes, dekorācijas un frizūras, bet jūs viens otram un jūsu viesi kas ir klāt jūsu skaistajā dienā un no sirds vēl laimi visa mūža garumā!

 

FOTO: Uldis Lapiņš

 

Jāpiebilst, ka katrai līgaviņai no sirds iesaku izbaudīt šo dienu un neuztraukties par sīkumiem un laika apstākļiem, neuztraukties par lietām kuras nespējam ietekmēt. Arī manā kāzu dienā daudzas lietas notika, varbūt, ne tā kā plānots.. bet ziniet, arī tās šai dienai piedeva zināmu šarmu! 

 

Visbeidzot, abi ar vīru vēlamies pateikt milzīgu paldies mūsu fantastiskajiem vedējiem, kas palīdzēja šo dienu padarīt tik tiešām maģisku un neaizmirstamu. Jūs esat lieliski!

 

IDEJU BALLE - pasākumu plānošana

 

Vairāk par Sintiju tu vari uzzināt viņas blogā - IDEJU BALLE.  Viņa vienmēr ir aizrāvusies ar pasākumu plānošana un jaunu ideju meklēšanu. Sintijai ideju ir vairāk, kā mirkļu kuros tās īstenot: “Nav ko turēt sveci zem pūra”, jāsāk dalīties! 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

uz augšu