Otrdiena, 10 Marts 2020 10:33

Kāds ir labs kāzu vadītājs?

 

Aktuāls jautājums daudziem pāriem, jo tieši kāzu vadītājs ir tas cilvēks, kurš spēs vajadzīgajā brīdī pateikt pareizos vārdus, pajokot vai tieši otrādi radīt romantisku noskaņu.

 

 

FOTO: Ģirts Baltalksnis | Vakara vadītājs

 

 

Vakara un kāzu vadītāja darbs pie noteiktām kāzām sākas vismaz 6 mēnešus pirms kāzām, jo ir jāiepazīst pāris, viņu vēlmes un jāuzklausa idejas, kuras pāris vēlas realizēt. Vakara programmas sastādīšana, jaunā pāra konsultēšana par to, kas noties un kā notiek vakara gaitā. Taimings, jeb galvenie pieturpunkti, kuri tiek ievēroti vakara gaitā.

 

Tieši tāpat vakara vadītājam jāiepazīst kāzu viesi, tāpēc bieži vien, kāzu vadītājs ierodas jau uz kāzu ceremoniju, lai redzētu noskaņu, kura tur valda, viesu emocijas, to, cik viesi ir saliedēti, cik emocionāla bija ceremonija un lai saorientētu viesu par to, kad un kur notiek jaunā pāra sveikšana.Vakara vadītājs ļoti jūt publiku un spēj daudz dot no sevis, tieši emocionālā līmenī, lai viss kāzu vakars būtu izdevies uz 100 procentiem.

 

Kā tad atrast savu vakara vadītāju? Tiekoties klātienē jums ir jāsajūt vai esat uz viena ‘’viļņa’’ vai jums līdzīgi joki, cik daudz vakara vadītājs iekļaujās jūsu kāzu koncepcijā vai cik daudz viņš iesaistās ar saviem ieteikumiem un idejām. 

 
 

Pastāv trīs varianti, kā strādā vakara vadītāji:

  1. Vakara vadītājs strādā caur kāzu organizatoru.

  2. Vakara vadītājs piesaista asistentu.

  3. Vakara vadītājs strādā viens pats.

 
 

 

Ar ko atšķiras šie varianti? 

 

Ja vakara vadītājs strādā caur aģentūru, tad tieši aģentūra sniedz visu informāciju par pāri, aģentūra izzina pāra vēlmes un realizē tās, sastāda vakara daļas plānu, saraksta scenāriju un vakara vadītājs realizē to. Protams šajā variantā jūsu kāzu vadītājs improvizē, bet vadās pēc scenārija. 

 

Otrajā sadarbības versijā jūsu vakara vadītājs balstoties uz sarunu ar jums, sastāda vakara scenāriju, izdomā īpašas attiecīgi jūsu pārim, piemeklētas spēles, aktivitātes. Bet lai atvieglot sevu darbu un nodrošinātu kvalitāti vakara vadītājs piesaista asistentu.

 

Trešais variants paredz, ka visus sagatavošanās darbus veic pats vakara vadītājs, kas nebūt nav viegli, jo viņam jāspēj ģenerēt idejas, pielāgot scenāriju jūsu vēlmēm, izzināt tās, jo katra vakara vadītāja uzdevums, jeb mērķis ir perfekta kāzu diena un apmierināts jaunais pāris.

 
Izrunājiet šos sadarbības variantus ar savu vakara vadītāju un izvēlaties to, kurš nodrošina komfortablus darba apstākļus abām pusēm.
  

Kā saprast kādas kāzas vēlaties? Vakara un kāzu vadītājs Ģirts Baltalksnis, iesaka uzspēlēt spēli. Kurā katrs, gan līgava, gan līgavainis, izsaka savas vēlmes, nelietojot vārdu -BET- tikai papildinot teikto ar to, ko katrs vēlās. Tas palīdzēs saprast otra gaidas, vēlmes un atrast kopsaucēju.

 

Tikko jaunais pāris ir izkristalizējis savas vēlmes, tā var doties uz sarunu ar kāzu vadītāju, organizatoru un plānot kāzas.

 

 

Novēlam ikvienam pielietot šo pieeju savas kāzu dienas plānošanā!

 

 

 

Multimēdiji

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

TOP 10 lietas, kuras interesē KĀZU viesiem

  Šoreiz īsi un konkrēti par to, kas interesē kāzu viesiem. Ņem vēr...

Kāds ir labs kāzu vadītājs?

  Aktuāls jautājums daudziem pāriem, jo tieši kāzu vadītājs ir tas ...

Ko iesākt ar kāzu ielūgumiem?

  Pēdājās nedēļās daudziem pāriem rodas jautājums - Ko iesākt ar kāzu ielūgumiem? Ta...

uz augšu