Pirmdiena, 06 Aprīlis 2020 18:18

Ko iesākt ar kāzu ielūgumiem?

 

Pēdājās nedēļās daudziem pāriem rodas jautājums - Ko iesākt ar kāzu ielūgumiem? Tas ir saprotams - neziņa vai kāzas nāksies pārcelt un uztraukums par to cik ilgi būs ārkārtas situācija, dara savu. Sāpīgs un reizē ļoti aktuāls temats šodienas situācijā. Tiem, kas plāno savas kāzas šovasar, jeb tiem, kas tikai sāk par to aizdomāties šis jautājums uztrauc un tieši tāpēc, Balticwedding expo TV, esam uzaicinājuši uz interviju ielūgumu un papīrlietu dizaineri Annu Kandi, lai padalītos ar risinājumiem, kurus iespējams rast šajā situācijā.

 

 

FOTO: Anna Kande | Kāzu ielūgumi

 

 

 

Pirmkārt, Anna vēlās minēt to, ka nevajag atteikties no domas par kāzu ielūgumiem, bet tieši otrādi, jāizmanto šis laiks mierīgai un rūpīgai ielūgumu dizaina izstrādei. Kā otrs moments ir tas, ka pāriem tagad ir daudz brīvā laika, lai radītu kaut ko savu un īpaši  ĪPAŠU. Tas var būt kāds zīmējums, teksts, jo iesaistīties ielūgumu veidošanā var visi ģimenes locekļi.

 
Kāpēc svarīgi neatlikt ielūgumu plānošanu un dizaina izstrādi?
 

Kad situācija normalizēsies un viss ieies savās sliedēs un būs zināms datums, laiks un vieta, jums jau būs gatavs kāzu ielūguma makets, kurā atliks ielikt visu informāciju. Tas viennozīmīgi ietaupīs laiku un neradīs papildus stresu.

 

 Ko iesākt as kāzu ielūgumiem?

 

Sīkāk par iespējām un to, kas tad šobrīd modē, ko piedāvā ielūgumu meistari var uzzināt noskatoties video. 

Multimēdiji

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

TOP 10 lietas, kuras interesē KĀZU viesiem

  Šoreiz īsi un konkrēti par to, kas interesē kāzu viesiem. Ņem vēr...

Kāds ir labs kāzu vadītājs?

  Aktuāls jautājums daudziem pāriem, jo tieši kāzu vadītājs ir tas ...

Ko iesākt ar kāzu ielūgumiem?

  Pēdājās nedēļās daudziem pāriem rodas jautājums - Ko iesākt ar kāzu ielūgumiem? Ta...

uz augšu