Ceturtdiena, 07 Aprīlis 2016 15:48

Skaistāko svinību vietu medības Latvijas laukos

Cherry Picking DECO meitenes dalījās ar savu pieredzi un meklēja skaistākās Latvijas svinību vietas.  Svinību vietu medībās viņas devās, lai zinātu ko ieteikt saviem klientiem un sajustu svinību vietu auru. Kā zināms, vieta un tās personāls veido 50%, lai varētu teikt - SVINĪBAS IZDEVĀS!

 

FOTO: Edgars Pohevičs 

 FOTO: Edgars Pohevičs

 

Ungurmuiža nebija mūsu ceļa kartē, bet bija vērts griezt apkārt mašīnu un atklāt skaistu Latvijas pērli. Aizbrauciet, apskatiet muižas parku ar skaisto tējnīcu un izpētiet sienu gleznojumus uz muižas sienām! Pasakaini! Lai arī savu vizīti nebijām pieteikušas (nevienā no vietām) un bijām gatavas, ka vietas varēsim aplūkot tik no ārpuses, restorāna vadītājs mūs uzcienāja ar liepziedu tēju un muižas vadītāja Ieva pastāstīja par visām iespējām.

 

FOTO: holdme.lv, Svinību vieta: Ungurmuiža

 FOTO: holdme.lv

 

Bijām arī Valmiermuižas klēts līdzās alus darītavai, kur gardu muti paēdām un nolēmām, ka šī vieta labi derētu lielām korporatīvām svinībām.

 

Valmiermuižas klēts līdzās alus darītavai

 

Apciemojām Siltumnīca, kur ļoti viesmīlīgi saimnieki un divi par dzīvi laimīgi suņi uzbūra vīziju, kā Siltumnīca izskatās, smaržo un zaļo vasarā. Šī vieta būtu piemērota bohēmiskas dzīves svinēšanas dzīrēm vai kādam secret act koncertam! Ehh!

 

Siltumnīca - svinību vieta kāzām bohēmiskā stilā

 

Pa ceļam gribējām iebraukt Briedīši – daudz laba dzirdēts par skaistām ziemām un priecīgām vasarām, ko draugi tur pavadījuši. Apstājāmies ceļmalā, lai pārliecinātos, vai bildē redzamā aina ir tā pati, kas aiz loga. Nedaudz vilšanās, ka tas viss ceļa malā, bet, kamēr prātojām, vai ir vērts apskatīt telpas, saimnieki laipni pajautāja, vai var kā palīdzēt, un mēs attapāmies ļoti ieinteresētā stāstījumā un telpu apskatē. Mīļa un sirsnīga vieta un, ja ne kāzas, tad kādu vasaras draugu balli, tur noteikti gribētos piedzīvot!

 

FOTO: Einars Freimanis

 FOTO: Einars Freimanis 

 

Karlamuiza Country Hotel bija sajūta kā Francijas dienvidos (neesmu bijusi, bet filmās redzējusi :)). Lai arī visi vasaras datumi te rezervēti, sastaptā muižas pārstāve mūs izveda nelielā ekskursijā pa teritoriju un piedāvāja vairākus variantus mūsu aktuālajam kāzu pasākumam.

 

Kārļamuiža Country Hotel

 

 

Biju dzirdējusi labu runājam par jauno vietu Līgatnē – Springšļu dzirnavas, un, tā kā mājupceļā karte rādīja, ka tas tepat netālu, nolēmām apskatīt arī šo vietu. Ir apbrīnojama uzdrošināšnās uzcelt/atjaunot svētku vietas meža vidū, taču jāsaprot, ka tieši tāds pats ieguldījums ir jāveic infrastruktūras uzlabošanai, lai viesi svinību vietā spētu nokļūt arī tad, ja to īpašumā nav 4×4 džipa vai kvadracikla. Pieņemot, ka pavasaris, un pieņemot, ka nupat vēl bija sniegs, nosmējām, ka galā jābūt kaut kam labam, ja reiz šāds “pārbaudījums” paveikts! Īsi rezumējot – mēs nebijām gaidītas! Saimniece ļoti negribīgi iznāca sasveicināties, norādīja, ka viesnīca ir ciet un visu nepieciešamo informāciju, ja mums interesē kāzas 2017. gada vasarā, varam atrast portālā precos.lv, jo 2016. gada vasara esot pilna (Super! Pilnīgi visās vietās, kur bijām 2016. gads bija tikpat kā pilns, bet tas neatturēja saimniekus no vismīlīgas uzņemšanas un teritorijas izrādīšanas, jo hei! Tas taču ir viņu bizness un pēc 2016. gada nāk 2017., un pēc tam 2018. utt.).

 

Springšļu dzirnavas

 

Tepat netālās Nitaures Dzirnavas, manuprāt, ir izcilākais paraugs, kā komunicēt ar klientiem, sadarbības partneriem, organizatoriem, dekorātoriem. Tur mēs vienmēr jūtamies gaidītas un aprūpētas, pat ja kārtējo reizi aizbraucam tikai apskatīt telpas un izplānot pasākuma gaitu. Atvadoties Springšļu dzirnavu saimniece uz mūsu jautājumu, vai gadījumā nav kāda cita ceļa, pa kuru varētu izbraukt, atbildēja, lai kuļamies vien atpakaļ pa to pašu ceļu, no kurienes atkūlāmies. Diemžēl tiešām kūlāmies. Pa dubļiem. Un iekūlāmies tā, ka mašīna nogrima un bija jāsauc papildspēki. 2,5 stundas dubļu vannas, un ar kolēģi vienojāmies, ka šajā vietā nedekorēsim nevienas kāzas un saviem klientiem šo vietu neieteiksim. Ticu, ka telpas un dzirnavu apkārtne, iespējams, ir skaista. Ticu, ka saimniecei iztraucējām svētdienas atpūtu, bet šajā nozarē augstu vērtējam profesionālu attieksmi, ko šeit nesaņēmām.

 

 Nitaures Dzirnavas - eleganta vieta ārpus Rīgas

 

Latvijā ir brīnišķīgas svinību vietas, īstas pērles. Bildes mājas lapās un sociālajos tīklos var būt maldīgas, bieži vien tās neattaino reālo situāciju, tāpēc ir būtiski aizbraukt un sajust vietas auru. Personāla attieksme ir 50 % uzvaras jeb no izdevušās pasākuma, tāpēc vienmēr ir jāaprunājas ne tikai ar saimniekiem, bet arī ar personālu, jo tieši personāls rūpēsies par to, lai svētkos jums nekā netrūktu. Ja kaut ko jums sola bez maksas vai liek par katru kustību maksāt, ir kritiski jāizvērtē, kāpēc tas tā ir. Vai lietas, ko piedāvā bez maksas (krēslu pārvalki, krēslu lentas, galdauti, salvetes, dekorācijas) tiešām atbilst jūsu ekspektācijām par skaistu noformējumu?

 

Cherry Picking DECO ziedu noformējums

 

Novēlu katram atrast savus svētku organizatorus, savus dekoratorus, īpašākās svinību vietas, bet, pats galvenais, lai nekas nenomāc pašu iemeslu tam visam – svinēt!

 

Lai skaisti!

Cherry Picking DECO

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Svinību šķūņi Latvijā | 9 Alternatīvās kāzu svinību vietas

  Visai aktuāli šobrīd ir kāzas svinēt dažādās alternatīvās vietās ...

Ne tikai svinības, bet arī laulību ceremonija pie jūras

Kāzas pie jūras pārsvarā izvēlas pāri, kuriem tuva ir daba, romantik...

Pirts un baseins | 5 labākās Jūrmalas spa viesnīcas

  Beidzot visus priecē siltums, saule un šķietami nebeidzamā vasara ar ilgi gaidītaj...

Svinību vieta kāzām | Rāmavas Depkina muiža | Sadarbībā ar BalticWedding EXPO

Līdzīgi, kā daudzi pāri, kas savas kāzas sāk plānot šajā laikā, arī BalticWedding EXP...

Gada Pērle - Villa Santa Hotel

Mūsu, atradums, šī gada Pērle - Villa Santa Hotel. Ja vēl esi kāzu vietas meklējumos,...

Skaistāko svinību vietu medības Latvijas laukos

Cherry Picking DECO meitenes dalījās ar savu pieredzi un meklēja skaistākās Latvijas ...

Kā izvēlēties vietu kāzu svinībām?

  Šis jautājums droši vien ir sagādājis galvas sāpēs un simtiem jautājumu ļoti daudz...

Pieredzes stāsti par Skrundas muižu

Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tā...

13 jautājumi izvēloties svinību vietu

Jau pašā sākumā - rīkojies pareizi, lai pārliecinātos, ka tas, ko tu saņemsi, būs kat...

"Rūgts!" ar skatu uz parku

“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” šefpavārs Māris Jansons ir vadījis ne vienu vien kāzu bank...

Laulāties brīvā dabā? Jā, tagad tas ir iespējams!

Ar šī gada 1. janvāri laulāties varēs arī ārpus dzimtsarakstu nodaļām - piemēram brīv...

Svinību vietu iespējas

Lai gan speciālas viesību zālas, viesnīcas, restorāni vēl aizvien ir populāras kāzu s...

uz augšu