Kontakti

Nosaukums: Kāzu kleitu dizaina studija AMELIA
Adrese: Avotu iela 22, Rīga, LV - 1011
Tālrunis: +371 20203848
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.amelia.lv

Papildus info

Dabas iedvesmotas kāzu kleitas neatkārtojamām līgavām! Kāzu kleitu dizaina studijā Amelia katra kleita tiek radīta ar neatkārtojamu precizitāti un mīlestību. Izvēloties mūs, Jūs varat būt droša, ka atradīsiet savu sapņu kleita Amelia mājīgajās telpās.

Ja meklējat kleitu, kura nav tradicionāli balta, esiet laipni gaidīta! Amelia piedāvā plaša klāsta kāzu kleitas dažādos bēšīgajos un krēmkrāsas toņos, kuri ar katru gadu kļūst arvien populārāki un būs lieliska alternatīva baltajai kāzu kleitai.

Mūsu radītās kleitas ir vieglas, ļauj Jūsu ķermenim elpot un tajās ir ērti pārvietoties. Iedvesmotas no dabas, no brīvības sajūtas, Amelia kāzu kleitas nav stīvas un dekoratīvas, tās ir praktiskas un radītas, lai Jūs justos ērti, brīvi un skaisti!

Amelia piedāvā:
• Gatavas kleitas
• Mix and Match opciju- sakombinē savu lielisko kleitu no dažādiem kāzu kleitu modeļiem
• Kāzu kleitas grūtniecēm- kleitas speciāli pielāgotas puncim un tā augšanai
• Kleitu šūšanu

Pie mums Jūs sagaidīs profesionāli un zinoši darbinieki ar gadiem ilgu pieredzi. Kopā mēs piemeklēsim tieši Jums piemērotu kāzu kleitu, ņemot vērā Jūsu auguma formas, vēlmes un iespējas. Gatavās kleitas tiek pielāgotas tieši Jums, tā, lai derētu perfekti un ikkatra nianse atbilstu Jūsu vēlmēm.

Kleitu dizainere Ieva Ruka, palīdzēs atrast atbildes uz Jūsu jautājumiem un, ja nepieciešams, izstrādās dizainu Jūsu sapņu kleitai.

Kleitās ir izmantoti dažādi, kvalitatīvi materiāli. Studijā uz vietas ir plašs audumu klāsts: visdažādāko veidu un krāsu mežģīnes, atlasi, tafts, šifons, organza, zīds. Kā arī daudzveidīgi dekori – ziedi, 3D ziedi, izšūti aksesuāri un jostas. Atliek tikai izvēlēties Savu un sapnis tiks īstenots!

Mēs radām kleitas, kuras izceļ sievietes dabisko skaistumu. Ar mīlestību, kvalitatīviem materiāliem un čaklām rokām, kleitas ir radītas tepat Latvijā!

Laipni gaidīsim Jūs kāzu kleitu dizaina studijā Amelia, Avotu ielā 22.

Esi neatkārtojama!

Karte:

uz augšu