Kontakti

Nosaukums: Audumu salons Chiffon
Adrese: Klijanu Iela 6, Riga
Tālrunis: +371 29230785
E-pasts: Sūtīt e-pastu

Papildus info

Chiffon audumu salons - tie ir profesionāli šūšanas pakalpojumi, modelēšana, audumu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

Chiffon audumu salons saviem klientiem piedāvā profesionālus šūšanas un modelēšanas pakalpojumus, ekskluzīvus audumus no Itālijas un Francijas - Dutel no Lionas, Serikos, Marco Lagatolla, Euromaglia, Ciabatti no Itālijas.

Lai nesanāktu, ka līgava iegādājas izvēlētajam kleitas modelim nepiemērotu audumu vai arī nopērk mazāk, nekā vajadzētu, mēs saviem klientiem piedāvājam Chiffon salonā uz vietas izvēlēties gan audumu un mežģīnes, gan atbilstošu kāzu kleitas modeli, kā arī kvalificēta šūšanas speciālista pakalpojumus.

Kāzu kleitas šūšana mūsu salonā izmaksā sākot no 200,00 EUR, bet viss, protams, ir atkarīgs no kāzu kleitas sarežģītības pakāpes. Pārsvarā līgavas kleitas šūšana Chiffon salonā vidēji izmaksā aptuveni ap 300,00 EUR.

Auduma izvēle, tas ir pats dārgākais šajā procesā un cenu svārstības var būt pat pāris simtos. Parasti mēs līgavām liekam rēķināties, ka auduma izmaksas var saniegt vidēji ap 600,00 - 700,00 EUR.
Ja uzrādīsi šo reklāmas sludinājumu Chiffon auduma salonā saņemsi 10% lielu atlaidi audumu un mežģīņu iegādei!!!


Jūsu izsapņotais kāzu tērps pie mums viegli pārtaps realitātē!!!
Mēs atrodamies:
Rīgā, Klijānu ielā 2E un esam atvērti katru darba dienu no plkst. 11:00 - 19:00.

Karte:

uz augšu