Kontakti

Nosaukums: Janelsina Bridal Designs
Adrese: Meža iela 4, Rīga, LV-1048
Tālrunis: +371 26019209
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.janelsina.com

Papildus info

Kāzas ir kā projekts, kurā tiek pārdomāta katra nianse, un līgavas kleita ir viena no svarīgākajām šīs skaistās dienas veidojošajām sastāvdaļām. Svarīgi ir izveidot modeli, kurš patiktu, piestāvētu līgavai, stilistiski saskanētu ar kāzu tematiku un noskaņu. Tērpi tiek dizainēti un darināti individuāli, pēc klienta mēriem. Studijā var apskatīt materiālu paraugus un toņus. Tiek akceptētas pat vistrakākās idejas un vēlmes, jo mūsdienās kāzu tērpam jābūt tieši tādam, kādu vēlas valkātāji paši.

"Mēģinu iedrošināt līgavas paust savu individualitāti - stils raksturo katru no mums ikdienā, un arī savās kāzās neaizmirsīsim par to! Katrai līgavai iespējams izveidot tērpu - sapņu piepildījumu, lai savās kāzās izskatītos un justos brīnišķīgi."

Modes dizainere Ieva Janelsiņa - Briede absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas koledžas Modes Dizaina nodaļu un Latvijas Mākslas akadēmiju, Vizuāli Plastiskās Mākslas nodaļas Modes Mākslas katedru, iegūstot maģistra grādu mākslās. Zināšanas papildinātas Milānā, Istituto Marangoni.

Karte:

uz augšu