Kontakti

Nosaukums: Līva Štāle-Rācene
Adrese: Visa Latvija
E-pasts: Sūtīt e-pastu

Papildus info

Esmu kāzu avīžu veidotāju kopš 2015. gada, kad abi ar vīru mijām gredzenus. Tolaik pati izveidoju savu kāzu avīzi. Man iepatikās process un gala rezultāts, tapēc nolēmu piedāvāt arī citiem pāriem savu darbu.

Sākumā veidoju kāzu avīzes, kas pēc izskata ir maksimāli līdzīgas, piemēram, avīzei "Diena". Avīze sastāvēja tikai no 4 lpp., bet informācija bija koncentrētā daudzumā, dažāda un interesanta, aptverot visu, kas parasti ir kāzu avīzēs. Tagad esmu sākusi veidot arī žurnāla tipa avīzes, kurās informācija ir nedaudz paplašinātāka, lappušu skaits 6 lpp. Šāda tipa avīzē informācija nav tik saspiesta. Tas noteikti ir gaumes jautājums!

Esmu gan par tikšanos klātienē, gan varam visu nokārtot caur e-pastu. Druku nepiedāvāju, bet varu palīdzēt nomenedžēt, kur to izdarīt. Parasti pāriem jau ir kādas iestrādes, kur iepriekš ir drukājuši vai arī var izdrukāt darbā. 4 lpp. avīžu drukai parasti izmantojām vienu A3 lapu, kas apdrukāta no abām pusēm un glīti pārlocīta. Savukārt 6 lpp. avīžu drukai esam izmantojuši trīs A4 lapas, kas sasietas ar aukliņu kopā. Parasti ņemot, piemēram, tādas krāsas aukliņu, kas akcentēta kāzās vai pārim ir raksturīga.

Drukas cenas mainīsies arī no tā, vai izvēlēsieties krāsainu vai melnbaltu. Šī izvēle ir jāizdara pirms avīzes veidošanas. Varu teikt, ka izskatās vienlīdz labi gan tā, gan tā! Avīzei svarīgs ir saturs un fotogrāfijas, un tas, cik daudz mīlestības tā tajā nes.


Vienas avīzes izmaksas: 70,00 Eur.
Priekšapmaksa 50 %.
Drukas cenas nav iekļautas.
Termiņš: līdz 2 mēnešiem.
Ir bijis tā, ka pāri ļoti laicīgi piesaka un noliek gala termiņu pat pēc 4 mēnešiem, bet ir bijis arī tā, ka vajag 1 nedēļas laikā.

Es būtu par to, lai mēs katrs cienītu viens otra laiku, bet varu palīdzēt arī kādā bezizejas situācijā.

uz augšu