3.00 €

Kontakti

Nosaukums: Elīna Jansone
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.sapnudiena.lv

Papildus info

Ko likt darīt kāzu viesiem kamēr jaunais pāris ir mazajā ceļojumā? Kā viesiem likt iepazīties vienam ar otru? Ko, lai tādu neredzētu iekļauju savās kāzās? Sākot strādāt ar dažādu dizaina materiālu izveides kāzām, radās idejas par pāris spēlēm, kuras jau šur tur izmanto ārzemēs. Kāzās uz kurām esam bijuši Latvijā, šis vēl nav redzēts.

Kāzu viesu bingo būs lielisks veids kā lauzt vēl esošo ledu starp kāzu viesiem. Šo spēli viesi var spēlēt kamēr tiek sagaidīts jaunais pāris vai arī vakar sākumā kopā ar jaunlaulātajiem. Viesiem būs jāatrod kāds, kurš šorīt brokastīs ēda omleti, kurš šodien nēsā zaļus apavus, kurš dzīvo dzīvoklī utt. Ja ir nepieciešams, šo var personalizēt un iekļaut vārdus, piemēram, atrodi tēti, kuram ir meita Laila. Tas palīdzēs viesiem savā starpā ātrāk sapazīties, nereti viņi netiek tālāk par cilvēkiem no sava galdiņa.

Padomi laimīgai laulības dzīvei var tikt izmantoti kā alternatīva viesu grāmatai. Ne visi parasti kaut ko ieraksta izveidotajā viesu grāmatā, jo nezin ko īsti rakstīt. Drukātajos viesu padomos būs tikai jāaizpilda tukšās vietas. Lai vieglāk būtu izdomāt ko tur rakstīt, zem katras tukšās vietas iekavās ir norādīts kāda veida vārdam tur jābūt - lietvārdam, darbības vārdam utt. Protams, jautrība sākas tad, kad viesi sāk pārtaisīt pat pamata tekstu. Jaunajam pārim pēc svinībām būs patiess prieks šo visu pārlasīt.


Visas spēļu lapas varam piedāvāt kāzām atbilstošās krāsās un dizainā. Dizaina paraugus var redzēt pievienotajos attēlos, varu izveidot arī jums pielāgotu dizainu un/vai tekstu.


LAPU CENAS:

Spēle ''Atrodi kuram'' maksā 3,00 EUR (ja netiek veiktas nekādas izmaiņas).

Viesu padomi bez jaunlaulāto vārdiem maksā 3 Eur, ar jaunlaulāto vārdiem 4 Eur.

Pēc pirkuma veikšanas, uz e-pastu saņemsiet printēšanai sagatavotu failu JPG un PDF formātos.

Ir iespēja veikt individuālus pasūtījumus un pielāgot jau sagatavotos dizainus atbilstoši kāzu tematikai.

Pasūtījumu variet veikt mājas lapā www.sapnudiena.lv vai rakstot uz e-pastu sapnudiena@gmail.com

Karte:

uz augšu