Kontakti

Nosaukums: Pie Mimi
Adrese: Akmeņu iela 47, Ogre, LV - 5001
Tālrunis: +371 266 80 645
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.pie-mimi.lv

Papildus info

Piegāde: Ir iespējama
Jādodas pēc pasūtījama pašam
Mēs piegādājam
Saskaņojam individuāli

Mēs esam vienmēr draudzīgā un smaidīgā saime „Pie Mimi”, kas vēlās dalīties ar cepto gardumu mājīguma un prieka sajūtām, piedāvājot dažādus gardumus un īpašos logo cepumus, kas atbilstu katra pircēja vēlmēm un gaumēm.

Sklandrausis ir Latvijas tradicionālais ēdiens!

Sklandrausis ir apaļš rausis kura diametrs ir 8-14 cm. Sklandraušu apakšas(pamatnes) gatavotas no stingras rudzu miltu mīklas, kas izrullēta 2-3 mm biezumā.

Pēc mīklas izrullēšanas no tās izgriež vai izspiež apaļas raušu pamatnes, kuru malas uzloka uz augšu. Sklandraušu pamatnes pilda kārtās ar vārītu kartupeļu un burkānu pildījumu. Kartupeļu masa tiek klāta apakšā, burkānu masa pa virsu.

Gatavs sklandrausis ir 1,5-2,5 cm biezs.Pēc izskata tam raksturīga burkānu dzeltenīgi oranžā krāsa. Virspusē var būt uzziesta krējuma kārta, uzkaisīts kanēlis vai ķimenes.

Sklandraušu garšas diapazons var būt no saldenas līdz ļoti saldai. Ēdot nepārprotami sajūtama maizes izstrādājuma garša, ko piedod mīklas pamatne, bet garšu buķetē dominē burkānu garša.

Sklandraušus ēd aukstus, piedzerot tēju vai pienu.
„Pie Mimi” piedāvā iegādāties sklandraušus ar ķimenēm vai kanēli, kā arī īpašos „Pie Mimi” raušus ar dažādiem pildījumiem.

Karte:

uz augšu