Kontakti

Nosaukums: SIA Margaret
Adrese: Viestura 35, Jēkabpils, LV-5201
Tālrunis: 20014172, 65237971
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.jekabpilsgalasnams.lv

Papildus info

Piegāde: Ir iespējama
Vietu skaits: 300
SIA “Margret” piedāvā banketu galdu klāšanu dažāda veida svinībām, kā arī korporatīvajiem pasākumiem. Mūsu speciālisti ar mielasta galdu klāšanu nodarbojas vairāk kā 20 gadu, kuru laikā uzkrāta bagāta pieredze, lai rastu klienta vēlmēm vislabāko un izdevīgāko risinājumu.


Piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus un izbraukuma banketus līdz pat 300 cilvēkiem. Esam klājuši banketu galdus Biržos „Ūdensdzirnās”, Viesītē „Pērlītē”, Radžu atpūtas mājās, Klintaines pagastā, Aiviekstes pagastā, u.c. Neierasta galdu klāšana mums ir bijusi uz plosta, kur tika cepti šašliki un desiņas. Banketu galdu klāšanu nodrošinām Jēkabpils, Madonas, Aizkraukles, Līvānu, Preiļu un citos reģionos Zemgalē un Latgalē.

Lai klientiem būtu vieglāk orientēties un izvēlēties ēdienus, esam izveidojuši astoņas dažādas ēdienkartes gan ar uzkodām, salātiem, gan siltajiem ēdieniem un desertiem par dažādām cenām personai. Tāpat iespējams papildināt ēdienkartes ar citiem ēdieniem, kā arī izņemt ārā kādu no iekļautajiem, tādējādi izmainot piedāvājuma cenu. Kopā ar mūsu šefpavāru varat izveidot savu ēdienkarti atbilstoši jūsu pasākuma formātam un budžetam.


Sazinieties ar mums un kopīgi atradīsim jums izdevīgāko risinājumu kāzu vai bēru mielastam, kā arī ēdināšanai semināros, privātās ballītēs un pat atpūtas pasākumos pie dabas. Katram klientam pieejam ar profesionālu attieksmi, augstu kvalitāti un elastīgu cenu politiku.

Piedāvājam arī banketus restorāna formātā ar labāko pavāru un viesmīļu līdzdalību.

Karte:

uz augšu