Kontakti

Nosaukums: Dzintars Melnis
Adrese: Biķernieku 63, Rīga, LV -1039
Tālrunis: 29569843
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.melniszime.lv

Papildus info

Karikatūrists ballītē vienmēr piesaista viesu uzmanību un rada jautrību. Tas ir garantēti! Kurš gan spēj atteikties no pasākuma piemiņas dāvanas karikatūras veidā vai līksmi apsmaidīt draugu, kuru zīmē karikatūrists?!

Karikatūrista darbošanās ir pietiekami nemanāma, lai netraucētu pasākuma galvenās norises, bet droši kļūst par galveno viesu izklaidi pauzēs. Parasti karikatūrists tiek iekārtots viesiem ērti pieejamā vietā, to piesaka pasākuma vadītājs, un zīmēšana var sākties! Viena cilvēka zīmēšana nav ilgāka par 5 minūtēm, līdz ar to stundas laikā pie individuālām karikatūrām tiek kādi padsmit viesi. Tas arī būtu galvenais, ar ko jārēķinās, uzaicinot karikatūristu uz pasākumu – paredzamais viesu skaits un karikatūrista iespējas tos uzzīmēt noteiktajā laika limitā. Parasti zīmēšana ilgst līdz 5 stundām, bet, ja nepieciešams, var arī sarunāt ilgāku darbošanos.
Pirms kāzām var pasūtīt viesu karikatūras – portretus uz ielūgumiem vai galda kartītēm. Un, protams, arī jaunlaulāto, vecāku vai vedēju karikatūras kā līksmas dāvanas, kuras varēs pasniegt kāzās.

Jebkurā gadījumā rakstiet man vai zvaniet – vienosimies par zīmēšanas ilgumu, cenu un pārējām detaļām.

uz augšu