Kontakti

Nosaukums: Jautrie Pasākumi
Adrese: Visa Latvija
Tālrunis: 29995816
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.jautriepasakumi.lv

Papildus info

Kāzas un pasākumus vadam gan LV, gan RU, gan ENG valodās!
Pirmais jautājums Tev – vai esi nokļuvis šeit ar nepieciešamību pēc viena jautra, neaizmirstama pasākuma? Vai tās būtu kāzas, dzimšanas diena, uzņēmuma ballīte, vecmeitu baļļuks, omes apaļā jubileja, uzņēmuma dibināšanas gadadiena – jautrība ir tas, ko Tu vēlētos tik nozīmīgā dienā izbaudīt un nodrošināt saviem viesiem?

Esmu pasākumu vadītājs, rīkotājs un organizētājs nu jau vairāk nekā 13 gadus, kuram šī nodarbošanās ir kas vairāk nekā vienkāršs hobijs! Galvenās sajūtas, kuras cenšos savos pasākumos radīt un nodrošināt, ir jautra laika pavadīšana, dzīvespriecīgums, enerģiskums, smiekli, mundrums, atraktivitāte, dzīvīgums, pozitīvisms un priecīgs ikkatrs viesis!

Galvenais, ko vēlamies un apsolam sagādāt Jums, LĪGAVAS UN LĪGAVAIŅI, ir - emocijas! Emocijas, kādas redzamas zemāk esošajās fotogrāfijās; tik pozitīvas, lai Jūsu īpašā diena ir tikpat spilgta, ja ne vēl spilgtāka par fotogrāfijās iemūžinātajiem mirkļiem Jūsu atmiņās pēc daudziem gadu desmitiem!

Galvenais, ko vēlamies un apsolam Jūsu VIESIEM sagādāt, ir – lielisku izklaidi un arī emocijas! Tik pozitīvas emocijas, lai Jūsu īpašā diena arī Jūsu viesiem ir tikpat spilgta, ja ne vēl spilgtāka par fotogrāfijās iemūžinātajiem mirkļiem viņu atmiņās vēl pēc daudziem, daudziem gadiem!

Atsauksmes:
https://www.facebook.com/pg/JautriePasakumi/reviews


Tiekamies Jūsu pasākumā!

Zigmunds Freibergs
29995816
zigmunds_freibergs@inbox.lv
www.jautriepasakumi.lv

Karte:

uz augšu