1 500.00 €

Kontakti

Nosaukums: Četri Gadalaiki
Adrese: Jaunlielkājas, Krimuldas pag., Krimuldas nov.
Tālrunis: 29 115 334
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.cetrigadalaiki.lv

Papildus info

Drošības nauda: 50%
Vietu skaits: 50
Guļvietu skaits: 35
Līdz Rīgai/km: 55
Piedāvājam papildus:
ēdināšanu
dekorēšanu
pirts

Klusā meža ielokā netālu no Turaidas, Siguldas un Gaujas senlejas, Gaujas Nacionālajā parka teritorijā mājvietu sev radis DABAS relaksācijas un svinību viesu nams “ČETRI GADALAIKI”.

Viesu nama apkalpojušais personāls, Jums palīdzēs skaisti un bez rūpēm nosvinēt Jūsu īpašo dienu! Profesionāls galda klājums, no svētku mielasta līdz ikdienas ēdienreižu nodrošināšana, viesmīlīga apkalpošana.

Viesu māja ir liela un plaša guļbūve, vienlaicīgi svinību zālē tā var uzņemt līdz 50 personām, 2. stāvā nodrošinot izguldīšanu līdz 35 vietām ziemas sezonā un neierobežotu guļvietu daudzumu vasaras sezonā.

15 viesu izguldīšana labiekārtotās istabiņās, 20 papildvietas un neierobežots telšu vietu skaits.

Istabiņas: VIP istaba ar WC un vannu "ZIEMA" divas gultas vietas, "PAVASARA" septiņas gultas vietas, "VASARA" četras gultas vietas, "RUDENS" divas gultas vietas. Koptelpā 20-25 guļvietām.

Par viesu nama īres kopsummu, vienosimies pēc katra klienta izvēlēto pakalpojumu daudzuma. Ieteiksim labākos pakalpojuma sniedzējus!

Saimnieki Līga un Agris izveidos Jums labāko piedāvājumu un pakalpojuma samaksu! :)

Ja rodas jautājumi, droši rakstāt vai zvaniet!

Priecāsimies Jūs uzņemt, lai izrādītu viesu namu, iepriekš sazinoties.Viesu namu īres maksa līdz 35 viesiem 1500 EUR, ja mazāks viesu skaits, summa nemainās. Ja viesu skaits ir vairāk par 35, tad par katru nākamo viesi 15 EUR

Piemaksa par nākamo atpūtas dienu (no plkst. 17:00 līdz nākamās dienas plkst. 12:00) 50 % no noslēgtā līguma kopsummas.

Karte:

uz augšu