Kontakti

Nosaukums: Kempings Muižnieki
Adrese: Muižnieki, Rendas pag., Kuldīgas nov., LV-3319
Tālrunis: 22001442; 29476530
E-pasts: Sūtīt e-pastu

Papildus info

Piedāvājam papildus:
pirts

Esam labiekārtots kempings, kas atrodas Usmas ezera krastā, skaisti sakopta meža teritorijā. Mēs atpūtu piedāvājam plašā veidā, ģimenēm, draugiem, tūristiem, kāzu svinībām, koorperatīvajiem pasākumiem, izlaidumiem utt.

Pie mums iespējams atpūsties sešās sešvietīgās apsildāmās mājiņās ar visām ērtībām, viesu namā ar kamīnzāli (30 pers.), pirti un četrām istabiņām (13 pers.) pārnakšņošanai. Nojume svinībām līdz 100 cilvēkiem. Ir arī atsevišķa lauku pirtiņa, var izīrēt baļļu.

Sportošanai volejbola laukums un basketbola grozs. Var iznomāt katamarānus, makšķernieku laivas, kanoe laivas, SUP dēļus, kā arī tūrisma kanoe laivas. Pie mums iespējams pasūtīt izbraucienus ar jahtu.

Bērniem - bērnu laukums. Labiekārtotas telšu vietas. Ļoti labas vietas makšķerēšanai, ogošanai, sēņošanai. Kempings atrodas izdevīgā vietā, jo no mums līdz vairākām tuvākajām Kurzemes pilsētām ir neliels attālums. Netālu no mums kaimiņos iespējamas izjādes ar zirgiem.

Mēs paši ēdināšanu nepiedāvājam, bet mums ir lieliska sadarbība ar netālu esošo kafejnīcu ''Abavas pagrabiņš'' kuri nepieciešamības gadījumā pie mums klāj galdus.


Drīzumā arī piedāvāsim izbraucienus ar kuteri.

Karte:

uz augšu