Kontakti

Nosaukums: Lauku māja Lantus
Adrese: Bērzaines pag., Kocēnu nov., LV4208
Tālrunis: +371 29214406, +371 28648679
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.laukumaja.lv

Papildus info

Vietu skaits: 100
Guļvietu skaits: 100
Līdz Rīgai/km: 105
Atjaunotā lauku sēta Lantus atrodas vienā no gleznainākajām Latvijas vietām netālu no Burtnieku ezera Valmieras apkārtnē. Iekoptā ainava, ēkas, interjers rada noskaņu par latvisku vidi, kurā savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saskaņā. Lauku sētā tiek saglabāts un daudzināts latviešu kultūras un sadzīves mantojums, ko apliecina saņemtā kultūras zīme Latviskais mantojums.

Varam lepoties, ka tieši lauku mājas Lantus ir vieta, kur tik daudzas jaunas ģimenes atzīmē savu kāzu dienu mazākā un lielākā ģimenes un draugu lokā, un mums ir bijusi iespēja piedalīties burvības radīšanā gan iekārtojot un dekorējot telpas un apkārtni, gan gatavojot gardas svētku maltītes. Uzkrātā pieredze ļauj piedāvāt dažādus risinājumus, lai svētki izdotos atbilstoši jūsu vēlmēm un iecerēm.


Jūsu ērtībām piedāvājam:

– vasaras viesību šķūni ar plašu svinību zāli un terasi līdz 120 viesiem,

– kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 30 viesiem,

– prasmīgu pavāru sagatavotus ēdienus, kurus piedāvājam izvēlēties no vairākām ēdienkartēm, tādējādi bagātinot piedāvājumu izvēli,

– laipnu un kvalitatīvu apkalpošanu,

– jaunlaulāto numuriņu ar baldahīnu romantiskiem brīžiem un nakts atpūtai, kā arī gultas vietas visiem kāzu viesiem (telpās līdz 100 personām, āra paviljonā – līdz 20 personām),

– nesteidzīgas atpūtas cienītājiem – pirts kompleksu ar atpūtas zonu un baseinu, kā arī karsto āra kublu un lauku SPA.

Lantus sētā ir norisinājušās laulību ceremonijas gan zem dižā ozola, gan piemājas dīķa tuvumā. Teritorijā ir pieejams arī bērnu laukumiņš, lapenīte, futbola un volejbola laukumi, basketbola grozi, biljards, novus un galda teniss.

Karte:

uz augšu