Kontakti

Nosaukums: Mazmežotnes muiža
Adrese: Mazmežotne, Rundāles pag., Rundāles nov., LV-3921
Tālrunis: +371 25 77 22 69
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.mazmezotne.lv

Papildus info

Vietu skaits: 200
Guļvietu skaits: 50
Līdz Rīgai/km: 70
Piedāvājam papildus:
ēdināšanu

Piedāvājam gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, Mazmežotnes muižas Kungu mājā atpūsties no ikdienas steigas, baudot greznā zālē un pagraba velvju telpā svinīgus pasākumus un atpūsties labiekārtotās viesu istabiņās. Interjers veidots, pietuvojoties senatnes elpai, lai vecās muižas telpas atgādinātu savas pagātnes raksturīgo šarmu.

Svinību zāli piedāvājam dažādiem pasākumiem, kāzām, jubilejām, banketiem, semināriem līdz 40 personām. Mazākiem pasākumiem vai papildus svinību zālei piedāvājam pagrabstāva velvju zāli līdz 30 personām un bāra telpu līdz 10 personām. Viesu istabiņās Kungu mājas otrajā un mansarda stāvā piedāvājam gaišus un plašus 6 lux numuriņus 12 personām + 8 papildgultas. Katrai istabiņai ir sava individualitāte un šarms, bet vienojošs senatnes pieskāriens. Ja izvēlēsieties atpūsties istabiņās ar balkonu, tad jums pavērsies burvīgs skats uz Lielupes neskarto dabas ainavu.

Dabas mīļotājiem iespēja doties nesteidzīgās pastaigās pa Mazmežotnes dabas takas celiņiem, pastaigāties gar Lielupes krastu un uzkāpt Mežotnes un Vīna kalna pilskalnos. Sportiski noskaņotiem viesiem piedāvājam velosipēdu un laivu nomu.

Muižas virtuvē jums pagatavos garšīgas maltītes pēc jūsu vēlmēm un pēc piedāvātās ēdienkartes.

Karte:

uz augšu