Kontakti

Nosaukums: Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs Pikšas
Adrese: Pikšas, Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732
Tālrunis: 28672999
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.piksas.lv

Papildus info

Vietu skaits: 60
Guļvietu skaits: 40
Līdz Rīgai/km: 70
Ja, gatavojoties vienam no savas dzīves skaistākajiem notikumiem un nevariet izlemt par piemērotu vietu kāzu svinībām, Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas” un tā apkārtne būs īstā izvēle.

Sakoptā muzeja teritorija izteiksmīgi iekļaujas Zemgales plašumā un aicina uz nesteidzīgu pastaigu un harmonijas baudīšanu. Muzeja plašā teritorija ir ne tikai lieliska vietu kāzu svinībām, bet arī kāzu pieturvietai, kad muzeja pārstāvji kāzu viesus sagaida ar speciāli sagatavotu programmu.

Kā no pastkartītes - vietas līdzību mākslas darbam veido tā apkārtējā Zemgales ainava, it īpaši - ozols Ulmaņu mājas durvju priekšā, ūdensrožu dīķis, pelēkais akmens ceļa sākumā, varenās liepas, sakoptā lauku sēta, aiz tā - līdzenie lauki un tālu redzamais apvārsnis. Plašā, līdzenā Zemgales ainava ar auglīgiem laukiem, kad saule rotājas pa debesu jumu, izskatās neticami krāšņa un varena.

Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas” atrodas gandrīz Latvijas pašā vidū, starp Jelgavu un Dobeli - ļoti iespaidīga un īsta zemnieku sēta, apmēram 70 kilometrus no Rīgas. Visātrāk līdz Bērzei var nokļūt, braucot pa Rīgas - Liepājas šoseju (A9) līdz Apšupes krustojumam (Tukums - Jelgava P98) un nogriežoties pa kreisi Jelgavas virzienā. Pa šoseju P98 jābrauc apmēram 14 kilometri. Līvbērzē jānogriežas pa labi un jāpabrauc apmēram trīs kilometri. Tālāk jānogriežas atkal pa labi un apmēram pēc diviem kilometriem būsiet "Pikšās".


Kāzu svinētājiem tiek piedāvātas:
- plašas, labiekārtotas telpas;
- plaša teritorija (2.73 ha);
- papildu baltas telts nojumes (6x15 m un 3x4,5 m);
- mājīgas istabiņas jaunlaulātajiem un viesiem;
- ērtas gultas viesiem;
- piknika, ugunskura vieta un lielas šūpoles;
- netālu kaimiņos pieejamās zirgu izjādes;
- visa muzeja ekspozīcijas apskate;
- bezmaksas wi-fi internets;
- plaša bezmaksas stāvvieta.


Laipni aicināti vienu no savas dzīves skaistākajiem notikumiem atzīmēt tieši pie mums!

Karte:

uz augšu