Kontakti

Nosaukums: Kaspars Kārkliņš
Tālrunis: 25888533
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: http://www.kasparskarklins.lv

Papildus info

Ja Jums ir vistrakākās idejas, kādam vajadzētu būt lustīgam vakaram, es nākšu Jums palīgā ar savu padomu, pieredzi un prasmi tās realizēt.

Jubilāra sumināšana ar kopdziesmu, jaunā pāra sagaidīšana pie goda vārtiem, pirmais valsis vedēju izvēlēts, trakas dejas, mičošanas un guldināšanas dziesmas, ļembasts līdz rīta gaismai, un, visbeidzot, jaunā pāra modināšana, – tas viss būs pats labākais, ko sirds var vēlēties, un ko piepildīs Jūsu padevīgs kalps, balstoties ilggadīgā pieredzē un izglītībā.

Pat, ja Jums nav vedēju vai vakara vadītāja, viņa trūkumu neizjutīsiet – rotaļas un tosti, iepazīšanās spēles un anekdotes, - tas viss pildīs Jūsu vakara noskaņu. Un galda dziesmas... Vai esat pavaicājuši savām vecmammām ko nozīmē vakara garumā akordeona pavadībā izdziedāt jaunības dienu ziņģes, līdz balss aizkrīt? Tad uzprasiet!

Parasti strādāju viens, jo šodien lielu orķestri maz kurš var atļauties. Dejas pavadu ar sintezatoru, balsi un reizēm pa kādai mutes harmonikas starpspēlei – tas viss būs kā pilnskanīgs orķestris, ar to priekšrocību, ka mūzika var būt arī klusināta, ja telpa ir neliela.

Profesionāla apskaņošanas aparatūra ļauj deju mūzikai skanēt arī āra apstākļos. Akordeons ir mans akustiskais palīgs galda dziesmām un rotaļām. Kā tas notiek, varat aplūkot šajā VIDEO lapā. Deju mūziku papildinās instrumentāls performances, solo trombonam ar sintezatora pavadījumu. Pauzēs skanēs patīkama un klusināta fonu mūzika ierakstā.

Deju mūzika tiks papildināta ar profesionālām gaismām - LED prožektoriem, kustīgajiem gaismas efektiem u.c.uz augšu