Kontakti

Nosaukums: Arnolds Skangalis
Adrese: Visa Latvija
Tālrunis: +371 23118454
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.djlbparty.com

Papildus info

Esmu Arnolds Skangalis jeb DJ LB. Esmu jauns, talantīgs dīdžejs ar 10. gadu pieredzi! Savu pieredzi esmu krājis jau no 16. gadu vecuma. Tas nav tikai darbs, bet tā ir aizraušanās un sirdslieta jau no pusaudža gadiem. Pateicoties cilvēku atsauksmēm un pozitīvajām uzslavām, tieku aicināts spēlēt visā Latvijā - kultūras pasākumos, kooperatīvos, klubos, kāzās, u.c. Tas man ir devis pozitīvas emocijas, drosmi un pieredzi! Esmu gandarīts tikai tad - ja cilvēki ir apmierināti ar manu darbu un tā kvalitāti!

Spēlēju un pārvaldu visdažādākos mūzikas stilus - latviešu, angļu, krievu, gan 20. gs. 70. gadu, 80. gadu, 90. gadu mūziku, kā arī aktuālos deju hītus. Uzkrātā pieredze ļauj izprast cilvēku vēlmes un deju ritmus, tāpēc muzikālo materiālu pieskaņoju jebkurai publikai.

Pasākumos varu nodrošināt apskaņošanu un apgaismošanu, no mazām banketu zālēm līdz pat brīvdabas pasākumiem. Kā arī vajadzības gadījumā varu novadīt aktivitātes. Tehnisko risinājumu varu nodrošināt atbilstoši katra klienta vēlmēm un prasībām.

Karte:

uz augšu