60.00 €

Kontakti

Nosaukums: Turaidas smēde
Adrese: Turaidas iela 10, Turaida, Krimuldas pag.,
Tālrunis: 29490869
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.turaidassmede.lv

Papildus info

Smēde atrodas vienā no skaistākajām Latvijas vietām, Turaidas muzejrezervāta teritorijā. No visām pusēm ieskauta starp zivju dīķiem, starp smaržojošām ūdens rozēm, nopļautiem mauriņiem un apkoptām puķu dobēm.....

TURAIDAS SMĒDE var būt lieliska pieturvieta kāzās, ja sanāk braukt uz Siguldas pusi, jo pati kalējdarbība noris Turaidas muzejrezrevāta muižas smēdē.

Mēs piedāvājam dažādas kāzu izklaides programmas kāziniekiem:

- Izklaides un pārbaudījumi jaunajam pārim;
- Pārbaudījumi līgavai un līgavainim pie kalēja;
- Laimes pakava nokalšana;
- Kalēja amata demonstrējumi;
- Naudas kalšana.

Rīkoju izklaides pasākumus kāziniekiem Turaidas muzejrezervāta smēdē. Pasākums aizņem laiku 20-30 minūtes. Pasākumā Jaunlaulātajiem ir iespēja tikt pie sava laimes pakava, kurā es iekalšu gada skaitli, mēnesi un tās dienas datumu. Tad savu prasmi kalšanā varēs izmēģināt līgava un līgavainis, un pakavā iekalt savus iniciāļus. Ar to darbi nebeidzās, un jaunais pāris var sakalt pilnu kabatu ar laimes naudu. Pasākums jaunlaulātajiem smēdē maksā 60.00 EUR. Cenā ir iekļauts pakavs, laimes nauda (cik nav slinkums izkalt) un rezervētais laiks. Ieeja muzeja teritorijā jaunajiem un vedējiem ir bez maksas, pārējiem viesiem ir jāpērk teritorijas biļetes.

Par laika rezervēšanu un sīkāku informāciju zvanīt Andrim-29490869.

Monētas var kalt arī kāzu viesi, vienas monētas cena ir 1.-eiro

Par biļešu cenām info: www.turaida-muzejs.lv
Par smēdi info: www.turaidassmede.lv

Smēde atrodas Turaidas muzejrezervāta teritorijā, no kases pa kreisi, līdz smēdei 200 metri vai 2 minūšu gājiens (ir norādes uz smēdi).

Ja smēdi gatavojaties apmeklēt pēc muzeja darba laika, (ziemas sezonā pēc 17.00 , vai vasaras sezonā pēc 20.00), tad Jums jāsazinās ar muzeja administrāciju. Tālr.: +371 67971402, e-pasts: turaida.muzejs@apollo.lv

Ar cieņu kalējs Andris :)

Karte:

uz augšu