Kontakti

Nosaukums: Silk Secret
Adrese: Brīvības iela 16, Cesvaine, Cesvaines nov., LV-4
Tālrunis: +371 29269161
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.silksecret.lv

Papildus info

Piegāde: Ir iespējama
Latvijas Pasts

Kāzas ir brīnišķīgu mirkļu un pozitīvu emociju piedzīvojums jaunā pāra dzīvē. Mēs – SilkSecret komanda, esam tie, kas šīs emocijas un mirkļus turpina dāvāt jaunā pāra ikdienā – sākot no kāzu pirmās nakts, līdz pat ikdienišķiem gulētiešanas rituāliem un rūpēm par jaunās dzīvības saldiem sapņiem un mierīgu miegu.

Zīds un nebeidzama mīlestība ir kā mūsu moto, domājot par dāvanām kāzām. Zīds jau gadsimtiem sniedz izsmalcinātību, eleganci, luksusu un kvalitāti, kas uzlabo guļamistabas auru un ir mīlestības jaunības sargeņģelis.

Mūsu piedāvājumā ir tikai augstākās kvalitātes zīda šķiedras pildīti gulamistabas izstrādājumi – segas, spilveni, zīda gultasveļa, pledi, nakstveļa, acu maskas un citi piederumi. Tā noteikti ir lieliska dāvana, ko pasniegt jaunajam pārim ar domu par mūžīgu mīlestības jaunību vai arī kā iespēja jaunajam pārim pateikties vecākiem, tuviniekiem vai vedējiem, pasniedzot dāvanu no savas puses. Turklāt, neaizmirsīsim, ka 4.kāzu gadadiena tiek dēvēta par Zīda kāzām, tāpēc arī šie svētki būs lieliska iespēja pasniegt dāvanu no īsta zīda.

SilkSecret mīlestības simbols zīds – vienkāršs, vijīgs, maigs, piekļāvīgs, trausls un tajā pašā laikā izturīgs, izsmalcināts un gaumīgs.

Karte:

uz augšu