Kontakti

Nosaukums: BETOLLI shirts
Adrese: Talsi, Ezera iela 5, LV-3201
Tālrunis: +371 22486298
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.betolli.com/kaazaam/

Papildus info

Piegāde: Ir iespējama
Daudzi pāri bieži vien neaptvert, ka savās kāzās piemirsts, par pāris svarīgiem kāzu aksesuāriem, un par tiem atceras vien pēdējā minūtē. Bieži vien kāzu gatavošanās steigā, kad vislielākā uzmanība tiek pievērsta līgavas izskatam, tiek aizmirsts par līgavaiņa aksesuāriem, lai arī topošais vīrs izskatītos līdzvērtīgi līgavai.

Betolli piedāvā lielu izvēli vīriešu tauriņiem, plašā krāsu izvēlē un visdažādākos dizainus. Tauriņa dizainu līgavainis var izveidot pats lai to varētu pieskaņot savam apģērbam.

Kā lielisku un īpašu dāvanu jaunajam pārim, Betolli piedāvā arī tauriņu, ar izšūtiem līgavas un līgavaiņa iniciāļiem. Tauriņu iespējams izveidot Jūsu izvēlētajos toņos. Mīlošs vīrietis, iespējams, vēlas šāda veida tauriņu valkāt savās kāzās.

Betolli produkcijā ir sastopamas arī aproču pogas, kuras tieši tāpat kā tauriņus ir iespējams personalizēt, izveidot savu dizainu, un pat izgatavot pogas ar kāzu datumu.

Bieži vien sastopam cilvēkus, kas mīl suņus kā savus ģimenes locekļus, un vēlas, lai arī šie četrkājainie draugi kāzās justos, un arī izskatītos tieši tikpat svinīgi, kā pārējie kāzu viesi, jo arī viņi tādi ir. Lai šo dienu padarītu par īpašu notikumu gan tavā gan suņa dzīvē, pie Betolli vari iegādāties personalizētas suņu apkakles un arī manžetes.uz augšu