Kontakti

Nosaukums: San Patrick Latvia
Adrese: Lielirbes iela 17, Rīga, LV - 1046
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.sanpatricklatvia.lv

Papildus info

Jau kuro gadu kāzu un vakara tērpu modes salonam San Patrick Latvia izdodas saglabāt līderpozīcijas sava darba profesionalitātē, sniegto pakalpojumu kvalitātē un piedāvāto zīmolu klāstā. Augstais salonā piedāvāto zīmolu līmenis ir ļāvis salonam ierindoties Eiropas lielāko kāzu modes salonu vidū.


Mūsu salonā Jūs atradīsiet plašu kāzu matu rotu piedāvājumu. Piedāvājums ir pieejams salonā un individuāli pasūtāms.Salons San Patrick Latvia piedāvā ne vien plašāko kāzu tērpu klāstu, bet arī īpaši draudzīgu un uzmanīgu attieksmi pret saviem klientiem, profesionāli atbalstot līgavu kleitas izvēlē.


Bet ja līgava jau zina, ko vēlas, ļausim tai pilnīgu brīvību, jo svarīgākais jau ir uzmanīgi ieklausīties un saprast – kāda tad tā ir, viņas sapņu kleita?

Mēs nemitīgi attīstāmies un virzāmies uz priekšu, apmeklējam visas profesionālās kāzu modes izstādes, sekojam līdz jaunumiem un tendencēm, pēdējām modes kolekcijām un paši piedalāmies visu mūsu pārstāvēto zīmolu modes skatēs. Skrupulozi izvērtējam un atlasām labākos zīmolus un labākos tērpus mūsu salonam.

Šo īpašo dzīves brīdi uzticiet tikai profesionāļiem un
ļaujiet mums kļūt par jūsu svētku daļiņu!

Mūsu darba laiki:

P. 11.00 - 18.00
O. 11.00 - 18.00
T. 11.00 - 18.00
C. 11.00 - 18.00
P. 11.00 - 18.00
S. 11.00 - 17.00
Sv. BRĪVS

Karte:

uz augšu