Kontakti

Nosaukums: Lauku sēta Jaunzemi
Adrese: Jaunzemi, Praulienas pag., Madonas nov., LV-4825
Tālrunis: 29459432 - Inga
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.jaunzemi.webs.com

Papildus info

Lauku saimniecība Jaunzemi, Madonas novada iedzīvotājiem ir pazīstama ar zirgiem, kas priecē gan svētkos, gan ikdienā, kad katram tiek piedāvāta iespēja vizināties zirga pajūgā vai doties izjādē ar zirgu. Lauku sētā Jaunzemi, kas atrodas Praulienas pagastā, zirgiem ir liela brīvība, jo ganības ir 10 hektāru platībā. Tajās ir pieejamas gan saulainas pļavas, gan dīķis, kurā veldzēt slāpes, gan krūmu un koku paēna.

Piedāvājam dažādas aktivitātes, gan pie mums saimniecībā, gan ārpus tās. Ļoti plašs darbības diapozons: gan kāzas, gan svinības, jubilejas, bērnu svētki, vecmeitu/vecpuišu ballītes, korporatīvie un tematiskie pasākumi.

Līdz 20 km no saimniecības varam doties bez transporta pakalpojumiem, tālāk nepieciešams transports, to kopējiem spēkiem (saimniecei un klientam). Kopīgi vienojoties tas jāsameklē...Saimniecības teritorijas piedāvājumā ietilpst:

- vizināšanās zirga vilktā pajūgā (droškā) vai ziemā ragavās;
- izjāde ar apseglotiem vai neapseglotiem zirgiem (pēc klienta velmēm);
- fotogrāfēšanās ar dažādiem mūsu sētas mājdzīvniekiem (zirgi, daudzkrāsaini truši, kazas ar dažādu vecumu kazlēniem, govis, teliņi, suņi, kaķi, vistas, utt.);
- atpūtas vieta ar ugunskuru;
- iespēja baudīt kafiju, tēju brīvā dabā;
- plaša vieta spēlēm, rotaļām un citām atrakcijām brīvā dabā;
- telšu vietas (4 eiro viena vieta).


Ārpus saimniecības :

- pajūgs + 2 pavadošie zirgi ar jātniekiem (viss noformēts atbilstoši svētkiem).


CENAS

- pajūgs + divi apsegloti zirgi, vai tikai apsegloti zirgi (pēc klienta velmēm), līdz vienai stundai 100 euro, par katru nākamo stundu + 20 euro;
- īpašas foto sesijas saimniecībā vai ārpus tās (piem. saullēktā/saulrietā, naktī, miglainā rītā, pāru, ģimeņu utt.) 50 euro.Esam elastīgi un cenšamies pielāgoties klienta velmēm, izpatīkam katrai klienta velmei iespēju robežās, par visu iespējams vienoties.Karte:

uz augšu