Kontakti

Nosaukums: Jahta Palsa
Adrese: Zvejnieku iela 10, Mērsrags, LV-3284
Tālrunis: 26441749, 26185164
E-pasts: Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: www.jahtapalsa.lv

Papildus info

Sēdvietu skaits: 30
Kuģītis "Palsa" ir 1952. Gadā Vācijā būvēts RB tipa zvejas kuģis, kurš ir atjaunots un pārbūvēts par atpūtas kuģi. Kuģa garums pārbūves rezultātā sasniedz 20 metrus. Jūsu drošībai tam ir uzkonstruēts un pielikts 8 tonnas smags ķīlis un kuģa iegrime sasniedz 2.4 m. Jūsu ērtībai zivju rūme ir pārbūvēta par dzīvojamo daļu ar 4 ērtām kajītēm, kur no katras pa iluminatoru paveras skats uz putojošajiem viļņiem, augšklājā ir plašs gaišs salons ar TV un video, jūsu labsajūtai - kambīze (kuģa virtuve), kurā varat ļauties savām kulinārijas izdarībām, tualete, duša un sauna, kā arī sauļošanās klājs - tas viss jūs sagaida uz kuģa "Palsa" klāja. Kuģim ir uzstādīti garāki masti un uzliktas skaistas buras. Tomēr neuztraucieties par pretvēju, jo joprojām par kuģa gaitu gādā uzticams vācu 450 z/s dzinējs, kas ļauj kuģim attīstīt 8.5 mezglu kruīza ātrumu, bet joprojām paliek gandrīz nesadzirdams.

Izbraucieni ar ekskluzīvo pasažieru kuģīti “Palsa” Rīgas jūras līcī no Rīgas ostas. Brauciens ilgst 2 stundas. Jums būs vienreizēja iespēja apskatīt Rīgas ostu no kuģa klāja, kā arī baudīt sauli, jūru un vēju Rīgas jūras līcī. Uz kuģa ērti jutīsies līdz pat 30 pasažieriem. Par jūsu ērtībām gādās 2 skatu klāji kuģa priekšgalā un pakaļgalā. Jūsu ērtībām – no asāka vēja vai spilgtāka saules stara Jūs sargās gaumīgs kuģa salons ar ādas dīvāniem, ozolkoka apdari un jūras dēkaiņiem piedienīgu mūziku. Tu vēl domā? Piesakies jau šodien!
Divu stundu izbrauciens vienam kuģotājam maksās 10 EUR no pieaugušā un 5 EUR no bērniem līdz 12 gadu vecumam. Grupām atlaides! Varam Jūs izklaidēt arī pie klātiem galdiem.
Piedzīvojumiem bagātais Baltijas jūras apceļotājs, motor - burenieks “Palsa” ar tā profesionālo un pieredzējušo jūrnieku apkalpi, īstiem latviešu jūras zēniem un romantiķiem – tas viss Tavā rīcībā jau drīz! Tiekamies!

Kuģīša atiešanas laiki no piestātnes:
12.00
14.30
17.00
19.30
22.00Patiesā cieņā,
Lauris Karlsons
Kuģīša "Palsa" kapteinis

uz augšu