Ceturtdiena, 30 Maijs 2019 09:39

Jaunums | Flash jeb glitter tetovējums līgavām

 

Efektīgākais mūsdienu Mehandi variants ir Glitter tetovējums. Tā saucās tehnika, kad hennas zīmējumu izrotā ar spīdumiem vai strazām, kuras uzklāj uz speciālo hipoalerģisko līmi, tāpēc „mirdzošais skaistums” turas diezgan ilgi, līdz pat divām nedēļām.

 

 

 

Vislielāko popularitāti Glitter tetovējums guvis līgavu vidū. Iespējams, tas ir saistīts ar austrumu tradīciju, ka līgavai ir tiesības neveikt mājas darbus, kamēr zīmējums nenomazgāsies no ķermeņa, bet, iespējams, tam ir tikai estētisks raksturs. Turklāt, visbiežāk Eiropas līgavas izvēlas veikt zīmējumu nevis ar hennu, bet ar balto vai zelta krāsu. Viena izvēlās zīmējumu, kas imitē cimdus, otra - zeķturu rakstu, cita izrotā dekoltē zonu ar Swarovski strazām, tāda veidā efektīgi papildinot kāzu tērpu.

 

 

 

 

 

Vēl joprojām sievietes daudzās valstīs tic, ka Mehandi dāvā laimi un veiksmi. Saistībā ar šo tiek praktizēti speciālie rituāli, piemēram, sagatavojot līgavu kāzām, uz viņas ķermeņa uzklāj zīmējumu, bet palikušo hennu ierok. Uzskata, ka šīs rituāls stiprina turpmāko laulību un ļauj izvairīties no vīra neuzticības. 

 

 
Interesanti, ka šajā rituālā rezultāts nav tik svarīgs, cik pats process – uz ķermeņa zīmējuma uzklāšanas ceremoniju pulcējas visas līgavas draudzenes, tas ir kaut kas līdzīgs eiropiešu līgavas atvadu vakaram - meiteņu ballītei.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Jaunums | Flash jeb glitter tetovējums līgavām

  Efektīgākais mūsdienu Mehandi variants ir Glitter tetovējums. Tā ...

Elegants līgavas aksesuārs | Kāju prievīte

Kā būtu ja "Kaut kas zils" būtu līgavas kājas prievīte, kas ir elega...

Izsmalcinātā Peonija | Vasaras ziedošo ziedu karaliene

Izsmalcinātās peonijas tiek sauktas arī par pujenēm, pojenēm un ir peoniju dzimtas vi...

Neiztrūkstošais kāzu aksesuārs - Līgavas somiņa

Katrai līgavai kāzu dienā gribās labi izskatīties. Skaista kleita, brīnšķīgas kāzu ro...

uz augšu