Piektdiena, 30 Oktobris 2015 19:42

Individuāli šūts kāzu uzvalks | Ko tas nozīmē?

Individuāli šūts kāzu uzvalks, tas nozīmē, ka apģērbs tiek šūts pēc klienta izvēlēta auduma un dizaina. Mēs uzskatam, ka jebkuram līgavainim ir jābūt uzvalkam, kas ir uzšūts tieši uz viņa auguma, lai tajā varētu justies ideāli un izskatīties perfekti. Katra šuvēja galvenais uzdevums ir uzšūt tādu kāzu uzvalku, kas gan dizainiski atbilstu klienta prasībām, gan arī būtu uzšūts atbilstoši viņa ķermeņa formām. Pārsvarā uz kāzām tiek šuti trīsdaļīgi uzvalki, kas iekļauj žaketi, bikses un vesti. Ļoti bieži klienti izvēlas uz kāzām šūt vestes ar atlokiem, kas ir ļoti praktiskas, jo pēc svinīgās daļas var novilkt žaketi un staigāt vestē ar atlokiem, tādējādi nezaudējot svinīgo sajūtu.

 

BG SUITS - KĀZU UZVALKI

Ligavainim tauriņš - Penelope's bow ties

 

 

BG suits piedāvā šūt uzvalku un kreklu pēc individuāla pasūtījuma. Piedāvājuma klāstā ir vairāk kā 800 audumi. Tāpēc nešaubies, jo šeit Tu noteikti atradīsi savu īsto kāzu uzvalku, kas katram klientam tiks uzšūts individuāli un palīdzēs savās kāzās izskatīties lieliski.  

 

Pastāstiet lūdzu par savu uzņēmumu? Cik ilgi jūs jau darbojaties Latvijas tirgū?

 

Mēs esam kompānija BG Suits,  vieni no vadošajiem uzvalku šuvējiem Latvijā un piedāvājam saviem klientiem individuāli šūtus, augstākās kvalitātes uzvalkus, kreklus un mēteļus. Apģērbs tiek šūts pēc klienta izvēlēta auduma un dizaina. Mēs piedāvājam vienu no plašākajiem audumu klāstiem - uzvalkiem tie ir vairāk kā 800 dažādi audumi, kas sastāv tikai no dabīgiem materiāliem un tādējādi ir lieliski nēsāšanā un ir mazburzīgi un labi “elpojoši”. Latvijas tirgū mēs esam nepilnus divus gadus, bet pa šo laiku esam ieguvuši ievērojamu popularitāti klientu vidū un savu pastāvīgu klientu loku!

 

BG SUITS - KĀZU UZVALKI

 

Šūt tik kaprīzu produktu, kuram uz  auguma ir jāizskatās kā uzlietam un ir nepieciešama ne viena vien pielaikošana - vai nav grūti izdabāt tik atšķirīgajām klienta gaumēm un vēlmēm?  Vai uz to Jūs tieši specializējaties? 

 

Mēs uzskatam, ka jebkuram vīrietim ir jābūt uzvalkam, kas šūts tieši uz viņa auguma, lai tajā var justies ideāli un izskatīties perfekti. Mūsu galvenais uzdevums ir uzšūt tādu uzvalku, kas gan dizainiski atbilstu klienta prasībām, gan arī būtu uzšūts atbilstoši viņa ķermeņa formām. Un tieši tā ir mūsu uzņēmuma galvenā misija, lai katrs klients, atnākot pie mums saņem tieši to, ko viņš ir vizualizējis un gribējis sev uzšūt.

  

Vai klients var ierasties uz Jūsu darbnīcu ar savu mīļāko uzvalku un Jūs to varat uzšūt 1:1?

 

Jā, mums ir arī šādi gadījumi, kad klients ierodas ar  savu mīļāko uzvalku un lūdz to nokopēt 1:1, bet arī šajā gadījumā, mēs nomēram gan klientu, gan viņa uzvalku, un arī iesakam, ja kādā no ķermeņa daļām tomēr būtu ieteicami citi izmēri nekā atnestajam uzvalkam. Tad kad klients to akceptē, mēs šujam pēc atbilstošākajiem izmēriem.

 

 

Mūsdienās mīl teikt, ka modē ir pilnīgi viss, bet ja  klients ir izvēlējies to kas viņam nepiestāv - vai Jūs mēģinat ieteikt viņam ko citu?

 

Mums ir ļoti plašs audumu klāsts un  bieži vien gadās, kad klients atnāk bez konkrētas idejas kādu audumu viņš vēlas. Tādā gadījumā mēs kopā ar klientu izrunājam uzvalka šūšanas mērķi, kur tas paredzēts nēsāt, cik bieži utt.  Un tikai tad atkarībā no klienta atbildēm, mēs piedāvājam konkrētus audumu katalogus, kā arī atbilstoši klienta ķermeņa īpatnībām, mēs iesakam labākos modeļus un audumu veidus, kas būtu ieteicami viņa uzvalkam. Piemēram, strīpaini uzvalki padara cilvēku slaidāku un garāku, kas ir ieteicami maza auguma vīriešiem, kā arī dažāda veida rūtiņas ir vairāk piemērotas viena tipa cilvēkiem, bet citiem tās nepiestāvēs. To visu, kopā ar mūsu speciālistiem, klients atrunā jau ierodoties pie mums uz salonu.

 

 

Kādi kāzu uzvalki Jūsuprāt šobrīd ir modē? 

 

Ja mēs runājam tieši par kāzu uzvalkiem, tad joprojām lielākā daļa uzvalku, kas tiek šūti uz kāzām ir zilos toņos. Bet mēs vienmēr priecājamies, kad tiek uzšūti uzvalki, kas ir ārpus klasiskajām krāsām, kā piemēram, no rūtainiem vai svītrainiem audumiem, kas padara šo visu kāzu pasākumu daudz individuālāku. Atbildot par uzvalka modeļiem, pārsvarā uz kāzām tiek šuti trīsdaļīgi uzvalki, kas iekļauj žaketi, bikses un vesti. Ļoti bieži klienti izvēlas uz kāzām šūt vestes ar atlokiem, kas ir ļoti praktiskas, jo pēc svinīgās daļas var novilkt žaketi un staigāt vestē ar atlokiem, tādējādi nezaudējot svinīgo sajūtu.

 

 

 Kā notiek pasūtījums līgavaiņa uzvalkam, cik ilgā laikā tas top gatavs?

Jauniem klientiem mēs organizējam pieņemšanu reizi divos mēnešos, kad pie mums ierodas drēbnieks, lai noņemtu klienta ķermeņa mērus un kopā ar mūsu speciālistiem tiek izrunāts uzvalka modelis, audums un jebkuras citas nianses ko klients vēlas. Ar katru klientu mēs vienojamies par individuālu laiku, kad viņs var ierasties un netraucēti veikt savu pasūtījumu. 

Standarta uzvalka izgatavošanas laiks ir divi mēneši, bet atsevišķos gadījumos ir iespējams saņemt uzvalku mēneša laikā.

 

 

Cik izmaksā pasūtīt līgavaiņa uzvalku Jūsu salonā?

 

Lai klientiem būtu vieglāk rēķināties ar izmaksām, mēs saviem klientiem cenas nosakam tikai un vienīgi atkarībā no auduma klases, kas tiek izvēlēta uzvalka šūšanai - tas nozīmē, ka uzvalka cena nav atkarīga no klienta ķermeņa izmēriem, vai no modeļa sarežģītības, bet gan tikai no auduma veida, kas tiek izvēlēts. Mums ir piecu kategoriju audumi uzvalkiem, kur cenas uzvalkam būs sākot no 484,-EUR līdz 850,-EUR. Krekliem ir divu kategoriju cenas, - 84,-EUR un 108,-EUR. Mēteļiem ir divas cenu kategorijas - 605,-EUR un 710,-EUR.

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Apģērbs līgavainim | Kas jāzina līgavainim izvēloties kreklu!?

Lai līgavainis kāzās izskatītos tik pat perfekti kā līgava, jāņem vē...

Ceļvedis līgavainim | Kā izvēlēties piemērotāko kāzu uzvalku?

Perfekts kāzu uzvalks radīs koptu priekšstatu par līgavaini, tāpēc i...

Vai Tavs vīrietis ir gatavs netradicionālam kāzu tērpam?

Nav vienkārši atrast skaistu un ērtu kāzu uzvalku, kas būs piemērots un atbilstošs kā...

Individuāli šūts kāzu uzvalks | Ko tas nozīmē?

Individuāli šūts kāzu uzvalks, tas nozīmē, ka apģērbs tiek šūts pēc klienta izvēlēta ...

Arī līgavainim kāzās jāizskatās lieliski – unikāla dizaina krekli!

Vīrietim vienmēr jāizskatās labi, tavu izskatu spēj paspilgtināt apģērbs, kas izceļas...

Par ko stāsta ligaviņa kaklasaite

Protams, tā par vīrieti stāsta tikai tad, ja šo kaklasaiti ir izvēlējies viņš pats. ...

Kā labāk tērpties savā kāzu dienā?

Pēdējā laikā kļuvis moderni arī līgavaini ietērpt baltā vai ļoti gaišas krāsas apģērb...

Skūpsts un ideāls uzvalks

Citējot Frenku Sinatru "As time Goes By" no filmas "Kasablanka" skūpstam nav vajadzīg...

Ak, šie laimīgie līgavaiņi!

Asaras un uztraukums kāzu dienā - tas arī viņiem liekas normāli. Izbrīnā pārvērstas s...

Kāzu apģērba etiķete līgavainim

Kāzu dienas etiķete nosaka, ka līgavai un līgavainim jāģērbjas atbilstoši savam izvēl...

Ko vilkt mugurā, ja kāzas notiek ziemā?

Ziemā — jādomā, ko vilkt mugurā jaunajam pārim ne tikai ceremonijas laikā un viesu na...

Tauriņa siešanas pamati

Mūsdienu tauriņš savu izskatu ieguva pēc Džakomo Pučīni operas "Madam Butterfly" pirm...

Kā pārsteigt līgavaini kāzu dienā?

Šajās fotogrāfijās izskatās, ka līgavām ir izdevies pārsteigt savus līgavaiņus kāzu d...

Ko vilkt mugurā kāzu viesiem?

Vīriešiem ir paveicies, jo viņu ietērps kāzās lielākoties tiek iepriekš skaidri defin...

Līgavaiņu stila tendences

Laiks, kad kāzās uzmanības centrā bija tikai līgava, ir pagājis. Līgavaiņu mode kļūst...

uz augšu