Pirmdiena, 22 Decembris 2014 17:05

Mīlestības spēki

Pirmais – Domu Spēks. Mīlestība sākas ar domu. Mēs kļūstam par to, par ko domājam. Mīlestības pilnas domas rada mīlestības pilnu dzīvi un mīlestības pilnas attiecības.

 

 

Otrais – Cieņas Spēks. Lai kādu mīlētu, iemācieties vispirms viņu cienīt. Taču, pirmkārt, ir jāciena pašam sevi.

 

 

Trešais – Došanas Spēks. Ja vēlaties iegūt mīlestību, tad vienkārši dodiet to! Jo vairāk mīlestības diesiet, jo vairāk to saņemsiet. Mīlēt nozīmē – atdot daļu sevis. Slepenā mīlestības formula ir tajā, ka nav jādomā par to, ko jūs varat ņemt, bet gan par to, ko jūs varat dot.

 

Ceturtais - Draudzības Spēks. Lai atrastu īstu mīlestību, vispirms ir jāatrod īsts draugs. Mīlēt nozīmē nevis skatīties vienam uz otru, bet gan kopā skatīties uz pasauli vienā virzienā.

 

Piektais – Pieskārienu Spēks. Pieskārieni- tie ir vieni no spēcīgākajiem mīlestības izrādīšanas veidiem, kas sagrauj visas barjeras un stiprina savstarpējās attiecības. Pieskārieni izmaina fizisko un emocionālo stāvokli un padara cilvēkus atvērtākus mīlai. Pieskārieni var palīdzēt izdziedināt ķermeni un sasildīt sirdi. Apskāvieni atver sirdi.

 

Sestais – Principa “Dot Brīvību” Spēks. Ja jūs kādu mīlat, dodiet viņa brīvību. Ja viņš atgriezīsies pie jums, tad viņš ir jūsu, ja nē, tad nekad bijis jūsu. Ja veļaties iemācīties mīlēt, vispirms iemācieties piedot un atbrīvoties no aizvainojumiem. Skumjām, bailēm, atrunām un aizspriedumiem.

 

Septītais – Saskarsmes Spēks. Kad mēs iemācāmies kontaktēties ar cilvēkiem atklāti un godīgi, dzīve mainās. Mīlēt kādu nozīmē kontaktēties ar viņu. Ļaujiet cilvēkiem zināt, ak jūs viņus mīlat un cienāt. Nekad nebaidieties pateikt šos trīs burvju vārdus “Es Tevi Mīlu! “Nekad nelaidiet garām iespēju paslavēt kādu. Vienmēr sakiet mīlestības vārdus tiem, kurus mīlat.

 

Astotais - Uzticības Spēks. Lai mīlestība būtu patiesa, uzticieties tai, un šī uzticība atspoguļojas domās un darbībā. Uzticība – mīlestības pārbaude. Lai iegūtu mīlas attiecības, vajag būt uzticīgiem šīm attiecībām. Uzticība atšķir stipras attiecības no trauslām . Nav iespējams pilnībā mīlēt kādu cilvēku, ja viņam neuzticas. Viens no veidiem kā izlemt, avi šis cilvēks ir piemērots Jums, ir sev pajautāt : “Vai es pilnībā uzticos šim cilvēkam? “Bez uzticēšanās cilvēks kļūst aizdomīgs, nemierīgs, bet otrs sajūtas kā emocionālās lamatās, viņam rodas sajūta, ka nespēj brīvi elpot.

 

Devītais - Jūtu Izrādīšanas Spēks. Jūtas uztur mīlestības uguni un neļauj tai apdzist. Intensīvas mīlestības jūtas raksturojas ar dziļu uzticību, entuziasmu, interesi un priecīgu satraukumu. Jūtas var uzkarsēt, atsaucot atmiņā situācijas, kad tās liesmoja. Sponatlitāte un pārsteigumi rada atbildes jūtas.

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Kāzu rīkošana | Mūsdienu kāzu kults

Kāzu rīkošana ir liels un pamatīgs darbs, kas sākas jau ilgu laiku p...

Kas nosaka to, kādu dzīves partneri sieviete izvēlas?

Kas nosaka to, kādu dzīves partneri sieviete izvēlas? Vai nozīme ir ...

Kāzu horoskops 2015.gadam

Auns – kāzu horoskops 2015 Jau gada sākumā varat nonākt kaislīgā mīlas viesulī, kurš...

7 fakti par mīlestību

Milestība ir tīra, mīlestība ir sāpīga, un mīlestība skaista. No tās ir atkarīga mūsu...

Mīlestības spēki

Pirmais – Domu Spēks. Mīlestība sākas ar domu. Mēs kļūstam par to, par ko domājam. Mī...

Negrib precēt? Uzzini kāpēc!

Kā izrādās, ka ir sievietes, ar kurām vīrieši visdrīzāk izlems neprecēties. Šie pieci...

Kurš kuru?

Daudzas sievietes domā: "Ja vīrs zem tupeles, tiek nodrošināta ģimenes laime."  Patie...

Mīlestība dažādās kultūrās

Vai esat ievērojuši, ka cilvēki dažādās valstīs mīl atšķirīgi? Vienuviet viņi bez mīļ...

Frāzes ar plākstera efektu jebkurām attiecībām

 "Piedod..." Efekts būs divās sekundēs tā vietā, lai veltītu visu vakaru bezjēdzīgai ...

Miegs ieteikmē attiecības

Nekvalitatīvs vai nepietiekams miegs ne tikai rada noguruma sajūtu un vārgumu nākamaj...

Kā iemīlēt vīramāti?

Sieviešu attiecība ir pasaule, no kuras vīrieši vienkārši neko nesaprot. Tāpēc tavs v...

Labākais laiks precībām

Psihologi iesaka, ka labākais laiks precībām ir vismaz viens gads pēc iepazīšanās. ...

uz augšu