Pirmdiena, 21 Marts 2016 11:10

Sapņu aģentūra - vieta kur sapņi pārtop īstenībā

Kāzu sezonai tuvojoties uz sarunu par kāzu noformējumu un dekorēšanu aicinājām Sapņu Aģentūras radītāju Litu Brūveri.

"Sapņu Aģentūra" bija Litas Brūveres klusais sapnis, kurš negaidīti veiksmīgi pārvērtās realitātē. Šobrīd aģentūrā darbojas divas meitenes - Lita un Maija. Lita vairāk strādā ar klientiem un lidinās sapņu mākoņos, lai katram klientam rastu to pēc kā viņš pie "SA" ir devies. Savukārt, Maija ir smalko lietu burve! Viņa veido ielūgumus, dažādas interesantas dekorācijas un ir apveltīta ar lielu pacietību piņķerīgu un laikietilpīgu darbu realizēšanā.  

Sapņu Aģentūras meitenes, FOTO: Māsa's

 

Kāzu sezonai iestājoties "Sapņu Aģentūrai" pievienosies puķu meitene Alise. Protams, trīs meitenes nevar iztikt arī bez stabila pleca un stiprām rokām, tādēļ lielu paldies Lita saka visumam, jo tas viņai sūtījis fantastisku vīru, kurš vienmēr ir gatavs palīdzēt!

 

1. Iepazīstiniet mūs pāris vārdos ar Sapņu aģentūru...

 

Sapnis ir visa sākums! Tie nav tikai vārdi, tā ir pārliecība ar kuru dzīvoju, kas dzimusi piedzīvojot sapņa maģisko burvību. Ja tas reiz piedzīvots, to nevar aizmirst un lielākā vēlme ir šo sajūtu vairot, lai katrs to var izjust. Tā arī strādājam! Klientu vēlmēm pieejam ar lielu atbildību un mudinām ļauties domu lidojumam, lai sastaptu savu īsto sapni par svētku gaitu un noformējumu.

 

Sapņu Aģentūra - profesionāla kāzu dekorēšana, FOTO: Māsa's

 

2. Kas tieši jūs atšķir no citiem kāzu dekorētājiem?

 

Ticu, ka katrs cilvēks, kas atradis "Sapņu Aģentūru", ir augstāku spēku sūtīts un mēs darām visu, lai mūsu sastapšanās atstātu tikai pozitīvas atmiņas par svētkiem. Katru klientu izzinām un iepazīstam, lai sajustu īsto atmosfēru kāda ir jārada plānotajam pasākumam. Mūsu mērķis ir radīt tādu dekorējumu, lai klientam ir sajūta, ka katrs mazākais sīkumiņš ir viņa domu spēka izvēlēts. "SA" nav konkrēta stila kādā tā dekorē. Vienīgais, ko zinām par visiem simts procentiem - nedarām to klasiskā veidā. Procesam pieejam radoši un vairāk mākslinieciski. Piemeklējam detaļas, izgatavojam jaunas dekorācijas un konstrukcijas. Pats būtiskākais šajā radošajā procesā, lai mums ar klientu ir kopīga vīzija par gaidāmo rezultātu. Tādēļ tādus darbus, kur mūsu un klienta skatījums krasi atšķiras, labāk neuzņemamies.

 

Sapņu Aģentūra - profesionāla kāzu dekorēšana, FOTO: Roberts Gorenko Photography

 

3. Ja jaunais pāris ir nolēmis dekorēšanas darbus uzticēt Jums - ar ko ir jāsāk, lai visas iecerētās idejas izdotos? Kāds laiks Jums ir nepieciešams, lai visu noorganizētu?

 

Lielākoties pāri nāk ar jau uzburtu vīziju par to kādam noformējumam viņu lielajā dienā ir jāvalda. Pie pirmās tikšanās to izrunājam, apmaināmies ar idejām, saprotam dekorēšanas apjomu un tam atvēlēto budžetu. Budžetu ir ļoti svarīgi izrunāt uzreiz, lai plānojot noformējumu to ņemam vērā un nepiedāvājam risinājumus, kuri tam neatbilst. Tāpat kā nav divu vienādu pāru, tā arī nav divu vienādu kāzu. Tādēļ jāņem vērā, ka vēlmi par kāzu dekorēšanu ir jāizrāda pēc iespējas ātrāk. Laiks, kas mums ir nepieciešams, lai sagatavotos ir ļoti atkarīgs no klientu vēlmēm, apjoma, dekorēšanai atvēlētā laika un daudz citiem apsvērumiem.

 

Sapņu Aģentūra - profesionāla kāzu dekorēšana, FOTO: Roberts Gorenko Photography

 

4. Esam pārliecināti, ka ir lērums ideju, taču visas reizē realizēt nav iespējams. Kā šajā radošajā procesā Jūs nonākat pie vienas konkrētas idejas? Kas Jums palīdz?

 

Tas katru reizi arī mums ir ļoti interesanti un pārsteidzoši, kā no vienas lietas, akcenta vai tēmas ir iespējams uzburt veselu stāstu. Sākumā veicam pētnieciski iedvesmojošo procesu un vienā brīdī idejas vienkārši sāk plūst, jāmāk tik tās notver un noformulēt. Kad organizējām kāzas ar "Brunch" tēmu, mēs smalki izzinājām branča vēsturi. Uzzinājām, ka šī ēdienreize ir aizsākusies Anglijas aristokrātnamos 19. gadsimta beigās, parasti nedēļas nogalēs. Tradicionāli ēdienus pasniedza bufetes formā, jo neviens nevarēja paredzēt, cikos Oksforda kungiem labpatiks nākt uz savām brokastīm - pusdienām. Mūsu atslēgvārdi "Brunch" kāzām bija grāmatas, jo tās asociējas ar Oksforda universitātes zinībām un otra būtiska nianse, kurai piešķīrām nozīmi bija Anglijas tējas dzeršanas paradumi - tasītes. Šos akcentus, tad arī uzsvērām un kāzu noformējums izdevās!

 

Sapņu Aģentūra - profesionāla kāzu dekorēšana, FOTO: Life is Life photography 

 

Pagājušajā vasarā veidojām noformējumu burvīgai jaunā pāra fotosesijai - Parīze meža vidū. Tā burtiski mūs ievilka sevī, aizlidojām pat tik tālu, ka izveidojām pārim logu ar skatu uz Eifeļa torni. Pats fantastiskākais mūsu darbā ir redzēt cilvēku prieku un saviļņojumu par paveikto rezultātu. Tas katrā ziņā ir īpašs arī mums!

 

Sapņu Aģentūra - profesionāla kāzu dekorēšana, FOTO: Agneta Jonele

 

 

 

5. Vai ir kāda kāzu tematika, krāsas, kuras Jūs parasti iesakiet? Vai katrs klients ir savādāks?

 

Katrs klients noteikti ir citādāks un unikāls - kas der vienam, citam nederēs. Priecājamies, ja pāris atnāk ar kādu interesantu tēmu un ļaujas drosmīgiem risinājumiem. Tas ir izaicinājums arī mums! Liels prieks ir par to, ka ar katru gadu šādi drosmīgi pāri ir ar vien vairāk.

Tas ko mēs iesakām jaunajam pārim ir nekoncentrēties uz kādu vienu detaļu vai krāsu, kuru gribās visur salikt un parādīt, bet gan radīt harmoniju dekorējumā. Tāpat arī meklēt jaunus un interesantus risinājumus, kas iepriecinās gan viņu, gan viesus.

 

Sapņu Aģentūra - profesionāla kāzu dekorēšana, FOTO: Agnese Aljēna

 

6. Kāzu plānošana un dekorēšana aizņem daudz spēka un laika. Vai Jūs gūstat prieku no ieguldītā darba un rezultāta?

 

Dekorēšana ir mūsu sirdslieta, tādēļ katrs darbs ir svētki arī mums! Viennozīmīgi, šajā procesā pats būtiskākais ir atgriezeniskā saite. Kā jau minējāt, tas aizņem tiešām daudz laika un enerģijas!  Arī pats brīdis, kad esam noteiktajā vietā un laikā, kad notiek kāzu dienas dekorēšana ir satraukuma pilns. Lielākoties dekorēšanai atvēlētais laiks ir mazs un ir jādodas prom pirms ierodas viesi. 

Kad pēc kāzām saņemam ziņu no nu jau laulāta pāra: ''Viss bija tā kā vēlējāmies un vēl labāk! :)'', visa enerģija atgriežas dubultā un prieks par paveikto ir lielāks, nekā saņemtā darba samaksa.

 

7. Kāda rakstura iezīme Jūsu sfērā ir zelta vērta?

 

Kvalitāte. Tā nav rakstura iezīme, bet ir noteikti zelta vērtē.

 

8. Vai ir gadījies kādam klientam arī atteikt, jo nevarējāt vienoties par idejām? Vai jūsu darbā mēdz būt arī raksturu nesakritības, kuru dēļ, Jūs atsakāt?

 

Esam godīgas pret saviem klientiem un uzreiz atklāti pasakām, ka  klasiskais stils *SA* nepiemīt un šādu dekorēšanu labāk neuzņemamies. Šādos pasākumos labprāt parūpēsimies par daļu no dekorēšanas darba, kas atšķirtos, bet būtu harmonijā ar kopējo kāzu stilu, tikai ar mūsu, "Sapņu Aģentūras", pieskārienu - radīsim izteiksmīgu fotosesijas vietu viesiem, vai noorganizēsim romantiskas pusdienas jaunajam pārim. Katra tikšanās ir nozīmīga, arī tad, ja kāzas 100% netiek organizētas no mūsu puses.

 

Sapņu Aģentūra - Lita BrūvereSapņu Aģentūra - Maija

 

Novēlām katram pārim izdzīvot mirkli un kāzu dienu izbaudīt līdz mielītēm. Atcerieties, kam šī diena patiesībā ir domāta - lietus, ķibele ar auto vai nosmērējusies kleitas mala - nekas šajā dienā nav nogājis greizi, ja vien Jūsu zeltnešus rotā laulības gredzeni un Jūs esat viens otram!

 

 "Sapņu Aģentūra" - vieta kur sapņi pārtop īstenībā

+371 22070019, info@sapnuagentura.lv

 

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Radoša ideja kāzu svinību noformējumam | Stikla pudeles kā kāzu dekori

Kāzās kā orģinālu dekorēšanas elementu var izmantot tukšās vīna, šam...

Kā pašiem radīt Rustic stila kāzās un kur iegādāties rustic stila dekorus?

Rustic jeb lauku kāzu stils ir vienkaršs, bet savā ziņā fantastiski ...

Īpašā kāzu monogramma - LIELIE BURTI, gravējumi un izšuvumi

Monogramma ir simbols, kas sevī ietver divu burtu salikumu, kas kopīgi izveido vienu ...

Kāzas Rustic stilā un pašu rokām gatavoti kāzi dekori

Rustic jeb lauku stila dekoros daudz tiek izmantoti dabīgie materiāli: vecināts koks,...

Harmonijas un pilnības simbols kāzās - aplis

Aplis simbolizē kopību, pilnību, vienotību un mūžību. Aplis kā elements ietilpst daud...

Kā ir izdevīgāk - gatavot kāzu dekorus pašiem vai nomāt? Iesaka kāzu plānotāja Zane Rūdele

Tā kā katram sīkumam kāzās ir svarīga loma, par kāzu dekorācijām un piederumiem vajad...

Vienkārši un skaisti - piena pudeles, kā kāzu dekors

Vienkāršībā slēpjas skaistums. Piena pudeles var izmantot arī kā dekorācijas jūsu svi...

Kādas krāsas balonus tu gribētu savās kāzās? Klasiski baltus vai košus?!

Kāzas ir īpašs un neaizmirstams notikums - tāds, kas paliek atmiņā uz mūžu, tādēļ plā...

Happily Ever After jeb tūkstoš Origami putni kāzās

Visai negaidīts un neticami aktuāls jauninājums kāzu aksesuāriem, kas parādījies pēdē...

Kādu sveces krāsu izvēlēties kāzu ceremonijai un svinībām?

Lūk, interesanti fakti, kas varētu noderēt sveču krāsu izvēlē kāzu ceremonijai un svi...

Sapņu aģentūra - vieta kur sapņi pārtop īstenībā

Kāzu sezonai tuvojoties uz sarunu par kāzu noformējumu un dekorēšanu aicinājām Sapņu ...

Kāzu dekorēšanas aktualitātes

Aplūkojot kāzu fotogrāfijas daudzajos fotogrāfu blogos, sākas īstais apjukums un jo v...

Krāsainās līmlentes kāzu dekoros

Kas ir šie krāsainie, pašlīmējošie brīnumi, un kam tie domāti? Principā tas pats, kas...

uz augšu