Otrdiena, 16 Decembris 2014 14:14

Atpūtas brauciens kāziniekiem ar kuģīti

Kāzu diena tiek dēvēta par vienu no centrālajiem cilvēka dzīves notikumiem. Tas, kā šo dienu atzīmēt, kā šo dienu svinēt, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Noteikti, ka kāzu vērienu un tradīcijas noteiks gan laulāto cilvēku tautība, reliģiskā piederība un gaumes sajūta. Taču viena lieta ir skaidra – šī diena ir tā vērta, lai to svinētu un padarītu pēc iespējas notikumiem un emocijām bagātāku.

 

 

 

Pirmā asociācija ar kāzām, iespējams, būs saistīta ar vienu no šīs dienas centrālajām personām - līgavu, kura ģērbusies baltā, garā kleitā. Bet šī diena ir kas vairāk par grezniem tērpiem, jo kāzas ir smaga un ilga darba rezultāts, ko nereti uzņemas jaunlaulāto vedēji. Kāzas – tas ir laikietilpīgs plānošanas un organizēšanas process - sākot jau ar viesu saraksta un kāzu ielūgumu izveidi.

 

 

Jaunlaulātie, līgava un līgavainis, šīs dienas atzīmēšanai domā par visu – arī par visdažādākajiem sīkumiem. Kur tiks sēdināts katrs no viesiem, lai katram no tiem līdzās būtu kāds interesants sarunu biedrs? Kādu biskvītu izvēlēties kāzu tortei, lai ikviens gardēdis būtu apmierināts? Tikpat svarīgi kā viss iepriekš minētais – kā tiks organizēta vakara daļa, lai ikviens kāzu viesis šo dienu atcerētos ar smaidu uz lūpām?

 

Kas seko pēc ceremonijas, kurā tiek dots laulību solījums? Tai seko svinības! Svinību mērogs būs atkarīgs no kāzu budžeta, ko paredzējuši jaunlaulātie. Runā, ka ebreju tautības sievietes savai kāzu dienai krāj naudu visu mūžu, taču pie mums jaunās meitenes par šo īpašo notikumu jau kopš bērnības mēdz tikai sapņot, bez noteiktas naudas summas atlikšanas savai kāzu kleitai vai viesu ēdināšanai.

 

Tātad, ar kāzu svinīgo ceremoniju viss nebeidzas – tas ir tikai brīdis, kad lielās svinības var sākties! Ja vēlaties svētku vakaru iesākt vai papildināt neierasti – dodaties izbraucienā pa Rīgas kanālu ar kādu no „Riga by canal” kuģīšiem - „Darling”, „Maria”, „Rebeka” vai „Laima”. Lai līgava, līgavainis, vedēji un kāzu viesi iesāk pasākumu ar nelielām svinībām uz ūdens, lai šampanietis uz kuģīša būtu tikai visa sākums.

 

„Riga by canal” kuģītis uz sava klāja var uznemt no 8 līdz 19 kāzu viesiem, kuriem būs iespējams baudīt neaizmirstamu braucienu, atklājot vēl neredzētu Rīgas pusi. Šampanietis uz kuģīša un pilsētas skaistākie skati uz populārākajiem apskates objektiem pilsētas centrā - tilti, Centrāltirgus, gleznainā Vecrīga un Andrejosta.

 

 

 

 

Tradicionālais kāzu auto ir grezns limuzīns, taču ir laiks ieviest jaunas vēsmas transportlīdzekļa izvēlē! Arī kuģītis var but šīs skaistās dienas sastāvdaļa – kāzas uz ūdens? Kuģīša klājs – tā ir vieta, kur līgava un līgavainis svinīgi atvērtu šampanieša pudeli un viesi paceltu glāzes par jaulaulātajiem - par šo īpašo dienu!

 

 

Starp citu, kuģīša klājs var kalpot par ideālu vietu kāzu fotosesijai – kāzu foto uz kuģīša. Un, kā mēs jau zinām, kāzu foto nav ne mazāk būtiska šīs lielās dienas sastāvdaļa kā baltā līgavas kleita. Kāzu foto uz kuģīša - profesionālas un pārdomātas fotogrāfijas, kas var saglabāt kaut vai mazu daļiņu no piedzīvotā kāzu dienas prieka. Kāzu foto uz kuģīša sniegs prieku arī daudzus gadus pēc šī lielā notikuma – tie būs neaizmirstami kadri!

 

Runā, ka kāzas ir tikai vienreizējs notikums, ko ne jaunlaulātie, līgava un ligavainis, ne vedēji iepriekš nespēj paredzēt un iestudēt līdz pēdējam sīkumam. To tik tiešām nav iespējams izdarīt, jo gatavošanās kāzām ietver miljons veicamos darbus un uzdevumus.

 

Atvieglo plānošanas procesu, ieplāno patīkamu vakara daļu uz ūdens! Pēc kāzu ceremonijas dosimies izbraucienā ar kuģīti, pulcējot kāzu viesus uz glāzi šampanieša, aizsākot neaizmirstamu svinību maratonu!

 

Kontakti atrodami šeit.

 

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Kāzu auto dekors | Tukšas dzērienu skārdenes

Vai esat pamanījuši, ka daudzās ASV filmās pēc laulību ceremonijas, ...

Kāzu transporta izvēle | Retro automobilis, grezns limuzīns vai sporta mašīna

Bez šaubām arī kāzu transportam ir jābūt pieskaņotam pie izvēlētās k...

Kāzu auto noformējums jeb ietērp savu kāzu auto - skaistā kāzu uzlīmē

Ja tu jau zini, ka klasiskais kāzu auto dekorēšanas veids ar ziediem un lentām tev ne...

Kāzu mašīnās jeb kāzu auto dekorēšanas iespējas

Lai izrotātu kāzu mašīnu ir jāatbild uz dažiem jautājumiem – Kā rotāt? Kas rotās? Cik...

Iekārojamākais kāzu transports kāzās - Retro auto

Kāpēc mūsdienās vēl ir saglabājies pieprasījums pēc padomju laika automašīnām? Tāpēc ...

Ieteikumi fotosesijai un izjādei ar zirgiem kāzas

Vai zinājāt, ka zirgi kāzās ir laba zīme un ka Latvijā ir vairāk kā 130 zirgaudzētava...

5 iemesli, lai atmestu domu par limuzīna nepieciešamību kāzu dienā

1. 30-40 km/h – tas ir ātrums, ar kādu limuzīns pārvietojas. Tas nozīmē, ka visa kust...

Atpūtas brauciens kāziniekiem ar kuģīti

Kāzu diena tiek dēvēta par vienu no centrālajiem cilvēka dzīves notikumiem. Tas, kā š...

uz augšu