Otrdiena, 05 Janvāris 2016 14:18

Kāzu dāvanu Top 10

Katra mīloša pāra dzīvē pienāk brīdis, kad kopīgi tiek teikts mazais, bet tik ļoti nozīmīgais „jā“ vārds. Šis ir ļoti nozīmīgs solis, kurš jāveic pārdomāti, gluži tāpat kā savas kopīgās „ligzdiņas“ izveidošana.

 

Fejas nams - dāvanas visiem!

 

 

Mājas tekstilpreču un interjera priekšmetu interneta veikals Fejas Nams, zina kas ir galvenās lietas, kuras vajadzīgas, lai mājas būtu vieta kur patīkami atgriezties. Tieši tāpēc piedāvājam siltu un mājīgu kāzu dāvanu Top 10, kurš būs noderīgs tiem, kuri apņēmušies padarīt kāda pāra īpašo dienu par neaizmirstamāko mirkli viņu kopdzīvē, tiem, kuri domā kā oriģināli apsveikt jauno pāri, kā arī tiem pāriem, kuri iesaistās kāzu organizēšanā un vēlas, lai viesi justos gaidīti un ilgi atcerētos šo dienu.

 

Kāzas ir īpaša diena, kurā atceramies par to, kas esam, no kurienes nākam un kādas tradīcijas piekopjam. Dāvana, kura speciāli domāta jaunajam pārim , iespējams maģiskajai pāra „pirmajai” kopīgi pavadītajai naktij, liks priekā iestaroties. 

 

TOP 1 – Gultas veļas komplekti

 

Izvēloties gultas veļu jāpievērš uzmanība tam, cik labi pazīstat jauno pāri. Šī dāvana ir īpaša, nedaudz intīma, gluži kā smaržas. Audumam ir īpaša nozīme. Piedāvājam izvēlēties ko izsmalcinātu, piemēram, tencela izstrādājumus. Roku darba izšuvumi, sidrs siltums – tas, kas vajadzīgs kopdzīves uzsākšanai! Mūsu īpašā izvēle – Tencela satīna gultas veļas komplekts „Mežģīnes”.

 

Gultas veļas komplekti

 

 

TOP 2 – Mājas aromāti

 

Turpinot tēmu par dāvanām no draugiem vai radiem, kuri jauno pāri pazīst un zina viņu vājības. Īpašu gaisotni un emocijas rada dabiskie aromāti. Tie labvēlīgi iedarbojas uz emocijām un domām, uzbur vēlamo noskaņu un, piepildot māju ar smaržām, rada intīmu un siltu gaisotni. Izvēlēties nebūs vienkārši, tomēr rezultāts ir pārsteidzošs. Aicinām doties neparastā „1001 nakts” ceļojumā.

 

 

 

 

TOP 3 – Galda noformēšanai

 

Aizvien biežāk kāzas tiek organizētas kādā konkrētā stilā. Vasarā tā var būt neaizmirstami zilo debesu un kristāldzidrās jūras tēma, rudenī – sārto ābolu un auglības tēma. Šādos brīžos kāzu organizētājiem, uzburt vēlamo tematiku, palīdz katrs sīkums. Piedāvājam grezni melnbalto „Mikasa” trauku sēriju.

 

Dāvanas

 

 

 

TOP 4 – Īpašiem saldumiem un kūkām

 

Esat pamanījuši, ka masīvās, putukrējuma noklātās kūkas pamazām atstāj kāzu galdus? Ja atbilde ir „jā”, esam uz viena viļņa. Viena kumosa kūciņas eleganti satupstas viena blakus otrai un kārdina ar savām krāsainajām cepurītēm. Virtuves fejām noderēs vairāku stāvu tortes paplāte

 

Īpašiem saldumiem un kūkām

 

 

TOP 5 – Mičošanas tradīcijas

 

Kad saule devusies pie miera un iesākusies jauna diena, mičošanas tradīcijas var sākties. Jaunajai sievai noņemams plīvurs, vai pļavu ziedu virtene tiek izpīta no biezās pīnes, apsienams priekšauts un galvā cēli uzlikta tiek aube. Savukārt vīram rokā iespiež kārtīgu pīpi. Fejas sarūpējušas jestrus un krāsainus priekšautus jaunajai sievai.

 

Mičošanas aksesuāri 

 

 

TOP 6 – Dāvanas viesiem

 

Arī jaunajam pārim ir ko teikt. Pienāk laiks, kad jaunā sieva un vīrs pasakās visiem sanākušajiem, visiem tiek, kuri šo neaizmirstamo dienu padarījuši tieši tik lielisku cik tā ir. Šādos mirkļos neaizmirstiet arī par humora izjūtu. Mazas, mīļas, īpašus mirkļus atgādinošas dāvanas ir tas, kas sasilda sirdis vēl vairāk, it īpaši vecākiem. Uzdāviniet viņiem siltu apskāvienu, mīkstas, alpakas vilnas segas formā.

 

 

 

 

TOP 7 – Jestrs pārsteigums mazajam

 

Nereti, jaunā ģimene ir vēl kāda brīnuma gaidībās. Brīnums, maza eņģelīša izskatā. Sagādājiet pārsteigumu jaunajai ģimenei un dāvājiet tai praktisku, pārdomātu un bezgala mīļu interjera priekšmetu, kurš jau pavisam drīz kļūs par mazuļa labāko draugu. Bērnu pufs „Tedis” lieliski iederēsies jaunajā bērnistabā.  

 

 

 

TOP 8 – Rotaļām un spēlēm

 

Spēles un dažādas atrakcijas ir neatņemama kāzu sastāvdaļa. Pēdējā laikā īpaši populāra ir kļuvusi mandalu zīmēšana un krāsošana. Šie īpašie zīmējumi, rakstu vijumi un pinumi sevī ietver tik daudz laba. Ļaujieties fantāzijas lidojumam un rezultātu saglabājiet tik ilgi, cik sirds kāro! Talkā nāks krāsojamie audekli.

 

 

 

 

TOP 9 – Dāvana pēc pašu izvēles

 

Reizēm izvēles brīvība ir labākā dāvana. Ļaujiet jaunajam pārim izvēlēties to, kas viņiem vajadzīgs visvairāk. Jaunajā „ligzdiņā” katram sīkumam ir īpaša nozīme. Katra detaļa nes līdzi savu atmiņu un emociju vezumu. Dāvājiet izvēles brīvību ņemot talkā dāvanu kuponu. Pats labākais ir tas, ka straujajā ikdienas ritējumā to pazaudēt ir praktiski neiespējami, jo to saņemsiet elektroniskā variantā. 

 

Dāvanu kupons

 

TOP 10 – Mazs bilžu rāmītis

 

Daži teiks, ka tas ir banāli, vai jau sen noiets etaps. Mēs tam nepiekritīsim, jo svarīgākie dzīves mirkļi ir jāglabā acu priekšā vai sirsniņās, nevis virtuālajā vidē. Bilžu rāmīti izvēlēties īstenībā nav tik vienkārši. Mūsu piedāvājumā atradīsiet īpaša dizaina un dažādām gaumēm atbilstošus bilžu rāmīšus.

 

 

 

 

Tāds izskatās īpašais Fejas Nama kāzu TOP 10. Desmit lietas, sajūtas un padomi, kuri noderēs ikvienam, kurš dodas, plāno, piedalās kāzās. Neaizmirstiet, ka lietas paliek tikai bezpersoniski priekšmeti, ja tajā neieliksiet kripatiņu sava sirds siltuma. Lai tas arī paliek tikai bilžu rāmītis, bet apsiets ar dzijas dzīpariņu un jaukāko šī brīža atmiņu...

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Meklējot pārdomātas un praktiskas dāvanas jaunlaulātajiem: matracis glāžu komplekta vietā

  Kad izskatās, ka topošajiem jaunlaulātajiem jau ir viss, ko sirds...

Interesantas kāzu dāvanas jaunajam pārim

Kāzu sezona rit pilnā sparā un jautājums par to, ko dāvināt jaunajam...

Ieteikumi kāzu dāvanām | Kāzu viesu dāvanu TOP 5

  Ko dāvāt jaunajam pārim viņu nozīmīgākajā dienā? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglot...

Pašu gatavotas saldās kāzu viesu dāvaniņas

Uz kāzām visdažādākās kāzu viesu dāvaniņas var pagatavot arī savām rokām, kādēļ gan n...

Ko dāvināt kāzās un cik daudz tērēt?

Vairums precēties nodomājušo pāru uzskaita, kādas dāvanas viņi grib saņemt. Mūsdienās...

Vai jaunajam pārim var dāvināt simboliskas kāzu dāvanas?

Tad kad tiek saņemts kāzu ielūgums, pirmā doma, kas parasti ienāk prātā, ko es vai mē...

Interesantas un orģinālas dāvanas ko dāvināt kāzu viesiem

Katrās kāzās pastāv viena maza tradīcija, kas nosaka, ka visiem kāzu viesiem, kā pate...

Lieliska dāvana jaunam pārim - Jaunās ģimenes pavārgrāmata

Jaunās ģimenes pavārgrāmata nebūs vienkārša pavārgrāmata, bet gan īsts recepšu mantoj...

Divpadsmit randiņi - lieliska dāvana jaunajam pārim kāzu dienā

Mūsdienās aizvien vairāk jaunajiem pārim kāzu dienā tiek dāvināta naudiņa, tāpēc spēl...

Kāzu dāvanu Top 10

Katra mīloša pāra dzīvē pienāk brīdis, kad kopīgi tiek teikts mazais, bet tik ļoti no...

Idejas kāzu viesu apdāvināšanai

Dāvana ir kā pateicība un cieņas izrādīšana viesiem, kā arī piemiņas lieta par kāzu d...

Kāzu dāvana - Mīlestības dzēriens

Ļoti skaisti izskatās, kad pudelē tiek iegravēts kāds skaists novelējums, šajā gadīju...

Lietas, kas būtu jāzin ikvienam par kāzu dāvanām

Apdāvināšana jau kopš seniem laikiem pret dāvanu saņēmēju visbiežāk pauž simpātijas u...

uz augšu