Pirmdiena, 29 Jūnijs 2020 12:17

Interesantas kāzu dāvanas jaunajam pārim

Kāzu sezona rit pilnā sparā un jautājums par to, ko dāvināt jaunajam pārim, vedējiem vai vecākiem ir aktuāls daudziem. Kā arī mūsdienu bez pārmetumiem jaunais pāris lūdz viesiem to, ko tiešām kāzās vēlies saņemt! Tā kā ne vienmēr dārgāk ir labāk, mēs piedāvājam 10 interesantas idejas neparastai kāzu dāvanai.

 

FOTO: Agneta Jonele | Kāzu dāvanasFOTO: Agneta Jonele

 

 

Lūk, daži mūsu piedāvātie risinājumi kāzu dāvanām:

 
1 | Personalizēta dāvana - gultas veļa
 

 Ja jauno pāri pazīstiet gana labi, viņi novērtēs īpaši personalzētu dāvanu, kurai būs praktisks pielietojums ikdienā. Mēs izvēlējāmies Creative Pillow personalizēto ar rokām apgleznoto gultas veļu, kas ir sirsnīgs klienta un mākslinieka veiksmīgas sadarbības rezultāts. Dāvanas izgatavošanai parasti ir nepieciešamas tikai 1-2 darba dienas, lai izgatavotu Jūsu personalizēto dāvanas pasūtījumu.

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Personalizēta gustas veļa | Creative Pillow

 
2 | Ceļojuma koferis jaunās sievas un vīra kopīgiem ceļojumiem
 

Dizaina ceļojuma čemodāns vai koferis - unikāla dāvana jaunajam pārim, lai ceļojumi turpmāk ne tikai krāšņi bet arī orģināli. Mēs izvēlējāmies RAIBUM īpašos dizaina ceļojuma koferus, kas noteikti palīdz izcelties pāriem, kuri mīl ceļot! Mājaslapā RAIBUM.LV tiek piedāvāti 3 izmēru ceļojumu koferi. Kofera aizmuguri un elementus ir iespējams izvēlēties kādā no 6 krāsām, bet priekšpusi – izveidot jebkādā sev vēlamā dizainā. Dizaina kofera izgatavošas laikas parasti ir līdz 3 darba dienām.

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Dizaina ceļojuma koferis | Raibum 

 
3 | Mīlestība uz audekla
 

Pavisam noteikti pamanāmākā dāvana dodoties uz šīs vasaras kāzām vai kas īpašs pašiem sev, mīļotajam viņam vai viņai. ALLURE ART ir Latvijā radīts zīmols ar patiesi unikālu ideju - kā iemūžināt mīlestību & kaisli uz audekla. ALLURE ART komplektā iekļauts viss nepieciešamais, lai jaunais pāris pēc kāzām varētu izveidot abstraktu mākslu intīmā gaisotnē, izmantojot vien savus ķermeņus un ādai nekaitīgas & sertificētas krāsas!

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Mīlestība uz audekla | ALLURE ART

 
4 | Piknika grozs 
 

Burvīgs piknika grozs, kas radīs lielisku noskaņu katrā lietošanas reizē un jaunajam pārim pēc kāzām tas lieliski var noderēt, organizējot kopā būšanas mirkļus. Pinumu Pasaule strādā ar mizotām un nemizotām, pašu audzētēm, kārklu klūgām - ekoloģiski tīru materiālu un spēs radīt pinumus arī pēc individuāliem pasūtījumiem.

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Piknika grozs | Pinumu PasauleFOTO: Pinterest

  
5 | Krājkaste
 

Krājkase ir lielisks veids kā veidot uzkrājumu, piemēram, nākošajam ceļojumam vai jaunam interjera priekšmetam! Krājkases ir ļoti iecienītas kā skaists naudas pasniegšanas veids kāzās, jristībās vai citos svētkos! Mēs iesakām BBanka krājkases, jo tās nevar atvērt, tāpēc tajā ir viegli sakrāt, jo nav vajadzīga papildus disciplīna, lai iekrāto neiztērētu. Tā ir caurspīdīga un var redzēt krāšanas progresu, bet tas atkal motivē turpināt iesākto.

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Krājkaste | BBanka

 

 
6 | Lidojums ar gaisa balonu
 

Lidojums ar gaisa ballons ir lielisks veids kā pateikties vedējiem, gan kā iepriecināt jauno pāri, lidojums dod iespēju pēc kāzām jaunlaulātajiem pabūt divatā. Ja jaunais pāris ir atvērts piedzīvojumiem, dāvana derēs arī kāzu svinību laikā vai nākamājā rītā, kad vedēji vai kāzu viesi var modināt jaunlaulātos un aicināt tos uz lidojumu. Lieliskus lidojumus ar gaisa baloniem nodrošina MansPilots.lv, kāzu piedāvājumu Jūs variet apskatīt šeit.

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Lidojums ar gaisa balonu | MansPilots

 
7 | Biļetes uz koncertu, teātri vai operu
 

Ja tu kā kāzu viesis zini, ko jaunajam pārim patīk darīt, kāda ir viņu mīlākā grupa vai mākslinieks, tad kāzās kā unikālu kāzu dāvanu vari pasniegt, piemēram, divas biļetes uz jaunāko teātra vai operas izrādi; ja viņiem patīk koncerti vai mūzikas festivāli, vari pasniedz divas biļetes uz kādu no šiem pasākumiem. Ideālajā gadījumā, ja tā ir viņu abu mīļākā grupa mākslinieks, tad ar dāvanu tu būsi uzdāvinājis ar lieliskas un emocionālas emocijas, kas vēl iglo paliks atmiņā. Šogad kā lielisku un unkālu dāvanu tu vari pasniegt biļetes uz PRĀTA VĒTRAS koncertu.

 
8 | Fotosesijas dāvanu karte
 

Lai arī kāzās jaunais pāris aicināta kāzu fotogrāfu un fotozibšņi būs no visām pusēm, tu kā unikālu kāzu dāvanu vari pasniegt pēckāzu fotosesijas dāvanu karti. Pēckāzu fotosesija palīdzēs atklāt jaunlaulātajiem ne tikai to, kā viņi jūtas kopā un uztver viens otru, bet ļaus fotosesijas laikā izbaudīt pavisam citu emociju gammu un nu jau kā Vīrs un Sieva. Dāvanu karte pēckāzu fotosesijai ir ne tikai oriģināla dāvana, bet arī pārsteidzošu piedzīvojumu fotosesija un ilgstošas atmiņas brīnišķīgu fotogrāfiju veidā. Mēs iesakām iegādāties Fotostudijas.lv dāvanu kartes, jo izvēloties profesionālus, jaunais pāris arī pēc kāzām iegūs skaistas fotogrāfijas ar kvalitātes zīmolu. 

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Pēckāzu fotosesija | Fotostudijas.lv  

 
9 | Pārsteiguma dāvana
 

Ja tev nav idejas ko dāvināt, bet vēlies jauno pāri pārsteigt - vari izmantot SurpriseService.lv sniegtos pakalojumus, jo ar šīm dāvanām sanāks jauno pāris gan iepriecināt, gan pārsteigt un galvenais, ka dāvana, kā noslēpums paliks līdz pat pēdējai minūtei arī Jums!

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Pārsteiguma dāvanas 

 
10 | Trauki
 

 

Trauku dāvināšana ir sena tradīcija, kas lieliski piestāv arī mūsdienām! Turklāt jauni trauki noder vienmēr! Mēs noteikti iesakām iegriezties dzīvesstila veikalā - Maison Laru, jo šeit Jūs atradīsiet visu priekš galda servēšanas, kā arī lieliskas dāvanas. Maison Laru piedāvā arī unikālu iespēju izveidot savu dāvanu sarakstu – pasaulē sen atzītu tradīciju – wedding registry, kas atvieglos izvēles procesu viesiem un jaunais pāris saņems kāroto.

 

Uninkālas kāzu dāvanas | Trauki kā dāvana | Maison Laru

 
 

Atceries, ja jaunais pāris ir māņticīgs, tad uz kāzām nevar dāvināt sveces, asus priekšmetus, čības, zeķes un pulksteņus, jo šāda veida dāvanas var piesaukt strīdus un asaras.

 
 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Vai jaunajam pārim var dāvināt simboliskas kāzu dāvanas?

Tad kad tiek saņemts kāzu ielūgums, pirmā doma, kas parasti ienāk pr...

Praktiskas dāvanas jaunlaulātajiem: kā pārliecināties, ka dāvana galu galā nekrās putekļus uz plaukta

Kāzu dāvanas jauniem cilvēkiem bieži kļūst par lielu izaicinājumu. I...

Meklējot pārdomātas un praktiskas dāvanas jaunlaulātajiem: matracis glāžu komplekta vietā

  Kad izskatās, ka topošajiem jaunlaulātajiem jau ir viss, ko sirds kāro, kāzu dāvan...

Interesantas kāzu dāvanas jaunajam pārim

Kāzu sezona rit pilnā sparā un jautājums par to, ko dāvināt jaunajam pārim, vedējiem ...

Ieteikumi kāzu dāvanām | Kāzu viesu dāvanu TOP 5

  Ko dāvāt jaunajam pārim viņu nozīmīgākajā dienā? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglot...

Pašu gatavotas saldās kāzu viesu dāvaniņas

Uz kāzām visdažādākās kāzu viesu dāvaniņas var pagatavot arī savām rokām, kādēļ gan n...

Ko dāvināt kāzās un cik daudz tērēt?

Vairums precēties nodomājušo pāru uzskaita, kādas dāvanas viņi grib saņemt. Mūsdienās...

Interesantas un orģinālas dāvanas ko dāvināt kāzu viesiem

Katrās kāzās pastāv viena maza tradīcija, kas nosaka, ka visiem kāzu viesiem, kā pate...

Lieliska dāvana jaunam pārim - Jaunās ģimenes pavārgrāmata

Jaunās ģimenes pavārgrāmata nebūs vienkārša pavārgrāmata, bet gan īsts recepšu mantoj...

Divpadsmit randiņi - lieliska dāvana jaunajam pārim kāzu dienā

Mūsdienās aizvien vairāk jaunajiem pārim kāzu dienā tiek dāvināta naudiņa, tāpēc spēl...

Kāzu dāvanu Top 10

Katra mīloša pāra dzīvē pienāk brīdis, kad kopīgi tiek teikts mazais, bet tik ļoti no...

Idejas kāzu viesu apdāvināšanai

Dāvana ir kā pateicība un cieņas izrādīšana viesiem, kā arī piemiņas lieta par kāzu d...

Kāzu dāvana - Mīlestības dzēriens

Ļoti skaisti izskatās, kad pudelē tiek iegravēts kāds skaists novelējums, šajā gadīju...

Lietas, kas būtu jāzin ikvienam par kāzu dāvanām

Apdāvināšana jau kopš seniem laikiem pret dāvanu saņēmēju visbiežāk pauž simpātijas u...

uz augšu