Trešdiena, 15 Decembris 2021 10:12

Praktiskas dāvanas jaunlaulātajiem: kā pārliecināties, ka dāvana galu galā nekrās putekļus uz plaukta

Kāzu dāvanas jauniem cilvēkiem bieži kļūst par lielu izaicinājumu. It īpaši, ja vēlaties dāvināt ne tikai skaistu, bet arī praktisku dāvanu. Dāvanas, kas papildina komfortu jaunās ģimenes dzīvē un der ikdienas lietošanai, ir ideālas! Viens šādas dāvanas piemērs varētu būt kafijas aparāts vai kafijas pagatavošanas rīki. Mēs šajā rakstā aplūkosim sīkāk: kāpēc ir vērts apsvērt šādas dāvanas, kad un kāda veida kafijas aparātu jums būtu jādāvina?  

Dāvanas jaunlaulātajiem

 

 

Dāvana, ko noteikti izmantos ikdienā

 

Funkcionāls kafijas automāts var iepriecināt ne tikai kaislīgus kafijas cienītājus. Stilīgs kafijas automāts var būt arī lieliska kāzu dāvana, uzsākot ģimenes dzīvi. Sarežģītāks uzdevums ir izvēlēties pareizo ierīci, kas atbilstu jaunā pāra ikdienas vajadzībām. Galu galā kafijas automāts ir dāvana, kuru jaunie īpašnieki izmantos katru dienu. Lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo dāvanu, mēs tālāk esam aplūkojuši pašus populārākos kafijas aparātus.

 

Automātiskais kafijas aparāts

 

Kafijas aparāti ar automātiskām sistēmām parasti izdara visu savu īpašnieka vietā: nospiežot pāris pogas, iekārta svaigi samaļ kafijas pupiņas katrai tasītei atsevišķi un pagatavo kafiju atbilstoši vēlmēm – espresso, melnu vai kafiju uz piena bāzes. Tiem, kam garšo dažādas kafijas, šāda dāvana noteikti noderēs. Tomēr dažiem kafijas automātiem nav piena putošanas funkcijas. Tāpēc jums jāņem vērā, kādu kafiju jaunlaulātie parasti dzer mājās. Ja viņi priekšroku dod un parasti dzer melnu kafiju vai espresso – pilnībā pietiks ar automātisko kafijas automātu bez piena putošanas sistēmas. Taču, ja pāris mājās izvēlas baudīt deserta kafijas ar pienu, kafijas automāts ar piena sistēmu būs daudz labāka un piemērotāka izvēle.  

 

Pusautomātiskais kafijas aparāts

 

Vēl viens populārs un bieži izvēlēts espresso kafijas automāts ir pusautomātiskais. Tas prasīs lielāku iesaistīšanos kafijas pagatavošanas procesā. Pusautomātiskajam kafijas aparātam nepieciešama jau samalta kafija; tā jāielej īpašā rokturī, jāsaspiež un jāpiestiprina speciālā vietā uz aparāta. Šāda ierīce ir daudz kas vairāk nekā tikai parasta mājsaimniecības virtuves iekārta. Dzēriena pagatavošana ar to ir sava veida izklaide: jums ne tikai būs iespēja samalt savu kafiju (vai varat izmantot jau iepriekš samaltu), bet arī sakult pienu ar īpašu karstā tvaika sprauslu. Pāriem, kuriem patīk rosīties virtuvē, pusautomātiskais kafijas aparāts kļūs par iekārtu, kas sagādās patiesu prieku un kuru viņi patiešām vēlēsies izmantot katru dienu.

 

Ceļojumu kafijas aparāts

 

Pārim, kurš mīl ceļot, var dāvināt īpašu ceļojuma kafijas aparātu – tā ir maza ierīce, ko var iespraust automašīnas cigarešu aizdedzinātāja kontaktligzdā. Viss, kas jums jādara, ir jāpievieno ūdeni, kafijas tableti, jāaizver vāku un jānospiež pogu, kad ūdens ir karsts. Kafija tecēs tieši tasītē. Lai gan tas varētu šķist kā visai neparasts kafijas pagatavošanas veids, šāda dāvana garantēs, ka neviens laimīgā pāra ceļojums neizpaliks bez tasītes svaigi pagatavotas, karstas kafijas. Šāda dāvana būs praktiska, stilīga un, pats galvenais, pielāgojama ikdienas dzīvei.      

 

Kafijas pagatavošanas rīki

 

Ja kafijas automāts šķiet pārāk grezna dāvana jaunlaulātajiem, jūs vienmēr varat izvēlēties alternatīvu – īpašus kafijas pagatavošanas rīkus. Starp populārākajām kafijas cienītāju un gardēžu izvēlēm ir stilīgie Chemex trauki, Hario V60 filtri un franču preses. Kafijas pagatavošanas rīki, piemēram, Chemex un Hario V60 liek jums no jauna paraudzīties uz kafijas pagatavošanas procesu, darīt visu lēnāk un atklāt kafijas pagatavošanas burvību ar savām rokām. Turklāt tiek apgalvots, ka filtrēta kafija ir viena no veselīgākajām alternatīvām, kad runa ir par kafijas pagatavošanu. Dāvināt kafijas pagatavošanas rīkus jaunlaulātajiem nozīmē dāvināt jaunus ģimenes rituālus, kas ne tikai atvieglos ikdienu, bet arī palīdzēs veidot saikni laulāto starpā.

 

Dāvanas jaunlaulātajiem

 

Lai ko arī jūs izlemtu dāvināt saviem draugiem, pārliecinieties, ka tas galu galā nekrās putekļus plauktā, bet gan gluži pretēji – kļūs par ikdienas prieka rituālu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir kafijas automāts vai kafijas pagatavošanas ierīce, dāvanā iekļaujiet arī gardu kafiju. Šāda dāvana būs noderīga ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī jaunas ģimenes izveidē.

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus

Rakstu saraksts

Vai jaunajam pārim var dāvināt simboliskas kāzu dāvanas?

Tad kad tiek saņemts kāzu ielūgums, pirmā doma, kas parasti ienāk pr...

Praktiskas dāvanas jaunlaulātajiem: kā pārliecināties, ka dāvana galu galā nekrās putekļus uz plaukta

Kāzu dāvanas jauniem cilvēkiem bieži kļūst par lielu izaicinājumu. I...

Meklējot pārdomātas un praktiskas dāvanas jaunlaulātajiem: matracis glāžu komplekta vietā

  Kad izskatās, ka topošajiem jaunlaulātajiem jau ir viss, ko sirds kāro, kāzu dāvan...

Interesantas kāzu dāvanas jaunajam pārim

Kāzu sezona rit pilnā sparā un jautājums par to, ko dāvināt jaunajam pārim, vedējiem ...

Ieteikumi kāzu dāvanām | Kāzu viesu dāvanu TOP 5

  Ko dāvāt jaunajam pārim viņu nozīmīgākajā dienā? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglot...

Pašu gatavotas saldās kāzu viesu dāvaniņas

Uz kāzām visdažādākās kāzu viesu dāvaniņas var pagatavot arī savām rokām, kādēļ gan n...

Ko dāvināt kāzās un cik daudz tērēt?

Vairums precēties nodomājušo pāru uzskaita, kādas dāvanas viņi grib saņemt. Mūsdienās...

Interesantas un orģinālas dāvanas ko dāvināt kāzu viesiem

Katrās kāzās pastāv viena maza tradīcija, kas nosaka, ka visiem kāzu viesiem, kā pate...

Lieliska dāvana jaunam pārim - Jaunās ģimenes pavārgrāmata

Jaunās ģimenes pavārgrāmata nebūs vienkārša pavārgrāmata, bet gan īsts recepšu mantoj...

Divpadsmit randiņi - lieliska dāvana jaunajam pārim kāzu dienā

Mūsdienās aizvien vairāk jaunajiem pārim kāzu dienā tiek dāvināta naudiņa, tāpēc spēl...

Kāzu dāvanu Top 10

Katra mīloša pāra dzīvē pienāk brīdis, kad kopīgi tiek teikts mazais, bet tik ļoti no...

Idejas kāzu viesu apdāvināšanai

Dāvana ir kā pateicība un cieņas izrādīšana viesiem, kā arī piemiņas lieta par kāzu d...

Kāzu dāvana - Mīlestības dzēriens

Ļoti skaisti izskatās, kad pudelē tiek iegravēts kāds skaists novelējums, šajā gadīju...

Lietas, kas būtu jāzin ikvienam par kāzu dāvanām

Apdāvināšana jau kopš seniem laikiem pret dāvanu saņēmēju visbiežāk pauž simpātijas u...

uz augšu